AKP ve anlamsızlığı...

Her evlenenden en az üç çocuk isterken,

Her gün şehit verirsek arada ki nüfus farkını çözeriz diye mi hesapladınız?

**

Okudum.. Ve ne kadar doğru..

Siz ne düşünüyorsunuz?

Ben gizlendim, hakaret etmesinler diye.

Gizlilere kapattım, akp savunmacılığı yapmasınlar diye!

Güncellemeler:
Bazıları gizliliğime takmış, konudan çok.

Doğru ya yazacak birşeyiniz olmayınca...

Ben düşündüğümü her yerde savunurum! Nickimi de açıyorum, kaldı ki kimseden de korkum yok..

Doğru birdir, değişmez.
Güncellemeyi sevmiyorsunuz biliyorum, ama düşünün daha böyle bir soruyu bile kaldıramayan kişiler var.. Ayıp size. Her gün onlarca şehit verilirken sesiniz çıkmıyorken, böyle bir soruyu provoke amaçlı görüp silinmesini istiyorsunuz.. Kimbilir kaçkere şikayet ettiniz, bu soru silinsede önemli değil, gerçeklerden kaçamazsınız..

**

Hergün onlarca şehit: Karşınızdaki başbakan ise, çocuklarına askerlik bile yaptırmayan biri. Ben olsam kafamı gömer, bir daha oradan çıkmazdım.

0|0
7|21

En İyi Erkek Görüşü

• AKP'ye oy verenler dinden bi haber olan, din tarihini, Hz. Muhammed zamanını bilmeyen, Kuran'ı hiç okumamış ya da okumuşsa da Arapça okumuş birşey anlamamış, Türkçe okumuşsa bile kendi çıkarına uygun yorumlamış olanlardır. Her Allah diyene sırnaşarak vicdanlarını rahatlatıp Cennet'e gideceklerini sananlardır. Bu arada AKP'yi sevenler AKP'nin üyelerinin kimler olduğunu, geçmişte neler yaptıklarını az da olsa bilmezler. Onlar için neredeyse Peygamber gibidir ki bunu kendileri söylemiştir. Yezid dönemini bir öğrenseler bir daha AKP'ye oy vermezler... Ama nerdeeee, hazır Cennet'e girme fırsatını yakaladıklarını sanıp şaşkın şaşkın ortalıkta dolanmaktalar. İmam Hatip'ler istediğimiz noktaya geldi demiş Sayın Başbakan, peki kendi çocukları hangi okulda okumuşlar ve okumaktalar? Nedense hepsinin çocukları yakınları çok zengin oldular, acaba Allah yürü ya kulum mu dedi hepsine? link Neyse bir gün ucu sizin ailenize mutlaka dokunacaktır nasıl olsa!

2|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 20

• Bırak arkadaşım kimlere dert anlatıyorsun sen bu cahil millet bundan anlamaz onlar 2 kg pirinçe oyunu satarlar Akp tam seçim yaklaşırken gider doğuda çamaşır makinesi dağıtır hemde su olmayan köyde Başbakan seneler önce dokunulmazlıklar kalkıcak dedi yıl 2012 hala kalkmadı böyle bir hükümet o olabilirmi ülkede terör almış başını gidiyor aşağıda okudum bir tane arkadaş terör daha öncedende vardı diyor peki eğitim sistemine ne demeli ÖSYM başkanı hükümetten değilmi yaptıkları her sınavdan kopya çıkarıyorlar ama bu devran birgün tersine döner o zaman bizlerden hesap verirsiniz

2|3
    1|2
    • O zamanda akp ye oy verenlerin hepsi "ben oy vermedim" olur.

Bazı yorumlar o kadar saçma ki, neresinden başlayayım da yazayım şaşırıyorum, onlarca şehit verilen ülke, o şehitler böyleleri için, askerlik yapıyor ve şehit oluyor, çok yazık bence pisi pisine resmen.. İnsanın başına gelmeyince anlamaz herhalde.

• Benim gözüm ne tayyibi görüyor nede yalakalarını bu saatten sonra..

Hergün onlarca şehit vermeye başladık bilmem farkındamısınız

Sorduğun zamanda üstüne gittiğimiz için böyle yapıyorlar diyorlar (bunun arkasına saklanıyorlar)

Bu garibanların evlatlarının canını siyasetine değişenlerin canını elbet alırlar.

Hemde öyle bir alırlar ki ölümü arkadan gelenlere ibret olur.

Nah buraya yazıyorum bu tayyipte hocası olan din tüccarı feto gibi abd ye kaçacak.

