Yarın biriyle kafede buluşacağım, güven sorunum var. Ne yapmam gerek?

Yarın biriyle kafede buluşacağım, güven sorunum var, arkadaşıma yeri saati verdim oralı olmadı.Ne yapmalıyım bilemedim?Acaba buluşmamalı mıyım?

Güncellemeler:
kanka olduk

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• 1 senden yaşca buyukse gıtme kesnlkle...onu hıc tanımıyormusun hıc konusmadınız mı bnce bazı endişelere kapılıp da gtmemezlık etme bakarsın eşin olur :) bakarsın düşman sorunun cevabını burda blamassın kardes benim fıkrım

bnce ona deki bulusmadan önce fazla vaktm yok bş yarım saat kadar oturulam gbisnden zarf at muhetemelen dha cok oturmak ısteyecek ve uzun buluşmaların sonun da kesınlıkle bı yakınlaşma olur olmuştur oluyodur olacaktır :) o yarım saatlık zaman dılımn de hal ve hareketlerıe gore de sen kararını verrsın tatlm bol şans :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• abla haydarı cekip geliyim :) gözetmen olarak.

0|0
    0|0
  • tenhaya gitme yeter... hayır nası bi güven sorunu bu.. buluşup bi yerde bişey içmeyle en kötü ne olabilir ki?

0|0
    0|0
  • Bence buluş aklında soru işareti kalmasın güvenilir olup olmadığını yarın hal ve tavırlarından anlarsın nasıl biri olduğunu.

0|0
    0|0
  • Fxinturevi haklı...adresı ver hep beraber gıdelım :) oturur muhabbet ederız (:...sende çekınmezsın hem

0|0
    0|0
  • kafede buluşacaksın alt tarafı git gör kafana yatarsa durursun yatmazsa garson pardon bir pislik var temizlermisiniz dersin ve Çeker Gidersin.! Hayatında bol Şans dilerim.

0|0
    0|0
  • buluşma o zaman neye güvenmiyosun, hesabı ödemeden kaçar falan diye mi :)

0|0
    0|0
  • Güven hemen olmaz ki tanıcan :)

0|0
    0|0
  • beni sallamıcak biri ha s.ktir oradan g.toş derim açıkcası

0|0
    0|0
  • oralı olmadıysa bulusma sende

0|0
    0|0
  • Buluşma o zaman.

0|0
    0|0
  • tanımadığn biriyse dikkat et

0|0
    0|0
  • Adres ver biz de gelelim. Komple böyle.

1|1
    0|0
    • Size de güvenmiyorsam?:)

• Hah. Peeki. =)

Kızlar Ne Diyor 9

• Sen git gelmezse onun adiliği.. 2. Bir şans ta tanımazsın.. Olur biter

0|1
    0|0
  • güvenmiyorsan gitme...

0|0
    0|0
  • Güzelim tarihi saati verdin oralı olmadıysa ne işin var birde buluşma yerine gidiyorsun.Adam gelmeyecek anlaşılan.

0|0
    0|0
  • git bulus bakdinki gelmedi yzama bisi sonra sana biis derse gitidnmi yoksa diye gülmüs numarasi yap

0|0
    0|0
  • istikamet ver biz de gelelim

1|0
    0|0
  • kezzap taşı çantanda

baktın başın dönüyo ya da ters bi hamleye maruz kaldın fırlatıverirsin

1|0
    0|0
    • muahahhajhdsjhdshjsdf o an tansiyon sorunu yasasa yanindakine yazik olcak sflklkdsfsfd

• git bulus güveniyomusun güvenmiyormusun görürsün

0|0
    0|0
  • Knka mı demekki sevgili olmak imkansız

0|0
    0|0
  • gitme bence güvenmiyorsan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...