Sınıfta bir kıza vuruldum :(

Üniversiteye pazartesi başladım yani dün..Yavaş yavaş alışmaya çalışıyorum bi kıza vuruldum resmen solumda oturuyor çok zeki ve güzelliği beni etkiledi...Herhangi bir sohbetimiz yok işte işte soruyu bilemeyince arada atlio yardım edio ama herkeze böle...Napiçam ben ya sınıf yeni yeni kaynaşio zaten o kızı düşünüp duruom..Bana bakınca kalbim atio yüzümü çevirıom :(

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• :D:D daha dur bakalım yaw hemen nasıl oldun böyle:D

0|0
    0|0
  • güzel bir duygu imrendim sana ne temiz ne safiyane

0|0
    0|0
  • hahah keşke ben de düzgün birini görseydim sınıfta hüsrana uğradım:D

0|0
    0|0
  • Universiteler 24 unde baslamiyor muydu hayirdir?:)

0|0
    0|0
    • Ben hazirlik okicam yaa biz ezik grubundaniz :)

• Yazik size ayrica soruna gelince her defasinda gulumse bak ona falan baktiginda gulumserse senindir gulumsemezse ugrastirir.

• Her soruya atlayarak dikkat çekme pşinde hatun anlaşıln

0|0
    0|0
  • Sende çözdüğün soruyu bile çözememiş gibi yap ona sor :)

0|0
    0|0
  • aferin

0|0
    0|0
  • Seni gidi seni :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sevgilisi falan varsa selamı sabahı kes. ayırmaya falan kalkma sakın. çünkü bu yanlıs anlama ama şerefsizlik olur. Kimse seveni ayrımaya çalışmasın. Sevgilisi yoksa sev.

0|0
    0|0
    • Sonunu dusunen kahraman olamaz...sagol polat alemdar :)

• yani ilk önce sevgilisi var mı yokmu onu öğren. ayırmaya kalkma. çünkü o erkek sende olabilirdin üzülen yani

• Simdi Yapıcagın Sudur Kıza Bakmak Ve Ondan Hoslandıgını Hissettirmektir Ona Seni Kabul edip Etmiyecegini Zaten Anlarsın Bakıslarından Veya Senden uzaklasmasından :) Senin İçin Hayırlısını Dilerim Kardesim

0|0
    0|0
  • sınıf tam kaynaşmadan sen git tanış kızla, ama acele etmeden, önceleri selam verim hal hatır sorarsın sonradan yavaş yavaş samimiyet kendiliğinden gelir.

0|0
    0|0
  • yüzünü çevirme bakarak gülümse ona hafif.

0|0
    0|0
  • Sana aşığım, de ona :D

0|0
    0|0
  • Sakin davran bi.Girişken olmak zor.Havadan sudan konular aç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...