Hazirana kadar 21 kilo vermek icin, diyetin yani sira günlük 40 dakikalik hizli yürüyüs yeterli mi?

21 kilo vermem lazim. 81 kilodan 60a düsmeliyim ve 3.5-4 ay gibi bir sürem var. Her gün 40 dakika yürüsem yeterli mi (tabi güzel bir diyet programi ile birlikte)

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Gecen yaz 2-3 ayda 17 kilo falan verdim. Nasıl verdiğimi burada paylaştım. bir bak faydası olur.

www.kizlarsoruyor.com/.../a15180-zayiflamak-sandiginiz-kadar-zor-degil

0|0
    0|0
  • sadece yürüyüşle olmaz kardio sabah aç karnına yürüyüşle başla 10 dk yürü sonra 45 dk koş eve dönüncede 2 yumurta yulaf ezmesi ( orta boy kase ile yarım kaseden biraz fazla) azda zeytin az yaplı peynir 3 saat sonra meyve yiyebilirsin az olmak şartıyla 1 saat sonra tavuk veya et karbonhidrat alma bu öğünde meyve yersen eyer yemezsen yarım kase bulgur veya makarna esmer olsun 4 saat sonra kuru fasülye ya da yine proteinli bişeyler azda karbonhidratlı bişeyler yatmadan öncede 2 yumurta tuzsuz yağsız peynir 30 gr ye evde haftada üç dünde spor yap mekik şınav kas yapcam die korkma kadınlar öyle hemen kas yapamaz çünkü 20 kilodan sonra sarkmaların önüne geçmen gerek squatta yapabilirsin haftada iki gün

0|0
    0|0
  • ahhahahahahahhahaha ulan ne komiksiniz ya 40 dakika yürüyüp 20 kilomu vericeksin ŞİŞKOOO , yok öyle spor salonu ŞARTTTT, başka türlü olmaz ayrıca kendin diyet programı yapma bir diyetisyene başvur, başarılar şimdiden :*

0|0
    1|0
    • diyetisyenler sekerli sacma sapan seyler de yaziyor. Onlar her seyi bilmiyor. Kendim de biliyorum nasil beslenmem gerektigini. ayrica spor salonu sart degil canım

• sen git önce ailende terbiye ögren insan olmayi ögren sonra agzini ac. Daha fazla konusmak istemiyorum seninle.

• 17 kilo falan verebilirsin

0|0
    0|0
  • Yetmez ama evet;)

0|0
    0|0
  • Yemez mekik çek cimnastik haraketleri yap

0|0
    0|0
  • yeterlı

0|0
    0|0
  • veririsin neden vermeyesin?

0|0
    0|0
    • veremezsin diyenler var

• vereni gördük yani?

• aynen ben de öyle düsünüyorum neden olmasin 4 ayda 20 kilo o kadar zor bir sey degil. Ayda 5 kilo. Az yersem düzenli saglikli beslenirsem ve 40 dakika yürürsem bence olur...

• yet mez her gün ayaklarına kara sular innene kadar yürümelisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 4-5 ay geçmesi lazım. Eritebilirsin. Diyet yapma. Diyet yerine sağlıklı beslenmeyi öğren öğünlerini düzenle.
    Diyetisyenler kadar saçma bir şey yok.
    Yürüyüş yerine elinden geldiğince koş.

0|0
    0|0
    • aynen bence de diyetisyene gitmek sacmalik.. 4-5 ayda verebilir miyim 21 kilo yani? Kosmayi ben de istiyorum ama ilk ay yürüyüs ile baslamak istiyorum

• 40 km yürüsen anca

0|0
    0|0
    • ben öyle düsünmüyorum. ayda 5 versem 20 kilo eder

• evet ama o zaman da yediklerimi azaltirim ya da sporu arttiririm, öyle durmaz yani kilo verimi.

• her şey planladığımız gibi gitseydi şu an hepimiz mankendik

• yürüyüşün yanına bazı hareketler de yapmalısın. pilates hareketleri faydalı olacaktir. biraz yürüyüşle vücudunu spora alıştırıp sonra ekstra hareketler eklersen istediğin kiloya ulaşırsın.

0|0
    0|0
    • evet öyle yapmayi düsünüyorum:) ama ilk ay yürüyüs ile spora aliskanlik kazanmak istiyorum. Aslinda spor salonunda da üyeligim var.

• spor salonuna da gidersen daha rahat ulaşırsın sonuca. kolay gelsin

• bence 4 ay zor :( 21 kilo diye sartlandirma zayiflayabildigin kadar zayifla. ben 3 ayda 10 kilo vermeyi dusunuyordum yani fazla bu sagliksiz verirsin versen de. 65 olmayi dene.

0|0
    0|0
    • 65e de raziyim ama o zaman temmuzda 60 olmaliyim :( yani 60a mutlaka ulasmis olmam lazim temmuzda. Olur mu dersin?

• 58 iyi duruyor mu peki? benim boy 167.5 acaba 60 iyi durur mu diye dusunuyorum?

• 65 olursan benim gibi durursun ben balik etli duruyorum ama normal diyorlar 60 cok iyi olur sana

• 21 kilo cok fazla degilmi?

0|0
    0|0
  • Diyet programini hazirladin mi?

0|0
    0|0
Yükleniyor...