Arkadaşlar şimdi sevgilim ehliyet sınavını kazanmış mı oluyor ?

sevgilimle ile birlikte bi kere ssk ya gitmiş ki tc kimlik nosu yazılı olan bi kağıt varmış şu sende kalsın dedi bende 7 aydır saklıyordm :) onun yazısı falan var diye :)

geçende ehliyet sonuçlarına baksan bi canım dedi çalışırken baktık açıklanmamıştı bugün o demeden baktım ..

sağlık ile trafik yok ..

sadece motor 75 girdi yazıyor sağlık trafik falan ne ismi var ne notu onlardan daha önce mi geçmiş ? ve motordan kaç alınınca geçiliyor ? herkese çok teşekkürler

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• diğerlerinden daha önce girip geçmiş..motordan o zaman takılınca daha sonra tekrar girip motoruda kazanmış oluyor.. yani ehliyeti hak etmiş... hemen sevgilinden müjdeni al bence :))

0|0
    0|0
    • emınsınız demı :)

• tesekkurler :))))

• bişey değil... :))

Erkekler Ne Diyor 6

• bencede sınavı kaybetmiş gibi oldu o diğerlerini vermemiş verseydi yazardı orada

0|0
    0|0
  • öteki ikisini geçmiş daha önce bunu da geçmiş.şu an kazanmış olmalı galiba öyleydi.iki ehliyet aldım ikisinin de tüm sınavlarını ilkinde verdim çok şükür :))

0|0
    0|0
  • sevgilin umarım ehliyet sınavını kazanmıştır

hadi iyisiniz iyiii fantezilerinizi uygulayacak yeni bir

mekan daha buldunuz

arabada beş evde onbeş

gerisi nasıldı la

eaaa

neysseee

0|0
    0|0
    • senın gıbı karaktersızler bu mesajı söyler anca

• evlilikte olacak şeyleri ben kımseyle yasamam

• bravo takdir ettim seni

• Motordan 100 alınca geçiyorsun bir tek .

0|0
    0|0
  • hepsi nde 70 geçer not sonrası direksiyon

0|0
    0|0
  • Sınavı kaybetmiş oluyor gibime geldi o.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zaten diğerlerinde geçmedi yazardı.. Sanırım 2. girişi bu motordan genellikle herkes 2.. sınava kalıyor çünkü geçmiştir gibime geldi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...