Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi futbolcusu kimdir?

Türk veya yabancı fark etmez en yetenekli en beğendiğiniz futbolcu kimdir...

benimki hatırladığım

1.hagi

2.sergen yalçın

Güncellemeler:
3.hakan şükür

0|0
4|37

En İyi Erkek Görüşü

• Yerli : Sergen YALÇIN

Yabancı : Alex DESOUZA

En Kariyerli:Roberto CARLOS

Topa Vuruş Tekniği En İyi Olan: Hagi

En iyi Frikik Kullanan : Van Hoijdonk

En kaliteli forvet:Hakan ŞÜKÜR

3|2
    0|0
    • emeğe saygı +

• Hagi ile Alex tamamen farklı futbolcular Hagi takımını sürüklüyen lider bir isimdi en can alıcı anda ortaya çıkar işi bitiridi ama Alex 'in gol ve asist rakamlarına bakarsan haginin çok üzerindedir...

• Süper bir yaklaşım

Erkekler Ne Diyor 36

• Burada ki verilen cevaplardaki fulbolcu kardeşlerim hepsi yeteneklı vede kalıteli is,imlerdi.Ama unutmayalım ki tanju ÇOLAK,altın ayakkabı aldı.Fb formasıyla Karşiyaka ya 6 gol attı,Hakan ŞÜKÜR gelmiş geçmiş en çok gol atan yerli futbolcu,Sergen,Burak YILMAZ 4 buyuklerde oynamıs isimler,Hagi,Ribery,Alex,Harry keawell,Tfarel,Scuhammer.Saymakla bitmez ki;Hepsi degerli,Iyı ki gelmişler...Son dönemlerdede birkaç gun önce kaybettiğimiz''EDİZ BAHTİYAROGLU'' Çok önemliydiNUR İÇİNDE YATSIN...Teşekkurler sorunuz için.

0|0
    0|0
  • Hagi´li kadro avrupa şampiyonu oldu Alex´li fener daha türkiye kupasını zor aldı birde Hagi Barçada Realde oynamış bir oyuncu yani Alexle bir tutmak olmaz ama türkiyeye gelen en iyi yabancılar Hagi,Popescu,Mario Jardel Roberto Carlos van hojjdaonk ,Quaresma .Milan Baros

0|1
    0|1
  • Pascal Nouma

İlhan Mansız

0|0
    0|0
  • topcu degl futbolcu 1 metin oktay 2 haci 3 hakan sükür 1 örnekle konuyu acmam gerekırse günümüz futbolunda hakan sukurun kafa gollerıne benzer gol varmı ? yada haci nın akıl dolu paslar hatta metin oktayın galatasaray a olan aşkı hıc bır futbolcuda goremıyorm sadece galatasarayda deıl fb de bjk de yada real madrıd de barça da yok

0|0
    0|0
    • Çok doğru diyorsun altta duzelttim futbolcu yazdim üstte düzeltmeyi unutmuşum ozur

• Eskileri izlersek çok var öyle evet şu an alex en iyisi tartışmasız aykut kocaman kendi kendini hakiyor bence ama alexmi hagimi dersen hagi tartışmam bile

• kesınklı bnde tartısmam alex mı hacı mı dıye zaten kendsde kabul ettı haci yi ama ben hepsını saydıktan snra alex dedım ama bir sey daha soleyım sol ayaklı futbolcular cok zekı olurlar topa cok ıyı uyum saglarlar ::: hagi alex emre çolak izleyn sag ayaklı bır futbolcu ıle kıyaslayn ne demek ıstedgmı anlarsnz

• aziz pierre van hoijdonk

0|1
    0|0
  • Sabri Sarıoğlu

0|0
    1|0
  • Hagi

0|0
    0|0
  • Les Ferdinand, Pascal Nouma ;)

0|0
    0|0
  • Kariyer olarak türkiyeye gelmiş en iyi yabancı R.Carlos tur bunu kimse inkar edemez türkiyeye gelmiş ve başarılı olmuş en iyi yabancı ise Alex De souza dır ardından Hagi dir bunada kimsenin itirazı olmaz saınırım.

0|1
    0|0
    • Herkesin gorusune saygim Sonsuz ama ben en iyisi olarak hagi diyorum sonra alex diyorum kariyer olarak tamam rcarlos

• hiç bir başarı kupa ile ölçülmemeli ölcülürse o kupa kadar degerin olur. Alex bir kupa bile kazandırmasada benim için Alex dir Fenerbahçede Fenerbahçemdir kümede düşse bu böyledir. siz madem uefa kupası kadar seviyorsunuz oyuncunuzu takımınızı o kadar degeri olur.

• Ilk önce ben beşiktaşlıyım galatasaraylı değilim demek istediğim yanlış yere çektiniz kupa aldırdı derken onun üstün yetenekleriyle demek istedim fikrinize saygım sonsuz sizin görüşünüz alex bende çok severim ama hagi daha hırslı daha yetenekliydi benim fikrimce

• hagi sergen yalçın şifo mehmet hakan şükür hakan ünsal pascal nouma yeter benden bu kadar

0|0
    0|2
  • benim için;

-hagi

-hami

-rıdvan

0|0
    0|0
  • neden defans oyuncuları ve kaleciler göz ardı edilir.

0|0
    0|0
  • Sergio Yalçın sonra Hacı

0|0
    0|0
  • Metin Ali Feyyaz

0|0
    0|0
  • alex ötesi yok...

0|2
    0|1
  • hakan şükür..mill takım ve galatasaraya gelen onlarca teknik adamın hiç birininde vaz gecemedigi tek futbolcu

0|0
    0|0
  • Alex De Souza

0|1
    0|0
  • yetenek konusuna girersek Quaresma kadar yetenekli oyuncu bırak Türkiyeyi dünyada çok az. ama takıma sağladığı katkı olarak düşünürsek. Hagi Alex ve Fernandes sıralaması yaparım

0|0
    0|1
  • En yeteneklı : Hagi

En beğendım : Bulent Korkmaz

0|0
    0|0
  • Alex De Souza

0|1
    0|0
  • rıdvan dilmen tanju çolak

0|1
    0|0
  • sarbi

0|0
    0|0
  • hagi

0|0
    0|1
  • Hagi. Ribery. Ortega. Rıdvan.

0|0
    0|0
  • Hagi , Metin oktay :)

0|0
    0|0
  • Sergen Yalçın

0|0
    0|0
  • Nicolas Sebastien Anelka.

0|0
    0|0
  • takoz recep

0|0
    0|0
  • hagi

0|0
    0|1
  • Şifo mehmet ( Mehmet özdilek M.P. Antalya Tk Dir.)

0|0
    0|1
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...