Kıza ailenizin kızın ailesini beğenmediğini kendinizin de haz almadığını belirtir miydiniz? Siz olsanız ne yapardınız?

Şimdi birisiyle birisinin vasıtası ile tanıştınız. kız kanınız kaynadı . kızında size . ancak ailesini görünce siz pek istemediniz ama kızı istiyorsunuz. ailenizide ailesi ile tanıştırdınız ve sizin ailenizde o kızın ailesini beğenmedi. haz almadı . evlenirmiydiniz. illa bu kızla evlenecem benmi derdiniz. birde. kıza ailenizin kızın ailesini beğenmediğini kendinizinde haz almadığını belirtirmiydiniz.

Güncellemeler:
ya baktığım zaman artı yönler de var - yönlerde oda benim için bazı fedakarlıklar yaptı şu konuşma sürecinde bende onun için ancak ailesini ben görünce biraz duraksadım. gerçekten ama gerçekten onlara anne baba diyemem içimden ilk geçen ve hala kafamda olan bu .
gerçekten aileler kişilerin gelecekteki hayatlarını etkilermi. engel olurmu . büyüklerim diyorki hani hayalimizde evlendiğinde şöyle yardım ederiz böyle yardım ederiz. ama bu kız olursa ne yardım ne evine gelmek diyorlar. tek erkek evlat olmanın verdiği bir eksi faktör var .
kızdan çok hoşlanıyorum gerçekten oda benden her seferinde ikimizde bu birbirimize dile getiriyoruz. ancak ailesini görünce ben biraz şeklim değişti . yüzüm kızardı bozardı . ama belli etmemeye çalıştım.

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• aile faktörü cok önemli neden kanının kaynamadıgını iyice öğren bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ailesinin neyi varda yüzün kızardı yada istemediniz ?

0|0
    0|0
  • Tamam o zaman kız yerine cevap vereyim.

Ailemi begenmediğini söylerse ona fena bozulurum ve laf sokabilirm o anda.Ve ayrılırım.

Ailemi begenmeyen erkekle de evlenmek istemem.

0|0
    0|0
  • Zor bir durum olsa gerek. Gerçekten mutlu bir geleceğiniz olacağına inanıyorsan ailene danış ve niçin istemedikleri konusunda oturup konuşmanız gerek. Geçerli bir nedeni varsa ciddi bir şekilde düşün. Hayatının kararı bu.

0|0
    0|0
  • bence biraz tanı kızı eger gercekten önem verıyosan kızı al derım sonuçta senin yanında olcak ama ıyıce tanı derım

0|0
    0|0
  • Bir kız muhakkak ailesinin bazı yönlerden izlerini taşır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Şu anda onu çok sevdiğim hiç bu tarz sorulara hep nolursa olsun evlenirim diyorum..Belki sadece o yüzden dolayı.Tabi ailesini sevmeyince işler zorlaşır.Kalbi dinlemek gerekir

0|0
    0|0
Yükleniyor...