4 Büyüklere Gelmiş Geçmiş En Boş ( vasat ) Transferler?

Türkiyede futbola milyonlar harcanıyor ama bir çok futbolcunun ayağı bile topa değmeden parasını alıp gidiyor. sizin bildiğiniz aklınızda kalan vasat transfer varmı?

Güncellemeler:
Nedense aklıma ilk guiza gelio :))

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Fenerbahçede her sezon bir Bidon çıkıyor bu sezonda o bidon Diego. Bizimde yanlış transferlerimiz oldu ama çok fazla para harcamadik

0|1
    0|1
  • Hangi birini sayalım ama nedense direk Tabata geldi aklıma :) GS de FB de çok yaptı bunları malesef.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş: Sidnei, Gordon, Tabata, Bebe, Dentinho
    Fenerbahçe: Krasic, Maldanado, Ali Bilgin, Josico, Washington
    Galatasaray:Linderoth, Pino, Pandev, Burdisso, Ontivero, Jo.
    Aklima gelenler...

0|1
    0|0
  • fenerde krasic beşiktaşta uğur boral gallatasarayda saysam sayfaya sığmaz futbolcu değirmeni gibi. ontivero pandev dizemali baytar ebue gerisini saymayacağım

0|1
    0|1
    • Ebouemi ahaha yoboyu pazara gonderip ondan sonra Volkana nasıl bacak arasından sokmustu ama:)

• Diego ancak Sneijder in krampununu taşır daha Fenerde bile doğru düzgün oynayamiyor adam gerçi Baroni Sneijder den daha iyi birisi için bu söz beni fazla şaşirtmadı:)

• vladimir beschastnyk. rus forvet fenerbahçe transfer etmişti. 16 maçta 1 gol vardı. kendisi bile demişti "ben de fenerbahçe yönetimi olsaydım, benim gibi bir golcüyü gönderirdim" :D

0|1
    0|0
  • inamoto nedir :D

0|1
    0|0
  • Maldonado Güiza zapata dentinho yakın tarihten bunlar geliyor aklıma

0|1
    0|0
Yükleniyor...