Dövüş sporu öğrenmek istiyorum bilgisi olan?

Merhaba arkadaşlar, ben dövüş sporu öğrenmek istiyorum.
Herhangi birini ve açıkça söyleyeyim adam dövmek için. Tabi kahraman olmaya çalışmak veya mahalle serserisi pataklamak için değil. Sadece bugun sırf cüssesi ve yaşı buyuk diye alta kaldıgım bir olay oldu. Yaşı halledemem ama cüsseyi halledebilirim

Kısaca evde herhangi bir dövüş sporu öğrenmek istiyorum ama evdekilere çaktırmamalıyım merak ederler felan istemiyorum sessizce kendş başıma halletmek istiyorum bu işi acaba bir kum torbası felan mı alsam eve internetten?

Fikir ve görüşlerinizi bekliyorum evde teknik öğrenirsem nasıl öğrenirim ne yaparım?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kick box a yazil evde cok zor.

0|0
    0|0
    • İstiyorumda sence yarı sporcu bir amatör için kicboxta beni çok iyi benzetmezler mi?

• Kavga etmicen hemen bir öğren bakalım dur :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Aikido için 2 kişi gerek Taekwondo öğrene bilirsin, karate öğrenebilirsin ve Box yapabilirsin, ancak biraz ön bilgi sahibi olman gerek.
    Ben karışık çalışıyorum.

0|0
    0|0
  • Kung fu nun wing chun dalı veya direk kung fu ya git reflex lerin çok çabuk gelişir

0|0
    0|0
  • Dağcılıkla uğraş dövüşçüler uzun yaşamıyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evde farketmesinler diyorsun Kum torbası almaktan bahsediyorsun. Şöyle yap mesela platese yazıldım de bir yakın dövüş sporuna yazil

0|0
    0|0
Yükleniyor...