Okulu bırakmayı düşünüyorum, ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar okul ortamı bana sıkıcı geliyor hergün aynı şeyler sabah erken kalk saçını yap formanı giy felan bunalıyorum . Açık öğretimden devam etmek istiyorum. ne diyosunuzz açık öğretim iyi midir zaten üniversite düşünmüyorum..

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın bırakma emin ol sevmesem bile dedikleri doğru. Bunu üniversiteye başladığımda anladım. Hayatının 4 senesi için çile çekmiyim diyorsun ama geri kalan hepsi yıkılıyor hergün çileye dönüşüyor. Ben liseyi 6 sene okudum inat yaptım sınıfta kalmama rahmen. Ama şimdi yüksek gelirim var. Liseden sonra ne yapıp yapmayacağın senin kararın ama lise şart. Lise diploması olmayana artık ehliyet vermiyolar. Adam yerine koymuyorlar. Arkadaşına soruyosun ileride naptın diye ya ben mühendislik bilmemne diyo. Sen açıktan lise dediğinde yediğin küçümser bakışı ömür boyu unutamazsın. Lisenin bitir sonra istersen kebapcı açıcam diye hırs yap.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ilerdede hergün kalk giyin işe git olucak 25 yıl boyunca ordada işimi bırkıcan:-)gerçi okulu bırakınca işte olmaz yaw çözümü kökten bulmuisun:-)

0|0
    0|0
    • Canım o dediğin erkekler için gerekli işe ben girmek istesem ailem göndermez. 1 2 sene sonrada evlenirim çalışma derdim olmaz yani :)

• valla evlenirim diyosunda ben çevremde daha ev hanımı alıcam diyen erkek görmedim artık erkeklerde akıllandı çalışmayan kız almıyolar ki:-)burdanda sor istersen fikirleri al yani

• tabı ya ne gerek var okula falan kım sabahın korunde kalkacak en guzelı cahıl olmak.zaten dıplomada bır seye yaramıyor.kacıncı yuzyıldayız okumanın onemını hale kavrayamamıs ınsanlar var be.okumak bır secenek degıldır mecburıyetdır.ölene kadarda okuma ogrenme devam eder.okulunu sakın asma cekerım kulaklarını bak

0|0
    0|0
  • Pişman olursun

0|0
    0|0
  • Bu agzina sictigimin ulkesinde okumak zaten ayri bir dert... Fen lisesini kazandigimda her seyin bittigini dusunmustum ama ole değil iste. Hep stres hep dert hep o etrafindaki kisiliksiz adi cocuklar... Koleje gidecem ben

0|0
    0|0
  • Okumayı öğrenmek, en güç san'attır. Ademin hayvaniyeti yemekle, insaniyeti okumakla kaimdir. okulu bırakma yanii...:)

0|0
    0|0
  • okulunun bitmesine ne kadar kaldı ki bi sene kaldıysa okulu bırak ma.

0|0
    0|0
  • bana göre okumak güzel bişey ama bırakıp açık öğretime gitmen senin seçimin ben bırakma devam et dyorum biz bıraktık ta ne oldu hiçmi sıkılmıyoruz ...

0|0
    0|0
  • valla bende aynı sebepten bırak tım açıktan okuyorum şimdi çokta rahatım

0|0
    0|0
  • bırak bırak sonra pişman olup geri dönmek istersin iş işten geçer

0|0
    0|0
  • Oku gitsin ya.

0|0
    0|0
  • saçmalama lütfen

0|0
    0|0
  • İyidir , bırak gitsin :)

0|0
    0|0
  • okul bırakıp napacan zengin kocamı bulcan

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim durumumda olsan ne yapardın diye düşündüm bir an.. :)

Zaman hızlı geçer, sabret yeter ki..

0|0
    0|0
Yükleniyor...