Yemek yerken açları düşünür müsünüz?

Dahası, görür müsünüz. Ben bir restaurantta yemek yerken camdan dışarı bakıp, çöpleri karıştıran insanları görünce bütün yediklerim boğazıma takılır, inmez aşağıya. Akşama kadar çöplerden topladığı para belki sizin verdiğiniz bahşiş kadar. Sen 3 TL'ye kola içiyorsun. O, 3 TL kazanmak için belki 5-10 kilo kağıdı bilmem kaç saatte toplayacak. Tüm iştahım kaçar. Sizde de olur mu?

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• tabiki o yüzden hıc yemek atmam cöpe bulan var bulmayan var...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben hiç yaşamadım böyle bir şey.

0|0
    0|0
  • düsünmem, aclik sinirinda yasayan insanlari da görmedim burada hic. devlet gayet de bakiyor herkese. eger senin yasadigin ülkede ac insanlar varsa o ülkede birseyler tersdir, o da yemek yerken yazik lahn ben yiyorum onun karni ac diyerek halledilmez.

1|3
    1|0
  • Bende de oluyor ama bunun için gerekmedikçe dışarda pahalı mekanlarda yemem.Çünkü link böyle düşünüyorum.Bu görüşüme katılmayanlara saygı duyuyorum ama.

0|0
    0|0
  • Yapman gereken hayırlı, yararlı işleri yarına bırakma.

Bakarsın yarın olur da, sen olmazsın...

Hz. Ali

2|0
    0|1
  • Olur tabii ki...:S

0|0
    0|0
  • Öyle boğazında takılması yerine al birine yemek ısmarla.

Hiç yemek yemediğim günler oluyor, lüks içinde sadece ailecek gittiğimizde yerim. Bi sigaram var o kadar.

0|1
    0|0
  • Bize de gökten düşmüyor yemek.

0|0
    0|0
  • bi zahmet takılsın bu merhamet değil.

0|0
    1|0
  • benim kacmaz sonucda benim sucum degil abskalarin ac kalmasi ben sadakami veriyorum görevimi tamaamliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• genelde doyduktan sonra şükrederim ve onlarda doysun isterim

0|0
    0|0
  • altta da cengamaz arkadaşızın dediği gibi eğer "BİRİLERİ AÇ KALIYORSA BİRİLERİ İSRAF ETTİĞİ İÇİNDİR" çok çok doğru bir söz.

0|0
    0|0
  • yemek yerken orda hizmet edenlere bakınca içim sızlıyor.sonuçta onlarda emeğinin karşılığını alıyordur muhakkak ama yine de insalara üzülüyorum

0|0
    0|0
  • düşünmem. çünkü narsist ve yavşak adamın tekiyim. ama dürüstüm. tek olumlu yanım dürüstlüğüm.

0|0
    0|0
  • Olmaz

0|0
    0|0
  • hayır olmuyor, o zaman gidip bağış yap vicdanını rahatlat.

0|0
    0|0
  • Asla düşünmem.Neden düşüneyim ki?

1|0
    2|1
Yükleniyor...