Arkadaşlarının şerefsiz olduğunu bilmeli mi sizce?

arkadaşlar benim 2 tane abim var biri şehir dışında yaşıyor diğeriyle beraber izmirde okuyoruz çok seviyorum abimi hemde herşeyden çok abimin bir kaç arkadaşı var bir gün ben eve geldiğimde bizde ödev hazırlıyorlardı abim normalde hiç sevmez ben evdeyken arkadaşalrının evde olmasını o gün kız arkadaşıma gitmiştim erken döndüm direk odama yolladı beni bende geçtim ders çalışıyordum daha sonra abim telefonla konuşmak için lavaboya geçti bende mutfağa birşeyler atıştırmaya geçtim arkadaşlarının aralarındaki muhabbeti duydum ister istemez abim nişanlı bu arada o kadar iğrenç muhabbetler yapıyorlardı ki benimle ve yengemle alakalı ikimizi beraber bir şeyelr yapmaktan tutun oramızın buramızın çekiciliğine bizi görünce dayanamadıkalrına odama girip bana tecavüz etmeye falan neler neler tabi çok şaşırdım ve sinirlendim sonra bunlar gittiler abimin yanına geçtim kızıdn mı erken geldim diey dedim hiç kızarmıyım özlemiştim bebeğim benim dedi yoka rkadaşların var diye dedim yok ya onlardan zarar gelemz kardeşim onalr ebnim ama hoşlanmıyorum dedi dilimin ucuna kadar geldi ama söyleyemedim sizce söylemelimiyim bilsin nasıl şerefsiz olduklarını istiyorum ama belkide yanlış analdım diyorum

0|0
12|22

En İyi Erkek Görüşü

• söyleseydin keşke,vursun hepsini .amk ben onların alayının

1|0
    0|0
    • zaten yapar o derece delidir

• ona zarar gelir diye korkuyorum

• böyle bir seyi kardeşim benden saklasa ,ilk öldürmeye ondan başlardım

Erkekler Ne Diyor 21

• insanlara güvenmek kolay değil aslında abin onları iyi sekılde tanır ama içlerinden geceni asla bilemez ama sen konustuklarını duymusun iyi birsey yinede en azından sen onlara güvenmessin abine söyliyemesende eni sonu ortaya çıkar kötülük bir yere kadar gider çünki inşallah her sey kısa zamanda hallorur diyorum

0|0
    0|0
  • Kimin hakkında konuşulduğunun önemi yok. Tecavüz kelimesini duymuşsun. İster espirisine söylensin ister ciddi bu, şuanda denetlenen ama yarın denetlenmesinin kesin olmayacağı bir suç planıdır. Polise şikayet edecek bir delilin yok o sebeple önce kendi çevrenden uzaklaştır. Abine kesinlikle anlat. Ailemizin etrafında tecavüz planları yapan insanları uzak tut diye söyle.

0|0
    0|0
  • şizofren..

2|0
    3|0
  • Bakire bir ergenin fantezileri Vol.5763

3|0
    2|0
    • kimseyi inanmaya zorlayamam arkadaşım inanıp inanmamak sana kalmış buraya yalandan birşeyler uyduracak kadar gerizekalı değilim şükürler olsun

• Gerçekten duydukların doğru ise uygun bir zamanda mutlaka bunları kardeşine anlat !

Bilmesi çok daha iyi olur ! Kendine dikkat et ! Ortalık sapkın ve azıtmışlarla dolu.

Ne hallere geldi dünya ? Yazıklar olsun,çok ama çok şerefsizce ! Sen o an kopacaktın !

Neyse kardeşin bundan sonra daha ahlaklı arkadaşlar seçsin !

0|0
    0|0
  • söylemelisin

1|0
    0|0
  • Söyle tabiki. Yoksa yarın o eve gelip başka halt da yemeye kalkarlar.

0|0
    0|0
  • hem cocukları evıne alıyo hem cocuklar onun bunun cocuklugunu yapıo soyle gıtsın boyle serefsızlerı barındrmasın

0|0
    0|0
    • haklısın

• abimin adını kendi adımı yengemin adını hepsini duydum hatta lavuğun etrafındaki karılara bak falan diyorlardı

• arkadasa pek benzemıyo gıbı onlar

• Soylemelisin.

0|0
    0|0
  • Abinin nasıl birisi olduğuna bağlı birazda kalkıp bıçaklayacaksa falan hiç deme en fazla kavga falan eder diyosan uygun bir dille söyle

0|0
    0|0
  • abin o arkadaşlarına çok bağlıysa söylesen de inanmayacaktır.. ama kendin de demişin seninle aynı ortamda olmalarını sevmiyor diye belli ki şüpheleniyor bence söylemelisin...

