Body yapan arkadaşlar bir yardımcı olsanız?

Şimdi ben 1.70 boyundayım ama 50 kiloyum. Hem kas hem kilo yapmak için bir şeyler arıyordum. P90X3 diye bir ev fitness serisi var bilirsiniz heralde. Onunla kilo alabilir miyim acaba? Çoğu insan bu programı kilo vermek için kullanıyor. Düzgün beslenip programa uyarsam kilo alırım diye düşünüyorum sizce?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• bir şeye hedeflenirken o şeyin prof. uzmanlarından yardım al. sanırım bu konuda bilgisizsin aynı şeyi yaparak ve kullanarak istenilen görünüme gelemezsin kimilerinde ayda 1 kimilerinde 2 haftada bir program değişikliği oluyor vücut sistemime ve faktörlerine bağlı bir durum..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• İlk olarak spor değil düzenli beslenmeye yönelmelisin kilo almak için. Ve yemek yerken hiç bir zaman fazla yeme çünkü en büyük hatalardan biri bu. Sabahları sıkı beslen, öğlenleri hafif şeyler ye meyve tarzı ve akşam yemeğini ekmeksiz az ye. Ve öğünlerini asla kaçırma.

0|1
    0|0
    • Eyvallah teşekkürler.

• Ha bir de internette okuduklarıma göre kilo almak için 3 saatte bir yiyin diyorlar sence doğru mu?

• Değil tabiki. Öyle bişey yaparsan midene öğünleri eritmesi için vakit tanımassın ve kilo değil yağ yaparsın. Buda isticeğin son şey olur emin ol.

• ya bırak o saçma sapan programları git adam gibi spor salonuna, vücut ağırlığıyla spor belli bir yere kadar.

0|1
    0|0
    • Ya valla bende saçma buluyordum bu programları da milletin değişimlerini görünce şaşırdım baya. İşe de yarıyor gibi ama bakalım.

• evet alırsın

0|1
    0|0
  • alırsın

0|1
    0|0
Yükleniyor...