Acayip şekilde kilo aldım. Yardım edecek yok mu?

Arkadaşlar merhaba, ben geçen seneye kadar kick boks ile ilgileniyordum sınav telaşından dolayı bırakmak durumunda kaldım ve inanılmaz derecede kilo aldım. O zamanlar zaten çok zayıf değildim fazlam yine vardı ama artık ayrı bir dünya oldum, hiç bu kadar kilolu olduğumu hatırlamıyorum. Bu durumdan çok rahatsız olsam da zamanım olmadığından pek bir şey yapamıyorum fakat babam fitness a yazdırdı 2 ay evvel fakat gitmediğim için kaydım olduğu gibi duruyor. Neden gitmiyorum? Şöyle açıklayım yani insanların aşağılayıcı bakışlarından inanılmaz derecede çekiniyorum ve şimdi oraya gidince insanların daha doğrusu karşı cinsin 'sen buraya gelsen ne olur' bakışlarını atmaları durumunda oraya geri dönemem, daha sonra tartıda çıkacak rakamdan dolayı ayrı bir utanıyorum sonuçta bayan hoca max 55 kilo ben gelmişim iki katı nerdeyse. Bu arada bayan-erkek karışık değil, bayanlar üst katta. Ya bana bir yardım edin, insanların egoları yüzünden sıkıştım kaldım spora gitmeye çekiniyorum. Sizce ne yapmam lazım? Teşekkürler şimdiden herkese

Güncellemeler:
Yok mu artıran?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Kimseden kesinlikle bir çekincen olmasın, sonuçta oraya giden insanlar zayıflamak/şekle girmek için gidiyorlar. Ve senin gibi fazla kilosu olan insanlar da geliyordur mutlaka. Oradaki hocanın görevi zaten seni zayıflatıp, şekle sokmak. Aynı zamanda da motive etmek. Kimsenin sana aşağılayıcı bir şekilde bakacağını sanmıyorum, baksalar da aldırma onlar kim ki sana öyle baksın yani? Sonuçta herkes eşittir. Karbonhidratı günde 2-3 dilim kepek ekmeği veya tam tahıllı ekmekle sınırlandır, bol su iç kilo verirsin. Ha ben bu kiloyla oraya gitmem, biraz kilo vermem lazım öyle giderim dersen butür hareketleri ısındıktan sonra haftada 3-4 gün yapabilirsin, şekle girer ve incelirsin;
    https://www.youtube.com/watch?v=8GurTMB_4bc
    https://www.youtube.com/watch?v=xaKI1ni0soY
    https://www.youtube.com/watch?v=H3-u2V8RHpw
    https://www.youtube.com/watch?v=bSsnxx_r2N0

1|0
    0|0
    • Çok teşekkürler öncelikle ve evet haklısın da insanda bir burukluk oluyor ister istemez. Yok direk başlamam lazım evde kalırsam anca yiyip içip ders çalışıp uyuyorum baltım boş zaman var dooğru tv başına

• o zaman başla, kimseyi de takma. zamanla imrendikleri kişi olursun en fazla 2-3 ay sonra.. kolay gelsin

Erkekler Ne Diyor 4

• İnsanların bakışlarını aldıran biriysen, kilo versende aklındaki bu yağları eritebilecek misin?

Özgür olmayı kendinize alıştırsanıza, bırakın kim ne düşünürse düşünsün, bir hedefiniz varsa umursadığınız tek şey, o hedefe ulaşan engellerin olması olsun, ayağın mı kırık? hayır, bendensel veya kalbinde bir engel mi var? hayır... o bakışlar 3-4 ay sonra imrenerek bakmicak mı? bakıcak...
    Stress yapmayı bırak, özgüveninden ödün verme ki boğazı rahat kesebilesin, sporunu rahat yapabilesin..

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim öncelikle, aslında insanları pek takan biri değilim ama bu konu üzerinde herkes brnim yerime düşünür hale geldi, kilolarım dış kapının dış mandalına bile malzeme oldu, ondan dolayı

• Ya bence başkalarının düşünceleri senin ne yapacağını belirlememeli. Bende geçen yaz 17 kilo falan verdim. Şu yazımı oku istersen.
    www.kizlarsoruyor.com/.../a15180-zayiflamak-sandiginiz-kadar-zor-degil

2|0
    0|0
    • Ya normalde çekingen biri değilimdir ama yine de kilolarım konusunda çok hassasım, tamam okuyorum hemen

• Bilmiyom kadın vucüdunu ama yememeye çalış ben 2 ayda bu sayede 69 dan 58 e düştüm sağlıklı beslenme yi sonra yap o kilo verme faslında işe yaramıo

1|0
    0|0
    • Ayda 7 kilo vermem lazım benim ama, o şekilde yapınca sağlıklı olmuyor geçen sene sporcuyken yapmıştım güçten kuvvetten düşmüştüm maçlarda

• bn bu sayede takıma girdim ama

• Nasıl aldn :( banada söyle. Bende yiyorm içiyorm ağzm boş durmuo ama alamıyorm. s vitamin hapları protein tozları geceleri süt. Ama yok nasıl bir bünyeyse doktor bünyen hızlı çalışıo eritio dio. s

0|0
    0|0
    • Ya benim cepheden bu mükemmel bir şey ama senin için sıkıntı tabii. Alınmayınca alınmıyor, sen sağlıklı beslenmene bak emin ol sağlığa zararı olmadığı süreve mükemmel bir durum bence

Kızlar Ne Diyor 2

• git ne olacak

1|0
    0|0
  • zayıflamak için gideceksin sonuçta? çekinecek bir şey yok ben 96 kilodan 55e indim sen de inersin.

1|0
    0|0
    • Gerçekten mi? şu an cidden bana kocaman bir umut oldun teşekkür ederiim

• rica ederim canım kendime güven.

Yükleniyor...