Yağmurlu bir gün ve aşıksın. Sevgilinizle yağmurda yürüdünüz mü?

Yağmurlu bir gün ve aşıksın.

Hayat sana güzel :)

Sevgilinizle yağmurda yürüdünüz mü ?

0|0
17|10

En İyi Kız Görüşü

• Hiç öyle bir anım yok:)

Yolda yürürken ansızın bir güzel yağmura yakalanmak yağmurla ıslanan o güzel yüzünü ellerimle silmek, yağmurdan ıslanan bozulmuş saçına gülmeyi isterdim:)

Sonra sokakta kimsecikler olmayacak bilmediğin bir yerden güzel bir müzik sesi gelecek ve o müzikle sevgilinle dans ediyor bulacaksın kendini..

En güzel anlardan biri olsa gerek yağan o güzel yağmurun huzuruyla, bir kez daha aşık olacaksın...

(hayal gücüme bak tek başıma yapamayacagım için hayal olarak kalacak.)

1|2
    0|0
    • teşekkür ederim. :)

• Romantik bir film sahnesi kadar güzel bir cevap yazmışsın

Güzel sözlerin altında fazla yoruma gerek yok :)

inşallah güzel ruhuna yakışır bir aşkın olur.

• aslında o müzik kıısmında tıpkı filmlerde oldugu gibi bişeyler yacaktm vazgeçmişim böyle daha iyi olmuş inş. herkes bulur güzel bir aşk:)

Kızlar Ne Diyor 16

• Dışardaydık birden yağmur bastırdı tabi benim saçlar düz su gelince kabaracak biliyordum ama hiç aldırmadım onunla her şey başkaydı.

link

1|1
    0|0
  • bir zamalar yağmurda denize bile girmiştik.

0|1
    0|0
  • Yağmur fobim var. Saçlarımın ıslanmasından hiç hoşlanmam. Eşimle çıktığımız dönemlerde beni bir bahaneyle yağmurun altında yürütmüştü. Saçlarım sırıl sıklam ve ben delirmiş durumdayım. Eşim nekadar çok severse yağmurda yürümeyi, ben okadar rahatsız oluyorum. Artık o yürürken ben camdan izliyorum, tek çözümümüz bu oldu :)

0|1
    0|0
  • Evet yürümüstük, ve cok anlamli bir aksam gecirmistik, siril siklam olmustuk, öylece yürüdük, konustuk, dans ettik.. Ve ben o gece cok hasta olmustum :(

0|1
    0|0
  • olmadı hayatımda öyle bi sahne...

0|1
    0|0
  • e olsaydı yürürdük.güzel olabilirdi

0|1
    0|0
  • Beraber yürüdük biz bu yollarda

Beraber ıslandık yağan yağmurda

Şimdi dinlediğim tüm şarkılarda

Bana herşey seni hatırlatıyor

0|1
    0|0
  • isterdim =)

0|1
    0|0
  • evet ıslanana kadar veya yagmur durana kadar yürürdüm...

1|1
    0|0
  • evet severim ben romantizmi :D

0|1
    0|0
  • Geçen yürüyoduk hafiften çiseledi ama sayılır mı :D

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • geldiği vakit evet güzel bir sağanak yağmıştı:))

0|1
    0|0
  • lapa lapa kar olur da yağmur sevmem

sıçan gibi ıslanıp yürümenin neresi zevkli anlamıyorum

0|1
    1|0
  • Beraberken bir kaç kez yağmura yakalanmıştık yürüdük yağmuru sevmememe rağmen onunla yürümek güzeldi:)

0|0
    0|0
  • Yağmurda ne hikmetse hep sap arkadaşlarımlaydım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yürüdüm, muğla gökovada çınar plajını bilen bilir, öyle gezmeye gtitik sonra yağmur yavastan yağınca geçer birazdan dedik bekledik ama duracak gibi değildi artık, saat 5e falan yaklaşıyodu artık aparta dönme vaktiydi, yaklaşık 6-7 km yol var, önce yürümeye basladık baktım sonra çok ıslanıyor gömleiğimi çıkardım koy kafanın üstüne diye, bende üstsüz şekilde, ölece yürüdük bol bol yağmur yağdıkça çocuklaştık şarkılar söyledik denize taş atttık çığlık attık sarıldık dans ettik, manyak gibiydik o an :)

1|1
    0|0
  • ben yağmuru severim, ama sevgilim nefret ederdi. bu nedenle onunla birlikte hiç yağmurda yürümedik.. ama tek başıma çok yürüdüm. düşünerek, umutlarımı canlı tutmaya çalışarak...

0|1
    0|0
  • Deniz kenarında çok yürüdük ! Yağmurda yürümek nasip olmadı ! Oldukça romantik olmalı !

0|1
    0|0
  • Hiç yağmura denk gelmedik biz. :s Meteorojiye bakıp buluşmayı düşünüyorum artık.

1|1
    0|0
  • Amasra'da denizdeyken ani bastıran yağmurdan kaçarken hiç acelemiz yokdu güzeldi yani güzel bir anı olarak kaldı...

0|1
    0|0
  • yürüdük ama onda şemsiye vardı bende yoktu ben ıslandım oda kuru kalınca onun üstü ıslanmasın dir ogün ona sarılamadım :D

0|0
    0|0
  • Ben yağmuru sevmem aga. Yağmurda yürüyelim miiiiii ayyy ne güzel olur diyen kızı da sevmem.

0|0
    0|1
  • saçını düzleştirirdi, ıslanınca kıvırcık olurdu, bu yüzden yağmurda yürümeyi sevmezdi ama bir seferinde sırıl sıklam olmuştuk ve hava bayağı soğuktu :)

0|0
    0|0
  • Romantizm tamam da..

zatürre eder adamı...demedi demeyin :)

1|0
    0|0
  • Yürümedik ne gerek var

0|0
    1|0
Yükleniyor...