Geride bunlara oy verip totosunu yalayanlarda mal gibi kalacak

4|1
    2|2
    • Hepsi fakir çocuğu Osiris..

Gencecik çocuklar..

Neden hepimiz sessiziz? Neden bu kadar vurdumduymaz olduk. Neyi bekliyoruz..

• Benim anne babam da geçen seçimlerde bu tayyibe oy verdiler!

Suçları stv kanal7 star showtv kanald ve diğer yandaş medya haberlerini izlemek..

Ama ben artık gerçekleri gösterdim hepsine şimdi görseler yüzüne tükürmezler!

Ailenizi bilinçlendirin

• Benim ailem zaten vermedi, binlerce oyumuz olsa yine vermeyiz..

• bak arkadaşım bu düşünce yapısıyla bir yere varamazsın savunduğun tez yanlış terör olayları kaç seneden beri süre gelen bir şey şimdi artmasının sebebi ise şimdi ki hükümetin onları ortadan tamamen yok etmek istemesi anlayabiliyor musun?akpli değilim ancak bu zamana kadar olan partilerin içinde ki en iyi icraatları yapan yine bu partinin hükümeti doğrularıyla yanlışlarıyla yanlışlar olacaktır elbet ancak bunu en aza indirgemek gerekir bundan önceki hükümetler ne yaptı soruyorum sana hiç bir şey yapmadı yaşın büyük bilirsin elbet ama tutupta bu olayları birilerine tamamen yıkmak oldukça üzücü durum Allah kardeşlerimize rahmet eylesin.

3|1
    1|3
    • Çok yanlışsın çok..

Her gün onlarca şehit veriyoruz. Hepsi fakir çocuğu. Bu kadar şehit verilirken yollar bizi kurtarmıyor!

• Hükümetin yanlış politikalarından olmasın bunlar hep. Onların tuzu kuru tabii. Ölen başkalarının fakirlerin çocukları.. Kendi çocuğuna askerlik yaptırmayan bir başbakandan sözediyoruz!

• o başbakanı ben seçmedim elimde değil zaten ama ülkenin yarısı seçti ben değil unutma ayrıca kararlarıda ben vermiyorum akpli değilim buda yanlış anlaşılmasın sadece en doğruyu bulmanın biraz zor olacağını söylüyorum.

• Bu ülkede Atatürkü sevmek suç başbakan herkesi kendisi gibi zengin ve sahtekar zannediyor ve cahil bir kelime kullanarak 3 çocuk diyor başbakan o koltuğu hakemiyor kısacası yüzsüzler

3|2
    2|1
    • Atatürk'e gelince her türlü hakaret yapılır, başbakana gelince söz söylemek yasak. Yok öyle bir dünya!

• Başbakan değil o padişah ona söz söyleyen derhal ergenekondan içeriye gider

• Aynen aynen.. Padişahım çok yaşa..

• Dine hakaret suç kapsamına alınacak yeni çalışma başlatıldı. Tamam çok mantıklı ve güzel ama bu sadece Müslümanlığa hakaret olarak çıkacak gibi görünüyor. Ben deistim diye bu sitede bana ''kansız,lavuk'' diyen de çıktı tanımamasına rağmen.Ben bunları mahkemeye versem ne olacak acaba? Bence hiçbir şey. Asıl bombayı patlatayım mı? Kuran'da geçen diğer dinleri aşağılayan cümleler varken bu yasayı çıkarmanın mantığı nedir? :)

Zira Müslümanlık dışında bir inanca sahip herkes için Kuran'ın çeşitli yerlerinde; küfür sahibi, zalim, helak olması gereken, dostluk kurulmaması gereken, inkarcı, yalancı vs. ibareler açıkça var. Tamam olup olmaması dert değil diyelim hadi. Din tartışması değil yaptığım.

Peki bu yasa çıktıktan sonra her Kuran okunan yerde de diğer inançlar aşağılanmış olmayacak mı? Peki aşağılananlar şikayet ettiğinde, insanların ibadetleri mi yasaklanacak yoksa sizi mi ciddiye almayacaklar?

