Dersaneye gitmeyip evde çalışsam başarılı olabilir miyim?

senedir dershaneye gidiyorum ama kazanamadım bu 3. senem olacak dershaneye gitmesem evde çalışsam ne kadar başarılı olabilirim:S

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• adam akıllı çalış evde çalış sistemi çözmüş olman lazım artık dersane çalışöayı bilen öğrenciye bişey katmıyor. katı disiplinler uygula sınava kadar kendine. şu saatte kalkıcam şu saate kadar çalışcam erken saatte yatacam belli saatler koy dinlenmek için uyumak için yemek yemek için bunu sınava kadar yap bak nasl kazanıyosun.

0|0
    0|0
    • gerçekten yapabilirmiyim ben artık babama para verdirmek istemiyorum zaten sıkıntısı çok bide bn yük olmak istemiyorum:S

• eger dediklerimi yapmassan ve kazanamassan uçarım sana 1 saat klavye ile boğuştum :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Bana sorarsan dershaneye hiç gerek yok.. içsel iraden varsa, kendi kendini kontrol edebiliyorsan, iradeni kullanabiliyorsan, evde çalışarakta çok yüksek puanlar alabilirsin... Ben matematiği okul bittikten sonra, evde kendi çabalarımla öğrendim... tamam hala eksiğim var ama eskiye göre çok ilerledim. yani yapabilirsin

0|0
    0|0
    • sence fizik halledilir mi?

• o zman bna site adresleri verirmisin :S bide bunun lyssi var ama:S

• Bak işte LYS biraz zor. Ama istedikten sonra yapılmayacak bişey değil. Kendini küçük görme. Önce kafandaki engelleri kaldır. Yürekten istedikten sonra, sana verebilecek tek kişi olan Allah'tan isteyip çalıştıktan sonra o zaman başarabilirsin inşallah... sana şu siteyi tavsiye ederim : link LYS - YGS tüm ders ve konuları bulabilirsin bu sitede. Görüntülü dersler.

• link

:))))

0|0
    0|0
  • önemli olan dershaneye gitmek değil yeğen önemli olan düzenli inançlı çalışmak !

0|0
    0|0
  • İnsan istediğinde hiç birşeye gerek yok yeterki yapağın işi sev. Sevmeden yapıyorsan 10 yılda çalışssan yapamazsın. Biz bunu devletimize anlatamadık bir türlü

0|0
    0|0
  • derse dön artık, yeter telefonu kurcaladığın...

0|0
    0|0
  • sınava 2 hafta kala sadece formülleri ezberledim 320 almıştım :D

0|0
    0|0
  • Şu anki halinden daha başarısız olamazsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen kazanmayı istiyorsan evde yada dershanede farkı olmaz. dershanelerde zaten çok a iyi anlatmıyorlar. sonuçta konular çok olduğundan hızlı hızlı geçiyorlar.düzenli çalışmalısın ve sabırlı olmalısın çalışırken. Umarım başarılı olursun.

0|0
    0|0
  • dersanede yapamadıysan evde daha zor bene yine dersaneye git ama düzenli güzel bi planla hareket et derim..

0|0
    0|0
  • Eksik olduğun dersten özel ders almayı denesen ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...