Bilincli biri yardimci olsun lutfen?

Selam Ben 20yasinda 65 boyinda 54kiloyum cevremde 60kilo olup hic gobegi olmayan var Ben youtubeden 8dk da karin egzersizi buldum 1dk ya bir farkli hareketler yapuyosun ve zorlar dun basladim bugun dinlendim yarin gene yapacam bigun durup Bigun yapacam şu an bile agrim var karin kisminda sizce Bu sekilde bir ay yapsam yavas yavas bir sonuc alirmiyim?

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Baklavalı biri olarak yapman gereken hareketleri söyliyim sana. Yatağa uzan ellerini arkaya ver arkadan tut ayakların boşta kalsın boydan değil böyle değil - böyle uzan arkadan elleri tut ve bacaklarını düzgün bir şekilde yukarı kaldır indirirken nefesini tıslayarak ver bunu 3 set şeklinde yap ynei başladıysan 8 tane falan yap. bunun haricinde yere uzan ayaklarını _ ayaklarını şu çubuğun üstüne at :D yere tamamen inmeden karnını sıkıştıracak şekilde mekik çek ilk söylediğim alt karın hareketi buda üst karın bide yaptıktan sonra bolca su iç yemeklerden önce su iç 1 bardak. yemeklerini hafif azalt sonucunu alırsın. egimide bekliyorum :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• sonuç alırsın ama anatomik olarak göbeğim var diyorsun. yani o boy ve kiloda çok fazla göbek olmaması lazım. eğer yağ oranı yüksek gıdalar tüketiyorsan direkt olarak göbekte yağlanma olurki bayanaların en büyük zaafıdır yağlanma spor ile daha rahat bir şekilde dengeli olarak zayıflar iseniz sizin için daha iyi olur.

0|0
    0|0
  • Vücut da çalışma sonrası ağrı başlıyorsa bilki işe yatıyor agrimasi acimaai lazim zafere giden yol orda başlıyor

0|0
    0|0
  • işe yarar ama alıştıktan sonra hergün yaparsan daha iyi olur

0|0
    0|0
  • Alırsınız işe yarıyor.

0|0
    0|0
    • Tesekkur ederim saolun😃

• Rica ederim. Hareketler kolay gelmeye başladıktan sonra seviye arttırın.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kimisinde gobek bolgesi genetiktir sen gibegindeki sarkintiyi kasa ceviriyorsun ve dogru yoldasin ben 52 kilo olmama ragmen gobegim var biyum 157 gerci 😁

0|0
    0|0
    • Gercekten bir sure sonra piskolojim bozuldu ama Bu gobekten dolayi 😭😭😂🍁😂

• Sikilasmak sart ozaman😁😁

Yükleniyor...