Jigolo sitesinde kaydını buldum, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar bugün erkek arkadaşımın mailine jigolo sitesinden gelen maili gördüm. Önce spamdır diye düşündüm fakat maile yine aktivasyon maili istediğimde öyle olmadığını gördüm. Üye olmuş yani siteye. Kendisiyle ilgilli bir kaç cümle de yazmış. Bu arada kendisi 28 yaşında.

İnanın neye uğradığımı şaşırdım.Sadece arayıp " hayatım jigolo sitesindeki üyeliğini iptal ettim" dedim. Ne diyeceğini bilemedi özür diledi meraktan dedi. Bağır küfür et ama birşey söyle dedi ben sustum. Yalnız en son teli kaparken maaşımı aldığımda seni istiyorum, 2000 lira karşılığında dedim ve kapattım.

Sizce ne yapmalıyım? Önümüzdeki ay söz düşünüyorduk. Ayrıl diyeceksiniz o Allahın emri zaten ama yavaş bir ölüm hazırlamalıyım ona. Yardımlarınızı bekliyorum

0|0
9|33

En İyi Erkek Görüşü

• Bak burada bir sürü cevap var belki işine yarar : link

Aslında şimdi sana erkek arkadaşının maillerine bakmanı doğru bulmadığımı söylerdim ama onun yaptığı şey yanlış olunca söylememeye karar verdim. Gerçi ben o sitelerin hep dolandırıcılık maksatlı olduğuna inanırım ve kesinlikle eminim ki bir halt olmamıştır ama yapmış işte bir eşeklik. Kediyi merak öldürür derler ya doğru.

Yalnız sen ona son kelimenle öldürücü bir darbe vurmuşsun.

1|0
    0|0
    • Senden önce üye olmuş olabilir. Merak bahanesi kesinlikle doğrudur ve dediğim gibi bir halt olmamıştır zaten. Bence ayrılmanı gerektirmez bu durum. İyi düşün derim ben sana.

• can sıkıcı yavan bir durum..tatsız bir his saçma duygular etc..

Erkekler Ne Diyor 32

• Arkadaşım jigolo eskort gibi siteler tamamen dolandırıcılık maksadıyla açılan sitelerdir. Siteye üye olsan dahi fark eden birşey olmaz mesaj atarlar sana gerçek olmayan hesaptan teklif gönderirler. Kek gibi inanıp para verenler var malesef.. Meraktan üye olmuş siteye sende ayrılmaya yer arıyosun..

1|0
    0|0
    • ayrılmaya yer arasam söz aşamasına gelmezdim.zekiyimdir bin yol bulurdum ayrılık için.Birkaç eskort sitesinde de buldum kaydını.Kusura bakma ama benim çocuklarımın babası olacak insan bir zamanlar bitch olamaz yani

• hehhe:D aynen

• ama bazı matureler var cıncık gibi sanki dersin sahibi hiç binmemiş:) Yada binmiş kilometre yapmamış:Pp Evden işe işten eve :D

• 2000 TL verme mennun kalmadım de 1000 lira ver..

1|0
    0|0
  • Vay be 2000 lita iyi para bu devirde.Biz de eşşek gibi çalışalım azcık para kazanacağız diye.Link verin de bayan arkadaşlar erkek arkadaşınız o kadar eder mi bir baksınlar.

Yavaş ölümse dediğim gibi link verin.Burada ki bir grup onun iliğini kurutur.Yavaş bir ölüm olur.Gerçi ölürken çok zengin bir adam olarak ölmüş olur.

Her koşulda adam benden daha iyi durumda.Çok üzücü

1|0
    0|0
    • :valla ben 2.500 lira alıyorum bu ay 2000 i onun:.D güzel meslek tavsiye ederim.Hatta beyi çalıştırmayı düşünüyorum ben:D

• Hahaha çalıştırın.Seks kölesi yapın onu,hiç acımayın.Vurun sırtına dildoyu

• haketti:D

• Nedir nasıl birşeydir diye merak edip bir girip bakmış hınzır, bence çok büyütmenin gereği yok, zaten lafınızı koymuşsunuz bu yeter ona. :)

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim.Adam bilsin kiminle birlikte olduğunu ki gerçekten ayın 15 inde arayıp gel diyeceğim.

