25 milyon dolar için bunu yapar mıyız?

ÖZGÜR Suriye Ordusu, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'ı 'Ölü ya da diri' teslim edene 25 milyon dolar ödül verileceğini bildirdi.

ben esadı yerini bilsem dahi bu alçaklığı yapacak kadar elpençe değilim abd,arap, batı ve tayibin karşısında

Güncellemeler:
Özgür Suriye Ordusu komutanlarından Ahmed Hicazi, ödenecek meblağın yurt içinde ve dışında Özgür Suriye Ordusu'nu devamlı destekleyen Suriyeli işadamları tarafından karşılanacağını belirtti. Beşşar Esad'ın yakın çevresindeki isimleri teşvik amacıyla böyle bir adım attıklarını söyleyen Hicazi, ''Esed'i ölü ya da diri teslim eden, 25 milyon dolardan daha fazlasını hak ediyor. Ancak toplayabildiğimiz miktar bu kadar'' diye konuştu.

bana hic inandirici gelmiyor ,

kesin abd tr arp ve ab besliyor

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• özgür suriye ordusunun o kadar parası varsa ilk önce şu mültecilerinin karnını doyursun

1|1
    0|0
    • Ne alakası var ki :S

• Hatay’da dilden dile dolaşan bir efsane var. Suriyeliler lokantalara giriyor ve hesap ödemeden çıkıyorlarmış. Suriyelilerin en fazla yaşadığı mahallelerdeki lokantaları dolaştık ve bu iddiayı sorduk. Başından böyle bir olay geçen Hacı Baba Restoran’ın sahibi Mehmet Gülen anlatıyor: “Çok farklı tipte insanlar lokantamıza gelmeye başladı. Gelip masayı donatıyorlar, her şeyi istiyorlar. Yemek yedikten sonra ise hesabı ödemeden çıkmaya çalışıyorlar. Hesabı istediğimizde ise ‘Devlet ödesin diyorlar

Kızlar Ne Diyor 1

• Siyasi olaylarda show yapmayı sevmem ahpab

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• esed in indirilmesi gerekiyodu ama böyle değil.o da diğer diktatörler gibi hezimete mahkumdu bunu biliyordu ama rusya nın tavına geldi karşı koyamadı.maşa olarak kullanıldı işi bitti ve gönderilmesi gerekiyodu rusya ya göre.amerika da rusya ya duyduğu kini direk kendisine püskürtecek cesareti olmadığı için bu yola başvurdu.korkarım bu akım aynı güzergahta devam etmez çünkü link burda da görüldüğü gibi şimdilik etkilenmeyen tek ülke türkiye.ama bu bizi teğet geçeceği anlamına gelmez.bazı sert çıkışlarla göze batsa da ardından durulması biraz daha süre veriyor bize.şu an için tek yapılabilecek olan şey ülke halkı olarak çeşitli terör provokatörlerine kanmamak birliik beraberliği koruyup olası bir kürt görünümlü ermeni ve amerikan kuklarının oyununa gelmemektir.çünkü türkiyenin en zayıf noktası terördür ve amerika ya da diğer ülkeler bu zaafı rahatlıkla kullanabileceklerdir

0|0
    0|0
  • masraflarda içindemi ona göre çıkıyım yola:)

0|0
    0|0
  • 25 milyon dolarmı. Dondurup getiririm bozulmasın diye mk

0|0
    0|0
  • sen esadı teslim ettikden sonra seni 25 milyon kez öldürürler..

1|0
    0|0
  • hemen söylerdim.hemen :)

0|0
    0|0
  • iyi para şimdi kim ne derse desin

0|0
    0|0
  • 25 Milyon Dolarım var ve zaten elinde sonunda yaklanacak ki.

Bkz:Diğer bazı liderler.

0|0
    0|0
  • 25 milyon dolara sülalesini toplatırım onun.

0|0
    1|0
Yükleniyor...