Terk eden kadının geri dönme süresi ne kadardır?

Üç buçuk ay geri dönmeyen kadının bir daha geri dönme olasılığı var mıdır; varsa ne kadardır?

0|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• Eğer çok düşünüp kendini bir süre buna hazırlayıp gittiyse dönmesi biraz geç olur sadece.Senin sevginden emin olması da sana dönüşünü geciktirmiş olabilir.Çok ihtimal var aslında.Dönmeyen erkek görmedim de dönmeyen bayan olabilir belki.O da çok küçük bir ihtimalle.Eğer zamanında seni gerçekten sevdiyse ve senle mutlu olduysa,günün birinde sevdiği birinden bi darbe yediğinde aklına o güzel günler gelir ve geri dönmek isteyebilir.Döndüğünde kabul edip yeniden başlamak ne kadar doğru olur onu bilemem.

Şu 2 söz çok doğrudur.Gün gelir devran döner,horoz-tavuk olayı :D Bir de bir katil olay mahaline mutlaka geri döner.

Şu an senin onu düşünmen bile,düşüncelerin bile onu senin sevginle besliyo.Gerçekten sende bişeyler tükendiğinde bu onu hissetcek,onu seven birini kaybetme duygusunu yaşıcak ve bu onu dönüş yoluna da itebilir.

Neyse uzatmıyım.Hakkında hayırlısı olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• bu kişi benim kafadansa eğer dönme ihtimali yok :) bende olsam dönmezdim zaten biten bir ilişkiye bir daha baslasanda yürümez...

0|0
    0|0
  • caba gösterirsen yani tekrar kandırabilirsen neden dönmesin.. başka birinede gitmişse ondan darbe yerse kesin döner..

0|0
    0|0
  • Ben olsam 3.5 aydan sonra geri dönmem. ve ilk adımı atmam. Çok sevdiğim biri bile olsa gururumu kıramam...

0|0
    0|0
    • Ya atılan adımları reddettiyse ve atacağı bir adımın olumlu sonuçlanacağından eminse?

• Kesinlikle kırılmadıysa ve ayrılık sebebi başka birnin kafa karıştırmasıysa :)

• Üçüncü şahısların bir ilişkiye el atması kadar kötü bir durum yoktur. böyle bir durumsa ve o kişi hala kafasını karıştırmaya devam etmiyorsa seni seviyorsa dönebilir. ama hala kafası karıştırılıyorsa çok zor...

• vardır ben 1 yıl sonra geri döndüm :)

0|0
    0|0
  • ben olsam diye baslıcam çünkü her insanın karakteri farklıdır, 3,5 ay ayrı kaldıgım adamsız yapmayı öğrenirim o kadar zaman sonra da dönmem

0|0
    0|0
  • 3 gün :)

0|0
    0|0
  • dönmez o dönmez

0|0
    0|0
  • dönmez fazal beklemeisn onu bekleyen cokdan yniensi bulmusdur

0|0
    0|0
  • çok geç dönmez eğer dönerse git evlen onunla

0|0
    0|0
  • %50 dir. ya döner ya dönmez :)

0|0
    0|0
  • dönmez birdaha

0|0
    0|0
  • Bir gun ansizin gelebilir... :)

0|0
    0|1
  • 3 vakte kadar.

0|0
    0|0
  • Terk eden bri bayan bir daha dönmez zaten gitmiştir senden.

0|0
    0|0
  • O kadar süreden sonra dönmeyen bırı asla geri dönmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• dönmez gibi duruyo. ama ayrılığın sebebi kadınsa biraz daha değişik olabilir sanırım. yaptığı hatayı biliyorsa vicdanını rahatlatmak için döner bu mümkündür.maybe.

0|0
    0|0
    • Evet, ayrılığın sebebi kadın ve erkeği suçlayacak hiçbir şey yok elinde. Peki sence erkek ne yapmalı budurmda? Hareketsiz beklemeli mi? Bir iki adım da kibarca reddedildi bu arada.

• anladığım kadarıyla ortada ne olursa olsun unutamamış bi erkek var. İlk adımı sen atarsan dönebilir ama acıdığı için döner, seviyorum seni der aslında bende seni unutamadım der der oğlu der buna inanırsında ama asla sevdiği için dönmez . 3.5 ay ayrı kalabilmeyi başarmış bi kadın onsuz yaşamaya alışmıştır çünkü

• kaleye giren topun gol saylanmaması gibi bişey!

0|0
    0|0
  • çok zor dönmesi

0|0
    0|0
  • 100 de 20

0|0
    0|0
Yükleniyor...