• Vayyy ahlaksiz 2000 degil 2 kurus etmez cekkk sifonu

5|0
    0|0
  • oha söze bak... erkek tutacak kadar yaşlandın mı sen:) hiçbişey yapma... ayrılık ona yetecektir... kalanını Allaha bırak...

3|0
    0|0
    • yoo henüz 26 yaşında çok güzel ve eğitimli bir bayanım.Kısacası kaybeden kendidir..O cümleyi de fazlasıyla haketmiştir

• ne demek kompleks yükü olmaya ne gerek var:D

• at üstünden belin ağrımasın:)

• kendisi ile ilgili yazdığı cümleler önemli... merak için yaptığını bilemem de, ek gelir için yapmış olabilir belki. emin misin?..

1|0
    1|0
    • kilo boy hatta penis boyuna kadar yazıyor.Maaşıda iyi evi arabası var.Zira akıl noksanmış geç anladım

• ee.. o zaman niye terk edicen?.. :)) keyfine bak.. ama sözü düşün tabi. ;)

• o benimle yürüyeceği evlilik yolunu unutsun..Ben en ufsk bir soru işaretiyle evlilik yapamam..

• Madem o kadar güveniyor kendine yatakta, kabiliyetini yalnız senin için kullanması şartıyla devam edin. Yok güvenmiyorum diyorsan, ki kuvvetle muhtemeldir hak veririm, hiç yavaştı ölümdü çizicem kestaneyi falandı uğraşma. Vur gitsin. Boş işler onlar, ne hali varsa görsün demek en iyisidir alenen zarar vermediyse.

1|0
    0|0
  • Ya merakta olabilir ama kendi hakkında bir kaç cümle yazmış ise merakıda geçmiş bide gerçek olsa bari yalan o siteler yani :)

Sen ayrılmak istiyorsun anladığım kadarıyla bir konuşun derim ben bakalım ne dicek adam ?

2|0
    0|0
    • boyu kilosu ve komik tarafı penis boyuna kadar yazıyor.Ayrıca site içinde fiyat belirliyorsun kendin için en alt 500 lira en çok 2000 lira.Bu vücut ölçülerine ve penis ölçülerine göre doğru orantılı olarak artıyor anladığım kadarıyla

• Uğraşma ya yol ver gitsin napcan gidip sende öyle siteyemi üye olacaksın adamı delirtmek için :D

• onlar küçük hesaplar zekam bu kadarı için uğraşmaz:D

• bağır küfür et ama bir şey SÖYLE susma demiş. meraktan demiş. belliki mahcup olmuş, pişman olmuş. zaten jigolo olmak kolay değil. lafla olmaz. siteye üye olmayla olmaz. aldatacak adamın jigolo sitesine üye olmaya ihtiyacı da yoktur. kerhane diye bir yer var. en kolayından oraya uğrar. jigololuk bir meslektir. para kazanmak için. yaşlı kadınlarla...duygusallığa yer yoktur.

ayrılıp ayrılmamana gelince bunu senin onunla ilgili daha önce yaşadıkların ve senin ona bakışın belirleyecek. yeni tanışıp sözlendiğin biriyse ayrılmağı düşün, ama ilişkin eskiyse ve onunla derin :) yaşanmışlıkların varsa, pire için yorgan yakılmaz derim.

