Tempolu yuruyusle zayiflanir mi?

arkadaslar benim 3-4 kilo fazlam daha var. onceden de 85 den 60 a dusmutum simdi 3-4 kilo daha aldim. 2 yildir pilates yapiyorum ekstradan tempolu yurursem faydasini gorur muyum? bir de ben daha onceden kilo verdigimde cok cok az yiyerek ve cok spor yaparak zayiflamistim simdi 6 ogun yiyerek zayiflayabilir miyim?

Güncellemeler:
yemekten once bir corba kasigi keten tohumu yiyorum ve surekli canim sıkıldikca ip atliyorum. vbirde gunde yaklasik 1000 kalori aliyorum diyetten dollayi aliskanlik olmus ve gunluk 1500-2000 kaloriyi kilo almadan almaya vucudumu alistirmaya calisiyoirum ama doktor yardimi olmadan bilinciszce yapacagimdan kilo almaya korkuyorum sizin bu konuda tavsiyeleriniz var mı

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• 6 degil 8 ogun ye ama az az ye... Ve hergu. Ayni saatte yemeye ozen goster...
    yuruyusun ilk 22dakikasinda kalori yakimi olmaz... yuruyecegin sureyi 20 dakikanin ustune ekleyerek yap.
    guzel birde taktik vereyim sana:
    yemeklerden 15dakika once bir bardak ilik su ic.
    yemekten hemen once bir bardak aci salgam suyu ic. Yemekle birliktede bir bardak aci salgam suyu ic. Yemegin bittikten sonrada bir bardak ilik su daha ic.
    yemekten once icecegin iki bardak sivi migdende yer kapladigi icin fazla yiyemezsin.
    aci salgam sularida bagirsaklarini calistirarak emilimi azaltir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tempolu yürüyüşle tabiki zayıflanır hatta buna koşuda eklersen daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Adonis bile çıkartırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şu an kilo vermen daha zorlaştı ama 3-4 kilo vermek zor değil biliyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...