Süper Lig'e hangi takımlar çıksın istersiniz?

Ben Adana Demirspor Karşıyaka ve karadenizden. Giresunspor veya Samsunspor çıksın isterim ama pek mümkün değil bu anlaşılan Giresunspor çıkarsa kombine alacam Samsunspor çıkarsa Yeni Stad'da Fenerbahçe maçına gidicem..

• Kayserispor
    12% (1)25% (2)19% (3)Oy Ver
  • Adana Demirspor
    38% (3)38% (3)38% (6)Oy Ver
  • Antalyaspor
    0% (0)12% (1)6% (1)Oy Ver
  • Osmanlıspor
    0% (0)12% (1)6% (1)Oy Ver
  • Karşıyaka
    38% (3)0% (0)19% (3)Oy Ver
  • Samsunspor
    12% (1)0% (0)6% (1)Oy Ver
  • Giresunspor
    0% (0)13% (1)6% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Adana demirspor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bucaspor çıksın altayı da görmek isteriz

0|0
    0|0
    • Altay 1. ligde değil ki 2. ligde düşme hattında ben bu sezon için sordum..

• Olsun ben o çıksın istiyorum :)

• Allah için bir tane İzmir takımı çıksın koca şehirin süper ligde takımı yok. ADS çıksın isterim taraftarı renk katar.

0|0
    0|0
  • Adanaa :)

0|0
    0|0
  • Antalyaspor.

0|0
    0|0
  • Kayserim çıksın ❤

0|0
    0|0
  • Karşıyaka antalya giresunspor

0|0
    0|0
  • Karşıyaka..

0|0
    0|0
  • çıkcaksa KsK çıksın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Samsunspor- orduspor-giresunspor. Rize ve trabzon zaten ligde ama ihtimaller arasinda ins giresunspor cikar :)

0|0
    0|0
    • Karadeniz diye destekledik ama Rizespor'un yeri süper lig değil düşsün bence..

• Ligin adıda her sezon değişir Akçaabat Köfte Süper Lig Erbaa Yyaprağı Süper Lig Bafra Pide Süper Lig

• ordu findigi super lig piraziz et super lig :) iyide dostum uc takim vat karadenizden ligde rize duserse ya da dusmesede giresun ciksin isterim. Pide dedin kendimi aktaslarda gibi hissettim karadeniz pidesi candir :)

• Bir Adana ve bir İzmir takımı şart özledik valla..

0|0
    0|0
  • Kocaelispor olmazsa olmazdır...

0|0
    0|0
    • Ya tabi Kocaelispor çıksın Sakarya'da çıksın ama ben bu sezon için sordum amatörden süper lige nasil çıkacak..

• Bize Kocaelispor lazım, gerisi zaten çıktığı gibi iniyor...
      Çıkınca yeri göğü inletecek, lige ambargo koyacak takımlar lazım... Türk futbolu Kocaeli - Samsun - Ankaragücü - Sakarya - Göztepe vb. takımların kötü olmasından dolayı yerlerde sürünüyor...

• tabiki antalyaspor

0|0
    0|0
    • Taraftarı olan takım çıksın boşver :)) tamam kanki kizma hemen antalya çıksın..

• Antalya, karsiyaka , şanlıurfaspor.

0|0
    0|0
  • Karşıyaka , Göztepe , Bucaspor , Altay ;)

0|0
    0|0
    • Bide Altınordu'yla İzmirspor yazaydin tam olaydi 2. ligde oynayan takimlar cikamazlar zaten ben bu sezon icin sordum..

• Yaa zamanla diyorum ben :) kanka derbiler çogalsn kan , vahset artsn la :)

• Osmanlıspor

0|0
    0|0
    • taraftar yok bişey yok tatsız tuzsuz bir takın süper ligde zaten bir sürü gereksiz takim var bide onlar çıkmasın..

• Olsun ya mehter takimi yeter:)

• Kayserispor zaten sampiyonuz 2 ve 3 osmanli ve antalya olur

0|0
    0|0
    • Kayserispor zaten kadro olarak pttnin üstünde bir takım bide tribünleri doldursalar iyi olacak Adana Demir çıksın Osmanlı veya Antalya'nın yerine..

• Seyirciyi kusturduler malesef bedava mac olsa insanlar gitmek istemiyor ama yeni bir yapilanma icindeler. Gercekci oomak lazim adanademir sonunu getiremez basit maclarda puan kaybediyorlar

• Kayseri benim bildiğim Atatürk Stadi'ni doldururdu ne zaman Kadir Has geldi millet maça gitmez oldu 1 lira bile olsa biletler stad yine boş Adana Demirspor ise doğru bir Antalya ve Osmanlı değil ama onlar hak ediyo süper ligi..

• Adana Demirspor

0|0
    0|0
  • Kayserispor

0|1
    0|0
Yükleniyor...