Arkadaşıma sinir oluyorum ben ne alsam aynısını alıyor. Sizin başınızda da böyle bir arkadaş var mı?

13 yaşımdan beri tanıdığım bir arkadaşım var (7 senedir), son günlerde onu felaket itici buluyorum. Sanki ben ne yapsam aynısını yapıyormuş gibi. Mesela geçen benim aldığım ceketin farklı bir rengini aldı. Alırken sordu gerçi; bende diğer rengini alsam kızar mısın diye, bende hayır kızmam dedim, hemen aldı. Ertesi gün parfümeride ben bir parfüm ve ruj aldım, 5 dakika sonra oda aynılarını aldı. Birlikte alış verişe çıktığımız zaman ben ne alsam aynısını alıyor, her defasındada soruyor `bende alsam izmasın demi?` diye.. Yani ben ne diyebilirim ki o zaman ona, sonuçya hayır desem `neden bir tek sana özel mi satılıyorlar` gibi laflar edecek, en iyisimi hiç bir şey dememem. Ama bu gün yaptığı sınırımı bozdu, az önce telefonda konuşuyoruz, ben ona dedimki `perşembe günü alışverişe çıkacaz ya, saat 2 de çıkalım, ben o aylardır istediğim parfümü (thierry mugler alien) almayı düşünüyorum` hemen ardından o da `ay evet bende alicam ondan benim kuzenim hep onu kullanıyor bende her defasında bayılıyorum, kesinlikle bende alicam, hatta bende perşembe alırım herhalde` dedi. YA SINIR OLUYORUM :@:@:@ Tamam belki tesadüf olabilir, ama sürekli mi tesadüf olur be arkadaş? Ben ne alsam ne beğensem oda beğeniyor, veya ikimizde aynı marka ruj alsak, ve benimkinin rengi 1 ton daha açık olsa (pek bir şey fark etmiyor yani) hemen `benimki daha güzel` veya `benimkinin pekti daha güzel` gibi saçma sapan yorumlar yapıyor. Sizin başınızdada böyle bir arkadaş var mı yaa, yoksa ben tek miyim? :p

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• okurken sıkıldım. tipik ergen. git çizgifilm izle düzelirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Pokemon iyidir önerilir

0|0
    0|0
  • Arkadaşlığını kes o zaman.

0|0
    0|0
  • Seni örnek alıyor ama senden daha iyi olmaya çalışıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • kıskanılıyon :D

0|0
    0|0
  • arkadaşın seni iyi konuda örnek alıyor feomen olmuşn resmen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ne var ki bunda zevkini beğeniyo işte

0|0
    0|0
  • madem bu kadar sinir oluyorsan birlikte alışverişe çıkma !

1|0
    0|0
  • Bu kadar rahatsizsan onun tarzını değiştir farklı seyler denemesini sağla

0|0
    0|0
Yükleniyor...