Kapat

Fenerbahçe'nin Avrupa'dan men edilmesiyle alakalı ne düşünüyorsunuz?

evet nedir düşünceleriniz, bu kararı açıklayan tff ama bence kararı alan uefa..

Fenerbahçe'nin Avrupa'dan men edilmesiyle alakalı ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• link önce uefa katılacak dedi sonra uefanın isteğiyle federasyon men dedi link

madem men edecektin bastan etseydin. kuraya bir gün kala yapaıldığında yapılacak itirazların manası kalmıyor.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• uefa türk futboluna iyilik yapıyor bunu ilerki yıllarda anlayacağız.

yunanistan bir takımını 4.lige düşürebiliyor ne için adalet için temiz bir lig için.türk futbolu bunu yapamadı malesef.bunu fb düşmanlığı için söylemiyorum aynı durumda hangi takım olsa aynı ceza verilmeli..

bir gs li olarak 6 7 yıldır maçları izlemiyorum çünkü güvenmiyorum ülkemin ligine.okadar bariz ki hakedenin kazanmadığı.bunu eminim benim kendi takımımda yapmıştır.en çok hangi takımın sesi çıktıysa hep o şampiyon oluyordu zaten.uzun süre sesleri çıkamaz artık o çok bilen yöneticilerin. ben memnunum bu durumdan.uefa bize haddimizi bildirdi resmen çokta iyi yaptı

1|0
    0|0
  • Yeminle kararı duyunca dayanamadım ağladım..Çok canım sıkıldı..>_< ..Herşeyin ÜSTÜNE Birde ilk trt de mi ne (tam hatırlayamıyorum) " fenerbahçelilere iyi haber ! Fenerbahçe şampiyonlar ligine gidiyor " diye de haber yaptılar..yanlış anlaşılmış..Yine ! yanlış duyum oldu..üzüldük..

0|0
    0|0
    • ben şimdi daha çok üzülüyorum ama, eğer bu karar zamanında alınsaydı tarihimizde ilk defa hakkımız olan şampiyonlar ligine biz gidicektik.. yani trabzonspor.

• Evet , Bunu düşünmek bile istemiyorum artık..Offff...

• bak kalbim ne kadar temizmiş, şampiyonlar ligine biz gidiyoruz :))

• turkiyede devamli kazanip avrupadan hep eli bos gelmesinin saskinlla karisiyliyordum cok sasirmadim yerinde bir karar olmus adalet sart

2|0
    0|0
  • ÜzüLdüm..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• karar uefanın

haksızda sayılmazlar. bence iyi oldu. ufak ufak ders oluyor türk futboluna. en azından başıboşluk biraz olsun gider. ben asıl bu seneki ligi merak ediyorum. bu sene kimse bulaşamaz bişeyler yapmaya. çok süprizli olabilir.

bu arada fenerbahçe düşmanı falanda değilim yanlış anlaşılmasın. takım tutmayan bir sporseverim : )

1|0
    0|0
  • Arkadaşlar uefa baskı yapmış tff'ye...

şike bulguları var, feneri almayız şampiyonlar ligine,

yoksa türkiyeye men cezaları gelir demiş...tffde istemeyerekde olsa katılamaz şeklinde

açıklama yapmış...

iyi olmuş ama şikeci fbye..

bunlar daha iyi günleri..

1|0
    0|0
  • yha birisi endütriel futbola el attı ben gsliyim ama birisi milyonların dönmesini göz ardı etmedi nezandır seziyordum trt'de felan bazı yorumcular dini tılsımlı yorumlar yapıyordu cemaatin kuruluşları bu işi yapanlar başka takıma göneül veren taraftar olarak fb'yi destekliyorum

0|0
    0|0
  • Her şeyde olduğu gibi bunu da elimize yüzümüze bulaştırdık.Halının altına süpürelimle olmuyor işte.Sen birilerinin hakkını savunmak için hukuku uygulamazsan biri gelir müdahale eder.Yine saçmaladılar FB şampiyonlar ligine gidemiyor neden suçlu ama Süperligde devam ediyor.Baştan aşağı sapma sapan kararlar, açıklamalar vs vs.

Not:Galatasaraylıyım.

0|0
    0|0
  • Bu karar TFF'nin yüzüne vurulmuş bir şamardır!

0|0
    0|0
  • fener kadar trabzonla besıktasında ceza alamsı gerekır.

0|0
    0|0
  • geç bile kaldılar. Korkaklar uefa'dan destek alamadan cesurca karar alamıyorlar. Yok ki böyle kulağı kesik biri küme düşürsün bunları. Ama beklesinler iddianame hazırlansın kimse sesini çıkartamayacak.

0|0
    0|0
  • ciddi misin?:S yarın kura çekiliyodu ya... ki uefadan bi yetkili geldi burda acıklamada bulundu "olay yerinde yoksanız kasetle ceza verilmez" falan dedi...

0|0
    0|0
  • TFF ' nun bu kadardan sonra küme düşürmezse saçma olur onuda yapmazsa ligde -20 den başlaması gerekiyor sanırım

0|0
    0|0
  • bu laylar yüzünden futboldan soğudum hiç bi şekilde ilgilenesim gelmiyor artık sadece fenerbahçe yi destekliyorum iyi yada kötü çoğu futbolcu der ya önümüxdeki maçlara bakacağız diye bende sıradaki cezaya bakıcaz diyorum bakalım daha neler olucak.

0|0
    0|0
  • hadi ya öyle mi oldu, biraz açıklasana noldu noldu?

0|0
    0|0
  • umrumda değil. takım tutmam, takip etmem, futbol sevmem. bütün futbol takımları şirket olduğuna göre de taraftar olmanın bir anlamı yoktur. etsin etmesin.. fark yapmaz..

0|0
    0|0
    • bütün futbol takımları şirket değildir, hatta çoğu dernektir.. sadece büyük kulüplerin çoğu şirketleşmiştir.

• doğru haklısın ama, birileri bu işten para kazanıyo diye taraftar olmanın bi anlamı yok demen doğru değil bence..

• yani insanlar gönül veriyorlar, ben empati kuramıyorum tabi saygısızlık etmek istemem. ama bana cok manalı gelmiyor. sonucta kimse bilmiyor neden fb, gs, bjk taraftarı olduğunu.. kimse mantıklı bir tercih yapmamış, seçmemiş.. tesadüfler sonucu.. kimse değiştirmiyor da.. sonucta en kolay elde edilen aidiyet taraftarlık. "ben fenerbahçeliyim" diyosun bitti, o kadar. pek aklıma yatmıyor. bunu demeye çalıştım ben aslında.

kendi mahallenin ya da kardeşinin takımına falan destek vermek daha mantıklı.

Yükleniyor...