BİLEK VE BİCEPS SORULARINIZ İTİNA İLE YANITLANIR?

Buyrun gelin 15'imden beri sporcuyum aha da sorun ne soracaksanız. itina ile yanıtlarım başka kişilere 100 tl versen benim vereceğim bilgiyi vermez kıymetimi bilin tamam mı? :)

0|0
13

En İyi Erkek Görüşü

• kanka kollar kaç cm merak ettim :)

0|0
    0|0
    • 35 cm kolum ama yağsız

• eyvallah Bicepsleri en çok yakan workout sence hangisi? preacher machine beni ağlatıyor. sorusunu yanıtlarsan sevinirim abi

• ez barla scott curl çok etkili ama hareketten çalmayacaksın sabitleyeceksin kendini oraya ve hareketin negatifine dikkat etmen çok önemli kaldırırken ne kadar güç sarfediosan barı aşşağıya doğru indirirken de o kadar yavaş ve yedire yedire olması çok önemli kardeşim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• kolumun daha cok gucunu arttrmam icn ne onerebilirsn bna..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bicepsleri en çok yakan workout sence hangisi? preacher machine beni ağlatıyor.

0|0
    0|0
    • ez barla scott curl çok etkili ama hareketten çalmayacaksın sabitleyeceksin kendini oraya ve hareketin negatifine dikkat etmen çok önemli kaldırırken ne kadar güç sarfediosan barı aşşağıya doğru indirirken de o kadar yavaş ve yedire yedire olması çok önemli kardeşim

• Protein tozu tam yağlı sutle alinirsa bir problem olurmu? Bilek sorunu da vsr? yanitla hadi

0|0
    0|0
    • arkadaştan önce yanıt vereyim içtiğin protein whey ise sütle almanın mantığı saçma çünkü whey zaten çabuk sindirilmesi için var, sütle içersen uzun sürer sindirimi whey içiosan suyla iç, kazein protein olayı var bide o gece yatmadan içilen yavaş sindirilen proteindir, ama o da sütle içilmemeli bence.

• Bilek kalinlastirmak icin ne yapmam gerekir?

• Öncelikle bilek kalınlığı, boy uzunluğu, göz rengi gibi genetiktir. Bilek kalınlığı tamamen genetiktir. Ancak doğru kilo alımı ve bilek antremanları yapılarak bilek biraz kalınlaştırılabilir.

Yükleniyor...