Böyle şarkılar paylaşıyor arkadaşlar kaygılarım yersiz mi sizce?

erkek arkadaşımn en son paylaştıgı şarkının sözleri .. sanki eski sevgilisine gönderi yapyr gibi Ben bende değilim meçullerdeyim

Beni böyle bırakıp gitti birisi

Ağlıyor bir zaman gülen o gözlerim

Halimi perişan etti birisi

Her şey yalan olup gitti bir günde

Pembe hayallerim soldu elimde

Kendi gitti resmi kaldı benimle

Halimi perişan etti birisi arkadaşlar su şarkının sözlerine bi bakın bazı arkadaşlarm diyecek ki sevdigi için paylaşıyor böyle sözlü nasıl denk geldi ki bi bu degil yani..

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• sözlerine baktğmzda anlamlı ve güzel acaba sevgilinn daha önceden tutuklu oldğu biri varmydı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Kaygı otobüsünde yer yok mecbur yersiz kalacak =)

1|0
    0|0
  • çok kuruntu yapma zamanla hal ve tavırlarından zaten anlaşılır belki dayanamaz kendi bile söyleyebilir

0|0
    0|0
  • valla günahını almayalımda biraz sanki meyil var gibi mesajalrda ya

0|0
    0|0
  • valla resimdeki sensen o gözler sana aitsen ve çıktığın dallama eski sevgilisine gönderme yapıyorsa Allah belasın ıversın onun

0|0
    0|0
  • soruyu yanlış kişilere soruyorsun !

0|0
    0|0
  • eskiler unutulmaz, ama öküzlüğünde alemi yok...

0|0
    0|0
  • benimde basımda böle birşey vardı.soruyordm sarkıyı sevddim sözünü degil filan derdi.yakaladm eski sevgilisi ile konusmus filan.ve simdi bitti.bnce o arkadasın hayata dikiz aynasına bakarak gidiyo.unutmamssa bu zmna kdr işin cok zor seviyorsan.seni byük acılar bekliyo ne yazıkki bnde öyleydi.geçti şükür ama ara ara kanama yapıyo .s

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayırdır ne bu melankolik sarkılar bi srun mu var :) böyle yaz

0|0
    0|0
  • Herşey geçmişte kalıyor ama hiç bişey geçmiyor.. Bak sen eski sevgilini özlüyorsun o da bi başkasını o bi başkası bi önce ki eski sevgilisi o eski sevgilisi bi önce ki eski sevgilisini bu böyle gider..

0|0
    0|0
  • Takılma bu tıp seylere

0|0
    0|0
    • nasıl takılmam canm nasıl şarkının sözlerine bir bak :(

Yükleniyor...