1|0
    1|0
  • bu konuda şöyle bişey diyeyim bana bi bayan arkadaşım telefon açmıştı mahir senin resimlerin jigolo sitesinde boy boy geziyor diye facemde studyo resimlerimi kopyalayıp yapmışlar neyse ben biri tarafından yapıldıgını söyledim ve siteye şikayette bulundum kullanıcı kaldırıldı ve özür mesajı yazıldı alakam olmadıgına dair...ama benim aklıma ilk gelen soruda şu olmuştu bukızın bu sitede ne işi var demekki oda kendine göre bir erkek arıyor olmuştu...sizin konunun içerigini tam olarak anlayamadım ama eger sitede erkek arkadaşını gördüysen sen ondanda suçlu duruma düşebilirsinde zarar görmeden kurtulmaya bak ama önce dinlemelisin bu birçogumuzun başına gelebiliyor kendine güveni olmayan bebeler profillerimizden resimlerimizi çalıp bu tarz şeylere kalkıyolar...

0|0
    0|0
    • yok ben direkt sevgilimin mailine gelen mail ile girdim siteye.yani bizati kendim açıp gezmiş değilim orada:D ama profil hırsızlığı olabiliyor haklısınız.

• belki maddi olarak zor durumda olabilir bi çıkmazda ve son çare bu yola girmişte olabilir kimse zevk için etini göz göre göre satmaz..jigololuk sadece hetroseksuel ilişki degil gay ve trans ilişkileride yanında getiriyor mecbur kalmışsa anla dinle ilişkini gözden geçir ve zor zamanında üstesinden gelebileceginizi söyle..yok hayır durumu iyi sadece zevk ve macera için böyle bişey yapmışsa bunu canı gönülden diyorsa onu terket derim..bugün kendini satan afedersin yarın karısını satar..

• Biriside benim mailimle uye olmus muhtemel bizim uckagitci arkadslardan brisi

Her sabah jigoloyeri diye bi siteden spama mail kutuma mail geliyovengelliyorum ama adreslee ve knu degistiginden her seferinde Silmek durumundayim bakalim nere kadar gidecek

Erkek arkadasin meraktan girmistir sanmiyorm islemde bulunabilecegini meraltandir buyutme

1|0
    0|0
  • Gercekten maaş alıyor mü? Sadece zevk icin mı üye olmuş? Benim e-maillerime de geliyor. Şifrem sevgilimde var. Ben anlamadan jigolo mü oldum?

1|0
    0|0
    • zevk kısmını bilemem merak dedi inkar etmedi yani.Özür diledi vs..Ben zaten önce acaba virüs mü diye baktım üyeliğinin olup olmadığını teyit ettim sonra konuştum onunla.Spam olarak bana da geliyor ama tıklayınca üye olunuz diyor.Siz değilsiniz yani:d

• 2000 liraya sana türkiye vücut geliştirme federasyonundan adam buliyim salakmısın sen? kıvanc tatlıtuğ almıodur o kdr..

0|0
    1|0
  • bence bı travestşiyle anlaş :d aktif tarzda :D 2000 vercem de cagır bı yere o travestiyi de oraya sok ondan once ava gıderken avlansın :D:D

1|0
    0|0
  • keşke başkasıyımış gibi arayıp yada bi arkadaşına aratıp ücrette anlaşıp randevulaşsaydınız. karşısında seni gördüğündeki halini ve sevgilinin kaç paralık olduğunu öğrenmiş olurdun

1|0
    1|0
  • Bencede elemanın merakı kabarmış ki iş çıkmamıştır. Hım sen düşünce boyutundan yargılıyorsan eğer çocuğu unutma ki şeytan en çok vesveseyi erkeğe verir nefis bizde zayıftır.

1|0
    0|0
  • Adam iyi ayrılık planı yapmış. Helal olsun...

1|0
    0|0
    • yalnız adamın derdi ayrılık değildi sadece keriz yerine koymaya kalktı beni yamuldu işte:D

• bence ciddiye alma öyle siteler genellikle öyle sen üye olmasana yapabiliyor ben iptal edemedim üyeligi mesaa

1|1
    0|1
  • ... Onun mail adresi şifresi neden siz de ?