Bu ne yaman çelişki, bu ne ilginç bir adımdır? Bunu çözebilen AKP'yi çözer diyorum.. :)

1|0
    0|0
    • Bu arada zamanında ABD büyük elçisi ve AB Türkiye Delegasyonu başkanının, Ali İmran suresinin 19. ayetinin “Allah Katında Din İslam’dır” hutbelerden çıkarılması veya mümkünse değiştirilmesinin resmi olarak hükümetten istediğini ve hutbelerden çıkarıldığını biliyor musunuz? Çok şeyler yazarım ben bunun üstüne ama bu kadar küfürbaz ve saldırgan bir dini fanatik güruhla seviyesiz tartışmalara girmek istemem.Her yerde olduğu gibi burada da varlar.Engelli listem onlarla dolu zaten. :)

• Akp-din-müslümanlık.

Bu kelimeleri bir arada gördüğüm zaman sadece gülebiliyorum.

• Allah yok diyenler hapise gidiyor :)

• Öncelikle ben bir siyasetçi değilim bir Türk olarak bunları yazıyorum.

Sence Terör örgütü neden saldırıyor?Basit şekliyle kısaca anlatayım.

Terör örgütü devletle anlaşamadığı için darbe üstüne darbe yediği için saldırıyor;ama bunlar son çırpınışları, sürdürülen harekatlar aynı şekilde devam ettirildiği sürece örgütün sonu yakındır.

Gelelim verdiğimiz şehit sayılarına: AKP gelmeden öncede şehit veriyorduk hemde kat kat daha fazla veriyorduk ve daha üst düzey yöneticilere rahatlıkla saldırabiliyorlardı.İstihbaratın gelişmesiyle rütbeli ve üst düzey kişilere yapılan suikastlar azalmaya başlamıştır.

Şehitlerimizin mekanları cennet ruhları şad olsun.Annesi babası vatan sağolsun memleket sağolsun bir oğlum daha olsa onuda gönderirim dedikten sonra bize suçladığımız kişiye dair elimizde deliller olmadığı sürece şehitler üzerinden siyaset yapmak düşmez.

Gelelim çocuk meselesine Allah yarattığı kulun rızkını verir.Ben çok adam tanırım 9-10 çocuğu var hepsini birbirinden iyi ahlaklı yetiştirmiş.

2|2
    3|6
  • söyleyecek çok sey var aslında korktugumdan degıl kelımeler yetersız ve anlamsız kalıyor sinirlerim bozuluyor ama şunu cok ıyı anladım turk mılletıne en buyuk kötülügü yıne bu vatanın ekmegını yıyenler yapıyor halkı sömüren SÖZ de allah korkusu olanlar he sadece akp mi hayır AL BIRINI VUR ÖTEKİNE

2|0
    0|0
  • yap 3 cocuk nasıl bakacaksın dıye soran varmı asgarı ucretle adam kendıne zor bakıyor aldıgı maasın yarısını bana versın ben 6 cocukta yaparım hem kıme ne benım yapacagım cocuktan evlatlıkmı alacak bak gene su kaynatıyorum

2|1
    0|0
    • Zor geçinenler yapıyor çocuğu..

Asgari ücrete zam yapmaz ama herkesten 3 çocuk ister. Ne ala..

• evet bosuna dememıs atalarımız deveye dıken ınsana ... allah verır rızkını

• Gizlileri kapattın AKP'yi savunanlara rahatça hakaret edip engellemek için mi ? hiç etik değilsin. Ayrıca üç çocuk olayının şehitlerle bir ilgisi yok. Artık güç demek doğrudan nüfusun da kalabalık olmasıyla ilgisi olduğu için gerçekten de okumuş ve kültürlü ailelerin üç çocuk yapmasını ben de desteklerim ama bütün gün kahvehane de pişpirik atan mümkünse hiç çocuk yapmasın ! Türkiye'nin de en büyük problemi de bu. Okumuş aileler tek çocuk yaparken okumamış ve durumu iyi olmayan ailelerin çok çocuk yapması bir mantıksızlık diye yorumluyorum her ne kadar AKP'yi sevmesem de ! Biraz anlamaya çalışın. Karşı olmak en kolayıdır

2|0
    3|1
    • Nickim açık, yazdıklarını aynen iade ediyorum sana. Kimseye ben hakaret etmem merak etmeyin siz, karakterime yakışmaz.. Sorunda bu zaten, okumamışlar çocukları yapar..

• Birgün çoğunluk herşeyin farkına varacak ama o gün geldiğinde çok geç olacak.

Umuyorum öyle olmaz.

2|3
    1|1
    • Oluyor, farkında değil misin?

