Eski sevgili eski değil midir?

ben 24 yaşında bir bayanım. bir süredir 30 yaşında biriyle görüşüyorum. kendisi çok çapkın biri. dün randevulaştık akşam buluşacaktık, ama unutmuş. beni aradı arkadaşlarının yanındaymış neyse üstüne gitmedim güldükbiraz konuştuk defalarca hadi gel dedim ama yeter artık of gelmeyccgm diyerek telefonu birden suratıma kapattı. bu sabah arkdşının ağzını aradım geceniz nasıldı falan diye. çocuk da o senle konuştuğu sırada eski kız arkadaşının yanına gitmk için bana yalvarıyordu, bütün gece ısrar etti yani bir işi falan yoktu o kızın yanına gtmek için toparlanıyordu dedi. kız başka bir şehirdeymiş, bunu duyunca şok oldum ben şimdi napmalıyım , acaba benimle görüşmek istemiyor mudur?

0|0
16|13

En İyi Kız Görüşü

• Bana bak ! Eğer gururunu ayaklar altına aldırırsan en kötü şeyi yapmış olursun ona göreee ! Aramak sormak yok 1

Ararsa cevap vermek yok 2

Israrla aramaya devam ederse açarsın duymadım görmedim iişim vardı gibi boş bahanelerden daha fazla bir açıklama yapmak yok 3

moralin bozukmuş gibi davranmak yok 4

asla ama asla o senin için vazgeçilmezmiş gibi davranmayacaksın bu da 5

ne olursa olsun seni hep mutlu görmeli kesinlikle ama kesinlikle bak tekrar ediyorum KESİNLİKLE ona belli etmeyeceksin hiçbir şey !

0|0
    0|0
    • haklısın görüşmemliyim ama intikam almak istyrum ben ısrarla çağırıken başka kızın yanına gtmk istemek de neyin nesi olur ya

Erkekler Ne Diyor 13

• Hiçbir şey yapma eger yaparsan sen üzülürsün anlamıyonmu adam başka bir kızın yanına gitmeye can atıyor ve yüzüne telşefon kapattı ne ayıp br davranış ben olsam her ikisinide idare ederdim nezaketle

0|0
    0|0
  • kötü bir durummuş! :( eğer arkadaşı doğruyu söylediyse , aldatılmadan (ki büyük ihtimalle aldatılmışsındır) ayrıl

0|0
    0|0
  • warmı hala senın gıbı tıpler ya :) koptum resmennnn (:...sen ne yap bılıyormusun aynanın karsısına bır gec ama boy aynası olsun bır bak kendıne şöyle..soruyu bıze sorana kadar hatayı kendınde bı ara once sonra akıl ıstersın...

0|0
    0|0
  • Arkadaşı yalan söylemiş olabilir. Seni unutması yeterince önemsemediği anlamına gelebilir. Telefonu yüzüne kapatmaması gerekirdi. Biraz daha bekleyebilirsin nasıl bir insan olduğunu görmek için.

0|0
    1|0
    • yok sevgili deglz ki ben hoşlnyrm ama kendi içimde kmsenin haberi yok arkdşız gibi görüşüyoruz o yuzdn yalan söylemez

• O zaman aklı başka yerde demektir.

• Cacık olmaz bu ilişkiden...

uzak dur..harcanırsın.

1|0
    0|0
  • evet eskidir yeni olacak hali yok yani.

0|0
    0|0
  • yuh ne yüzsüz kızlar var biride sen çapkın adam işte sana erkekmi yok. yuh diyorum

0|0
    0|0
  • onun seni aramasını beklemelisin.bu saatten sonra çaba harcama.

0|0
    0|0
  • Buradaki eski sevgili sensin sanırım :)

0|0
    0|0
  • ablacımm uzak dur sen bundan harpi diyomm sana erkek mi yokk üzerler seni byle tiplerrrr

0|0
    0|0
  • Eski sevgili, yenidir.

0|0
    0|0
  • eski araba yenimidir ? hafif ağırmıdır? tatlı tuzlumudur ? sıcak soğukmudur ? akıllı salak mıdır ?