1|0
    1|0
    • benimki de onda o yüzden:D

• ... Zamanımı jigolaya fazla ayırdım.Konu bu kadar zaman için fazlasıyla vasat.İyi akşamlar.

• elbette sizin gereksiz yorumlarınızı okumakta beni fazlasıyla yordu.hoşcakalın

• cinsel ilişkiye giriyorsan ve oda bu şekilde bir kaç olayı varsa bernce git bir test yaptır ne olur ne olmaz.

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• 21gün

Tesadüfen rastladım bu sayfaya 5 yıl geçmiş bu konunun akıbeti ne oldu diye düşünmüyor değilim.

• 2000 lira çok geceliği 2000 liralık erkek yok türkiye de 20 lira at yatağına bas git

0|0
    0|0
    • :D aynen bu yapılmalı liradan 0 attım derim:D

• O şart zaten:)

• vay be üstüne bi de para mı vereceksin :))

• tavrını kesin birşekilde koymalısın. zaten koymuşsunda anladığım kadarıyla. ayrılık düşünüyorsanda sen bilirsin ama bence okadarına gerek yok derim. eğer gerçekten bukadar ciddi düşünüyorduysanız falan. tabi karar senin.

0|0
    1|0
  • ayrılmasaydın bari

0|0
    0|0
  • bence merak etmiştir..senda çok abartmışsın...eğer ilişkini torpillemek ve ayrılmak istiyorsan o zaman başka tabiii.geçerli bir bahanen var,tepe tepe kullan yani...

1|0
    1|0
  • son dediğin cümle yeter bence,d

1|0
    0|0
  • Bence çok da büyütme,bunu yüzüne vurursan zaten kendi çeker gider.

0|0
    0|0
  • bence ayrıl, bu kadar ciddi bir ilişkisi varken bunu yapmamalıydı, seni hak etmiyor..

1|0
    0|0
  • spam mail onlar

0|0
    0|0
  • maile bakmanı dogru bulmuyorum demek çocuk senden sıkılmış

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 9

• Zaten dıyecegını demıisınde bunu ne maksatla yapmış bu sevgılın .. Şaka gıbı yaaa...

Bır numarada olmayabılır sonucunda .. Sen sözlecegıne gore ne makstala yptıgını en ıyı bılensın..

2|1
    0|0
    • evet sebep yok sadece merak dedi o kadar

• kafam karışık ama ben sürekli nette acaba ne yaptı ne etti diye düşünemem.bir iş hayatım var çünkü.zor bir durum

• dogru kararı sen vereceksın tabıı kı burdan kı mudahelecı yorumlardan ıyı veya kötu fazla etkılenme..

• şimdilik ayrılma bence, bekle biraz. sonra onu dene, ya bi kadın gönder ya bi arkadaşını yönlendir onu denemek için acaba yakınlık kuracak mı kurmayacak mı? benim sözlüm var diyecek mi demeyecek mi? belki de gercekten pişman olmuştır bi an yaptığı bişeye. ama belki de içi böyledir değişmeyedebilir?

1|0
    0|0
  • Ya belli ki bir macera yaşamak istemiş ama senin öğrendiğini duyunca gerçekten utanmışa benziyor. Unutma ! " En büyük ceza affetmektir " ..Bence bu şekilde daha da üstüne düşer..Biraz pollyannacılık oynalım hatta bir bağlamda iyi olmuş..

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim farklı bir bakış açısı oldu:D

• iyi oldu teşekkürler:D

• :D Rica ederim tatlım ^_^

• Kötü olmuş hayatım ama bir hatadır belki boşluğuna gelmişdir.. Meraktan üye olmuşdur.. Seviyorsanız affettiriyorsa biraz daha dene ileride anlaşılır ne olduğu...

2|0
    0|0
    • bir hatayı 1 kere kabul edersen hep edersin.kural budur..