• Sayılabilecek kadar az insanız farkındayım ama sayılamayacak kadar cahil insanımız var,sayılamayacak kadar aç insanımız var 1 makarna 1 yağ ile kandırılabilen.İnsanlar haklarını aramaya korkar oldu yada tv başında dizi izlemekten iyice koyunlaştı,konuşacak onca şey varken sor bak hangi dizinin ne zaman olduğunu bilirler,şehit haberlerini görünce ah wah diyoruz sonra aynı şekilde kaldığımız yerden devam.Eksik birşeyler yapıyoruz,unuttuğumuz birşeyler var ama ne?

• Sayılabilecek kadar az insan değil, sayılamayacak kadar duyarsız insanımız var..

• O ampül yandıkça bizim başımız daha çok ağrıyacak

2|4
    1|1
    • Söndürelim ama nasıl?

• Ampülü söndürmek biraz afif kalır en iyisi o ampülü patlatmak ama bu halk gerçekleri göremiyor

• Aziz Nesin'in dediği gibi %50 aptal bir kesime sahibiz, ve aptal kesim değişmedikçe bu imkansız

• hersey vatan ıcın ama 3 cocuk bu sartlarda bakmak zor

2|1
    0|0
  • AKP den öncekiler tertemiz bi ülkemi yönetiyorlardıki AKP şimdi suçlu diyosunuz?

mhp o dönemde idamı neden kaldırdı? Aponun idam edilmesi gündemi uzun süre emsgul etmişti çünkü onlarda son koymak için idamı kaldırdılar, şimdide çıkmış al bu ipi apoya geçir diyor, sende zaten yürek yiğitlik potansiyeli olsa idamı kaldırıp kaçmazdın...

0|2
    4|3
    • Sorun birilerinde suç arama zamanı mı? Oldu mhp idamı kaldırmış diye, orda kalalım. Benim sorumla senin yazdıklarının alakası ne? Geleceğe bakmayalım, akp ye laf söylemeyelim. Ne diyorsunuz siz ya?

• Ayıca @şiddetlenmemişkusur kurduğun cümleler ile kendini haksız ilan etmişin.

• @basküler haklı olmak için yırtınmıyorum zaten neyse odur.

• Ben ümidi kestim..

2|1
    1|1
  • Açık olarak AKP savunusu yapılamaz mı ? Şimdi daha bunu bu siteden bir arkadaşım sordu ve 1 saate yakın anlattım.Bu kadar anlattığım burada 3 Bin karaktere sığmaz ama senin mantığın alır mı 3 çocuk istenmesinin nedenini onu bilmem.

1|0
    1|0
    • Yaparlar en azından hakaret edemezler..

• Bu arada haklısın rüya.. Bu soruyu provoke amacıyla sorduğumu düşünenler var.. Sorunun derdine düşenler, her gün verilen onlarca şehit konularında sessizler, ne garip...

• Gitmezsin umarım bir daha..

• Sen niye gizlendin korktun mu ? Bırak Allah aşkına hepiniz şikayetçisiniz fakat %50 oyu kim verdi bu adama . Ben mi verdim hayır.

1|0
    2|0
    • Aziz Nesin boşuna bu ülkenin %50si aptal demedi

• @yenibirisi Ben Akp'ye hiç oy vermedim sen raad ol

• Ne provakasyonu yahu? Bunları da konuşamayacaksak!

• Anne baban ölünce - 2 nüfuz 3 çocuk olunca +1 nüfuz kazanç oluyor mantığı bu :)

1|0
    0|0
  • AKP bu nedenle iktidarda.

"Erdogan Müslüman ben ona oyumu veririm"

Bu zihniyet var bu ülkede, ve bu nedenle oy topluyor. Baktilar Egitim seviyesi artikca AKPnin oyu düsüyür ne yaptilar ? Ülkedeki egitimin icine sictilar.

Heryere Imam hatip acip, orda lise seviyesinde cocuklara ne matematik ne fizik nede kimya gösteriyorlar, beyinleri dinlen afyonlastirilmis, sorgulayamayan ve düsünemeyen AKP genclik yetistiriyorlar.

0|0
    0|0
  • 3 cocuk lafı şehitlerle nufus kıyaslaman cok yanış bence

1|0
    1|0
    • Yanlış olan ne? Bugünki şehit sayımız 10'a yükseldi.. Hergün onlarca, insaf..

• şehirleri düşünürek 3 cocuk lafını söyledigini saymıyorm

• bir bakıma dogru diyorsn 3 cocuk lafı daha cok şehit vermek mi amaç

• ne yani, gizli olmayınca akp savunuculuğu yapmayacaklar mı.

