Aynı sınıfta olmak için daha fazla uğraşmalı mıyım?

Lise son öğrencisiyim ve bi zamanlar çıktığımız şu an hala sevdiğim çocukla ayrı sınıflardayız 4 senedir bir türlü aynı sınıfa denk gelemedik. Acaba bu sefer dahada çok uğraşıp sınıf mı değiştirmeye çalışsam.Konuştum müdürle olmaz dedi ama ben aynı sınıfta olmayı çok istiyorum.Sınıflarımız aynı katta acaba bunla yetinsemmi yoksa dahada mı uğraşıp değiştirmeye çalışsam gerçi olucak gibide değil her işte bi hayır vardır diyip öylece bıraksammı ? Sürekli görmüş olucaz birbirimizi bu onu sıkar mı ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• aynı sınıfta olamayın :D kan govdeyı goturur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ünivde yok olup gidicek ztn bnce uğraşma, kendini okuluna ver ünive hazırlan.. geleceğini hem şart hemde kişi babında düzenli bi şekilde kurabilmiş olursun..

0|0
    0|0
  • millet ayrı ülkelerden birbiriyle sıkı sıkıy abağlı bnlarda karşılıklı sınıflarda olmaktan şikayetçi nediyeyim

0|0
    0|0
  • Aynı sınıfta olursan ayrılırsınız ama.

0|0
    0|0
  • Son senen kızım aynı sınıfta olupta ne yapcanız ? Ben sırf son senem diye , hoşlandığım kıza teklif etmiyorum , kafamı onunla meşgul edersem üni hayal olur benim için

0|0
    0|0
    • Ufak bi not : hoşlandığım kızla aynı sınıftayız düşün... hoşlanıpta ona söylüyememek ne kadar zor... söylersem biliyorum , eminim üni diye birşey kalmıcak sınavıma konsantre olamıcam , soru çözmeye başlayınca bi bakmışsın mesaj gelmiş , mesaj gelmese bile ikide bir telefona bakıcaksın mesaj atmışmı diye , onuda geçtin kafandan çıkaramıcaksın hiç , hep onu düşünceksin

Kızlar Ne Diyor 1

• Bak bi kural var aynı sınıf, aynı iş yeri ve aynı mahalleden bu tür şeyler olmazzzz! Bittiğinde sıkıntı olur ve fazla göz önünde olmakta hoş değil bence sen aynı sınıfta olmayı unut. Başka şekilde aynı ortamlarda bulunmayı dene.

0|0
    0|0
Yükleniyor...