0|0
    0|0
    • herkese karşı öyle abim kim olursa olsun istemiyor ama bana inanır ne dersem diyim inanaır

• o zaman söyle ..

• İçinde Besliye Besliye Bunu Büyütürsün O Yüzden Hemen Söyle Ama Nazik Bir Şekilde Yoksa Kavgalara Yol Açılabilir.

0|0
    0|0
    • ne şekilde söyleyebilirim

• Ne şekilde Söylediğin Önemli Değil Abicim Kelimesini Sürekli Kullan Ama BEnden Sana Tavsiye :)

• ya yanlıs anladıysan?

ama erkek milleti her sey beklenir.

0|0
    0|0
    • onuda düşündüm işte acaba şakalaşıyorlarmıydı falan diye ama şaka bile olabilecek olsa çok sinirim bozuldu

• öğrendiği an öldürür zaten onları

• olayı yumusatıp soyle o zaman, nisanlısını hiç katma cok sıkıntı olacaksa. ama bence arkadas dedigi insanları bilmeli. cunku o insanlar surekli aynı mantalite de kalacaklar, emin ol

• benim kardeşim olsan o şerefzizleri döve döve komaya sokardım. söylersen büyük bir kavga çıkabilir ama abine söyle bir daha bu eve gelmesinler. yada boşver söyle nasıl birileri olduğunu bilsin yoksa ilerde abine çok zararları dokunur

0|0
    0|0
    • abim banada yengemede çok düşkün ve kıskanç bizi herşeyden korumak istiyor ve koruyorda söylersem kesinlikle dediğinin dahada kötüsünü yapar başına bişey gelir diye korkuyorum

• söylersen büyük bir kavga çıkacak o yüzden sende sınıfındaki erkeklerden yardım isteyeceksin. erkek arkadaşlarını ayarla abine durumu anlat abin bir şey yapmaya giderse diğer arkaşlarına haber ver yardım etsinler. eğer söylemezsen bu şerefziler sanada yengenede zarar verebilirler

• haklısın aslında

• Söyle tabi.

0|0
    0|0
  • bence sole en ıyısı

0|0
    0|0
  • herşey susmak yüzünden gelmiyomu başımıza.söyle n eolacak uzansın gitsinler iştee

0|0
    0|0
  • söle söle tabi

0|0
    0|0
  • Söyle tabi ne mal olduklarını bilsin abin selamını kelamını kessin.

0|0
    0|0
  • Kavga etmeyecekse söyle.Diğer türlü de uyar fazla yakın olmasın.

0|0
    0|0
    • duyduğu an çıldırır kavgayı bırak dahada kötüsünü yapar

• Söyle kessin cezayı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• abin telefon için lavaboya gidiyor onlarda senin için tecavüz muhabbeti yapıyor o ara tansiyonun düşmüştür belki (iyi niyet)

1|0
    1|0
  • Arkadaşlar önemlidir. bence söylemelisin. İleride daha büyük sorunlar olmasın. zeten bu olaydan sonra senin de onların yanında bir daha rahat olacağını sanmıyorum. tehlikeli bir durum...

0|0
    1|0
  • tabiki söyle

0|0
    0|0
  • söylersen abin onlara çatabilir söylemezsen de onlar sana çatabilir ne kadar şerefsizlermiş gerçekten ya ne bilim zor durum valla abin sakin olcaksa eğer onlara hiç bişey söylemeden uzaklaşabilirse buna inanıyorsn söylee hiç durma .. yanlış anladım diye bişey de olmaz geri dönüşü olmz çünkü . hayal mi ettin yoksa bunları nasıl yanlış anlamış olabilrsn ki

0|0
    0|0
  • bence de yanlıs analmısın

0|1
    1|0
  • mutfaktan duyabilecegin sekilde konustular? abin evdeyken hemde?

1|0
    1|0
    • mutfakla oturdukları yerin arasında mesafe yok arkadaşım ayrıca abim lavaboya geçti diyorum bir okusan

• olaya bir çözüm getirmeyeceksen yorumlaşmak istemiyorum arkadaşım amacım olayı anlatmak değil çözüm bulmak

• psikologa gitmeyi dene.

• Abime söylemeden cezasını ben keserdim ;)

0|0
    1|0
  • biraz kurgu gibi olmuş ama hadi neyse git söyle...

0|0
    1|0
  • Bence kesinlikle şöyle hiç düşünme durdugun kabahat

0|0
    0|0
  • yeter erkekleri tanıtmayın bana tiksiniyorum :(

0|0
    0|0
  • söyle bencede

0|0
    0|0
  • ben söylerdim şahsen onlar da inkar ederdi öyle bi garip durum olurdu