0|2
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• AKP'liyim. Bununla gurur duyuyorum. İsteyen istediği kadar eksilesin umrumda değil. Adamın bunu deme mantığı şu ;

Biz genç ve dinamik bir nüfusa sahip olacağız. Çünkü bildiğiniz gibi insan, ekonomide her şeydir. Manevi alana girmiyorum, ekonomide herşeydir. İnsan varsa emek var. İnsan varsa sermaye var. İnsan varsa tüketim var. İnsan varsa üretim var. İnsan yoksa bunların hiçbiri yok. Bu insan yaşlı insan olursa, bunların hiç birini elde edemezsiniz ama genç olursa, o zaman işte bugün bizi güçlü kılan potansiyele sahip olursunuz. O bakımdan sakın bunu ihmal etmeyelim. Fazla da gecikmeyelim. Hemen...''

3 çocuğuda şehit etmek için mi diyorsunuz erkek olacağı ne malum sadece fakirlerin çocugu şehit oluyor diyorsunuz adam zenginlere siz dogurmayın fakirler doğursun sadece mi diyor ? Sadece duyduğunuz ile kalıyorsunuz araştırmıyorsunuz. Akpli olmaya bilirsin buna saygım sonsuz niye akpli değilsin diyemem ama rica ediyorum derinlemesine araştırma yapın. Ben siyasete girmek istemiyorum çok tartışmalarım oldu ama yine söylemek istiyorum. Bak kardeşim bu terör nereden baksan 30 yıldır var.. 30 yıldır bu ülkenin başında Tayyip yok. Tayyipden önce bitiremediler Tayyipde bitiremeyecek (çabaları olsada) Tayyipden sonra kimsede bitiremeyecek. Bunu böyle bil. Çünkü devlet terörün bitmesini istemiyor. Bunun üzerinden siyaset yapıyorlar. Bitirirler mi sence. Sizce herşey bi bombaya bakmaz mı ya onlar bizi tamamen bombalar istedikleri devleti kurarlar yada biz onları bombalayıp onları tamamen yok ederiz. Ama hadi diyelim diyeceksiniz ki doğuyu bombalasın masum insanlar gidecek ama çocuklarımız şehit olmaaycak diyen insanlar var. Öyle olmayanların günahı ne ? Ve adam bombalattı insanlar isyan etti masum insanlar diye. (masum insanlar kaçakçılar). Şimdi bu adam kürtlere daha iyi davranıyor ediyor değil mi belki bu yoldan vazgeçerler diye bu sefer herkes adama laf ediyor. Öyle yapıyor şımartıyor. Bombalatıyor ne diyorlar masum insanlar. Bu adam daha ne yapsın ?

2|3
    3|2
    • Yazının neresinden tutsam bilemedim.

Fakirlerden 3 çocuk isterken, asgari ücrete zam yapmaz, nasıl geçineceğini sormaz. 3 çocuk yap demek kolay. 3 çocuğu ve daha fazlasını kim yapar buda malum. Hangi dönemde onlarca şehit verdik? Hemde hergün.. Her sabah yeni şehit haberleriyle uyanıyoruz.. Başbakan kendi çocuğuna neden askerlik yaptırmadı, bunun cevabını ver önce kendine!

• Senin gibi düşünen kaç kişi var acaba.. Kendimizi orda burda boykot ederek göstermeyelim de nasıl gösterelim, dağlara mı çıkalım bizde. Evet sizde başlar. Akpyi oradan indirerek. Kaldı ki siz kendinizi akpnin yaptıklarına karşılık o kadar bahaneler bulmuşsunuz ki ancak kendinizi avutun diyebiliyorum.

• bu ülkeye ne kadar bebek gelirse gelsin bu gidenlerin yerini tutmayacak bunu bi aklımızda tutalım her bir damla kan için o döktürenlere dökülmesine göz yumanlara binlerce kez vurasım var benim ve şu haklısın arkadaşım savunsunlar bakalım alıp başlarına taç yapıp o kanları döktürenleri savunsunlar iyi yapmışsn da sen nden gizli sordun açıkca savunamıyomusun düşünceni peki neden

3|0
    0|1
    • benim bu ülkede buna göz yumanlara söyleyecek çok sözüm var arkadaşım ama bu ülkede bu okdr zor ki deveye hendeği atlatırızda bazı insalara anlatamyızya bişileri buda öyle bişi

• Göz yumuyorlar, baksana soruma bazıları nasıl da saldırıyor, yazık ne hale gelmişiz..

