Dirsek ağrım var bir bakın lütfen.

Dün dambıllarla omuz ve kol geliştirme hareketleri yaptım. Yeni başladım. 2 kiloluk dambıllar ile 3er set 12 tekrar şeklinde. Bu sabah uyandıgımda kaslarım ağrıyordu bu normaldir. Birde dirseğim ağrıyor. Elimi omzuma doğru götürdüğümde ağrı yapıyor. Düz durunca ağrım yok. Sizce bu normal midir? Ne zaman geçer?

0|0
6|3

En İyi Erkek Görüşü

• Dirsek ağrısı ilk 3 ay çok normal. Kemiklerin kaslarına ayak uydurmaya çalışıyor. Ben yeteri kadar kalsiyum ve magnezyum almanı öneririm. ( maden suyu , supp , süt , yoğurt ) Dumbell omuza birde yüklenme lif yırtarsın. Kaç gün oldu başlayalı ?

0|1
    0|0
    • Daha dün başladım. Peki omuz için ne yapabilirim evde.

• 2 çok az dostum 5 kilo optimumu odur. 2 uyarmaz yeterince lifleri

• Başlangıç için ideal 2 kilo dedi hoca. İlerde artırırsın kiloyu demişti.

Kızlar Ne Diyor 6

• İlk 2-3 ay ağrır öyle, sana tavsiyem öncesinde ve sonrasında kası ısıtacak hareketler yapman, esnet kasları

1|0
    0|0
  • Spor esnasında kaslarına çok yüklenmen dirsek ağrısı yapmış olabilir. Buz masajı yap ;) dirsek arılarında çok etkili ;) bir türlü geçmek bilmesse doktora başvur derim başka nedenlerden dolayıda olabilir çünkü ;)

0|0
    0|0
  • hamlıktandır.

0|0
    0|0
  • başlangıçta olur böyle vicks sürebilirsin ben kollarım ağrıyınca öyle yaparım

0|0
    0|0
  • olsun boş ver

0|0
    0|0
  • dirsek ağrısı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• adale agrısı normaldır fakat eklem agrısı yasıyorsan bu bır yerde hata oldugunu gosterır.ya tutusu yalnıs yapıyorsun ya durdugun pozısyon yalnıs yada agırlık sana fazla.dırsegındekı agrı gecene kadar fazla yuklenme.unutma o dırsekler sana bır omur boyu lazım

0|0
    0|0
    • Usta diğerleride normaldir diyo ya. Kafam karıştı şimdi

• arkadasım uzun zamandır bu sporu yapıyorum ben kulakdan dolma bırseylerı yazmadım sana sen ısıne gelenı begenmısın cevap olarak oyleyse bol şans

• Sanırım dirseğini bir yere çarptın.Bir iki güne geçer.

1|0
    0|0
Yükleniyor...