• erkekler özür dileyince dayanamıyorum sanırım...:)) haklısın

• onlar sahte gözyaşlarını çok iyi kullanırlar.Böyle boncuk boncuk döner gözlerinde..Yalandır hepsi yalan

• ops lafa bak resmen satılık oldugunu belırtmıssın helal olsun sana yemınle.bence onu ez ezebıldıgın kadar sende erkekmisin tavrını takın ve sonra ayrıl bence ama oyle ozguvensız bırakkı boyle oldugu yerde kalsın

1|0
    1|0
  • Ne yazmış kendi hakkında mesela?

1|0
    0|0
    • onumu merak ettin nedensiz güldüm gerçi önemli doğru diyorsun meraktanmı değilmi anlaşılır :D

• boy kilo penis boyu gecelik ücret vs..

• Merakından siteye üye olup olmadığı şöyle anlaşılabilir. Siteye üye olurkan penis boyu ve ücret alanlarını doldurmak zorunlumu? Eğer değilse cevap burada gizli, kolay gelsin :)

• Kendi acmamış olabilir... Konuyu iyice araştır sonra güzel bi ölüm düşünürüz :D

1|0
    0|0
  • bence ayrılma . yani otur karşına al dinle adam aldatmamş bişey yapmamış üye olmuş ama ciddi anlamda meraktan olabilir benimde mesela bi sitede üyeliğim var ama merktan üye olmuştum şifresini bile hatrlamam. yani bu kadar fevri davranmasaydın keşke

1|0
    0|0
  • bence kabullenmiş, bana küfür et ama birşey söyleme demiş baksanıza.. ayrılman tabiki doğru bişey..

Bana da denk gelmişti.. Nasıl mı?

Netten bi çocukla tanıştım, 2 hafta boyunca netten konuştuk, fakir bir aileden geliyordu, ailesinden ayrı yaşıyordu, üniversiteyi burslu kazanmıştı, üniversiteyi okuyup barda part time çalışıyordu.. Ama inanılmaz havalı ve zengin duruyordu buluşmaya gittiğimde.. Son model tel yeni çıkan marka kıyafetler..

Neyse, buluştuk gezdik yedik içtik, hoşlanmıştım, her an aklımdaydı, ama o ne arar ne sorardı ilk günlerde.. 2. buluşma önce bana kameradan çok güzel 2 kolye gösterdi, bunlar senin dedi, çok sevindim, anladım ki değer veriyordu... Ben de buluşmaya gitmeden ben de ona yeni çalışmaya başladığı şirkette iymesi için çok şık gömlek, kravat ve kol iğneleri aldım.. Buluştuk ben hediyelerii verdim, çok sevindiğni söyleyip teşekkür bile etmedi.. Kolylerim de ortada yoktu.. Akşam ayrılmak üzereyeyken saat 22.00 da onun kadıköy vapuru yarım saatte bri kalktığından ''ben binip gideyim, sen de haliçten karşıya geç ordan otobüse bin'' dedi.. Ben de halicin ğstğnde hızla yürümeye başladım, sinirimden çatlıcaktım, tinerciler laf atıp, balıkçılar ''tekneye gel hadi'' söyleniyorlardı.. Neyse koştura koştura otobüse bindim, 22.45 de ewdeydim ne aradı wardın mı iyi misin diye, ne de meaj çekti.. Ben mesaj çektim buraya kadar..

1 hafta sonra marmara kongre merkezini aradım, 1 günlük yemek içmek ve konaklamak için aldığımız fırsat kuponunun randevusunu iptal etmek için, resepsiyondaki kız ne derse beğenirsiniz '' 1 hafta önce kadir bey orta yaşlı bir bayanla o kuponu kullandılar..'' üzgünüz iptal edilemeyecektir, tutar kredi kartııza iade edilmeyecektir.. 200 tl de çok güzel acı verdi bana.. ne aradım ne sordum.. iyi kurtulmuşum pislikten dedim..

bence sen de ayrılmalısın, bir şans daha verirsen aldatmaya göz yummuş olursun..

1|1
    0|0
    • teşekkür ederim güzel bir yorum oldu

Yükleniyor...