0|0
    0|0
  • Seninle de görüşür ama o hatundan olumsuz cevap aldığı zaman.

Belkide kaçamak olur. Kaçamak güzel olur bak... I love Fuckbuddy

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Hem çapkın diyorsunuz, hem arkadaş edinmekte sorun görmüyorsunuz, hemde hala ''benimle görüşmek istemiyormudur'' diyorsunuz. Sorunuzda samimisiniz siz?

0|0
    0|0
    • yani*ilk başlarda arkadaştk sonradan bn hoşlnmya başladım o bilmiyor elimde degl ki gönül işte her yere konablr derlerdi dgruymuş

• Çapkın biri biliyorsunuz ve gururnuza yedirip hazmedebiliyorsunuz, buna kusura bakmayın gönül denemez.

• Hala acabaları mı yaşıyorsun ?

1|0
    0|0
  • muhattap olma sakın böyle bir karaktersizle...

0|0
    0|0
  • görüsmek istemiyor bu cok net ortada, sende kendine yazik etme, daha seninle görüsüp görüsmeyecegini düsünecegine, acilen irtibati kesmeyi düsün.. gerisi bos

0|0
    0|0
  • Arkadaşı bunu sana neden anlattıki çok saçma.

0|0
    0|0
  • gerçek yüzünü erkenden göstermiş işte neyi düşünüyosun anlamadım seninle buluşmayı unutan adam eski sevgilisinin peşinden başka bi şehre gitmeye hazırlanıyor salla gitsin.

0|0
    0|0
    • evet kız başka şehirdeymş onun yanına gdip gelcklrmiş böyle bişey olur mu ya o zamn eski sevgli değil ki bu benmle dalga gçemş oluyr

• yani beni ona tercih mi etmiş oluyr bu durumda

• onu sana tercih etmiş oluyor

• ya şu karakterde adamları çok mu arıyosunuz.adam buluşmayı unutuyo yüzsüz yüzsüz konuşuyo üstüne yüzüne kapatıyo.o telefonu alırrrr...kime gidiyosa çıktırsın gitsin kızım verilmiş sadakan varmış kurtulmuşşun denir buna

0|0
    0|0
  • ... ve sne haal onunla sevgilisin öölemi yuh artik

ogaln resmen eski sevgilisne asik ve senin gib bir enayiyi bulmus oynatyio suratindada tl. kapatmis oohh ne güzel hayat

0|0
    0|0
  • terbiyesiz ne olacak...

yahu adam eski sevgilinde aklın kaldıysa ne birini hayatına alırsın aptallar..

0|0
    0|0
    • aynen bnde buna üzülüyorum benmle oyun oynamaış oluyr

• öküz diyo elin adamına yaaa

:))))))))

• e öküz ama :) öyle tel kapatıyorsa kızın yüzüne öküzdür :D

• sorman bile hata.. tabikide istemiyo

0|0
    0|0
  • Soru başlığı ile ayrıntısı kuzen mi oluyor?

Ayrıca adam seni miklememiş sen hala beni ister mi diyorsun. 24 yaşındaki bir bayanın o adamın sadakasına ihtiyacı olmamalı.

0|0
    0|0
  • ee çüş bunu duydun ve hala napayımmı dıyorsun

1|0
    0|0
  • eski diye bişey yok..üzerine bi cila..yepyeni olur...

1|0
    0|0
  • Herşey geçmişte kalıyor ama giç bişey geçmiyor..

Onun içinde öyle olmuş..

0|0
    0|0
  • ama adamın arkadaşı sizin görüştüğünüzü bildiği halde nasıl sana diyebilir ki bunu? ..

arkadaşlar yani.

satmış oldu şimdi o adamı. çelişki var. akşamın da berbaber olduğun adamı nasıl satarsın söylersin... diye bi düşünmek lazım. başka şey olabilir

0|0
    0|0
    • ama biz sevgili deglz ki ben oneden hoşlnyrmda o bilmyr arkdşız sanıyr

Yükleniyor...