• yok hayır yazık ne hale gelmişiz değil yazık aslında ne hallerdeymişz çnkü bu birilerinin seri olamaz bunu yalnızca kişi içinde varsa yapar ki eğer bu birilerininn eseriyse vay halimize

• Herkes ak partiye sallıyor ama unutulmasın Chp iktidar oldu diyelim kilicdaroglumu kurtaracak bu ülkeyi çıkmaza sürükleyecek daha beter ssk yönetemeyen adam ülkeyi nasıl yönetecek mhp diyelim benim babam eski koyu mhp lilerden ama şimdi ak partiye veriyor bahceliye inanmıyor güvenmiyor ve çevresinde 80 lerde beraber sağcı solcu davalarında hareket ettiği kislerin hepsine yakını ak partiye oy veriyor bu insanların hepsi aptalda sadece 20 partinin oyunu tek başına alan kislere oy verenler aptalda 1 e 20 bölünmüş kisilermi akıllı ve unutulmasinki pkk 80 lerden beri var sadece biraz şiddet artırdılar ama genelde su bilinsinki pkk meclise ak parti sokmadı kimin soktugunuda biraz arastirilirsa herkes ona göre yorum yaparsa daha mutluluk verici olur

2|1
    3|3
    • Sorun chp mhp değil, ülkenin halini görmüyorsunuz?

• SSK yönetemeyen demişsin; bunu demenin nedeni ise SSK'nın bütçesel açık vermesi.Peki, her yıl ekonomimiz kaç milyar dolar açık veriyor?

• Hersey ortadayken hala neyi savunuyosunuz anlamıyorum sehitler ölmez vatan bölünmezmis kimse kusura bakmasın sehitler de ölüyor vatanda bölünüyor .

2|0
    0|1
    • Savunurlar, hemde kendi çaplarında bahaneler de bulmuşlar, o kadar komikler ki.

Olan o gencecik çocuklara oluyor, geride kalanlara baksana, acıyorum.

• Kendini gizliyorsun ama gizlileri kapatiyorsun o nasıl bir yaklaşım evet akpli değilim ak partiliyim başbakanımızın dediği gibi sonuna kadar kaç tane oyun olursa okadarinida ak partiye verecem ve savunacam tamam şehit haberlerini aldıkça kahroluyoruz ALLAH mekanlarını cennet eylesin daha yeni 10 sehidimizin haberini aldık ama ak parti karşıtı muhalefet biraz daha destekçi inandırıcı olsa bu durum bu seviyey gelmezdi chp deniliyor acaba kilicdarogluna hangi chp li inanıyor ataturkun partisini her geçen gün biraz daha rezil ediyor

2|0
    4|3
    • AKP ile Ak Parti arasında ne fark var?

• Neyse terör sanki 2002 de türedi yazdıklarımın içinden işini geleni çekip alıyorsun zamanında ananlar evlat doğurur ama uçak doguramaz deyipte çatışma alanlarına uçakları göndermeyen ve buna göz yuman 81 den beri pkk olacak lanet şeyin turemesine büyümesine izin veren göz yumanlar haklı pkk ortadan tamamen silmek için mücadele veren haksız size yazık bence biraz araştırın ve muhalefet gozluklerinizi çıkarıp konuşun çocuktan başladın terorde kaldın biraz daha düşünmeye davet ediyorum

• Terör vardı, hangi dönemde bu kadar şehit verdik?

Hangi dönemde teröristler davul zurna ile karşılandı?

Hangi dönemde sahte mahkemeler kuruldu?

O kadar uzun yazıyorsun ki, anlam bulabileceklerimi yazıyorum, çünkü konuyla alakasız yazmaktasın.

• Bu memleket nereye gidiyor! Doğru soru bu olmalı, herkes şikayetçi, herkes mağdur, herkes lanetliyo, herkes siyasetçi

2|0
    0|1
  • Bu hesap doğru bir yaklaşım mı bilmem ama,ben onlardan daha iyi bir aday göremiyorum şu an için.Biri hainlerin kollarında,biri konuşmayı bile beceremiyor,diğerinde de icraat yok.Benim görüşüm bu,diğer görüşlere saygı duyuyorum.

0|1
    3|1
    • Onlardan daha iyi bir aday yok? Onlardan daha kötüsümü var yahu..

• Tartışmıyorum fikirlerimi yazıyorum, ama en azından alternatifim yok deme.. Akp kötünün iyisi değil, en kötüsü.

• Tamam,saygı duyuyorum.İyi akşamlar.Bir de düşününce alternatifim yok derken haksızdım galiba.

Yükleniyor...