Sevdiğiniz insanı unutmak zorunda kaldınız mı?

Çok sevdiğniz bir insan var.sürekli gözünüzün önünde.yolunda gitmeyen durumlar oldu ve siz onunla aslında hiç de anlaşamayacağınızı anladınız.bu kadar çok severken ve inanmışken tam bir hayalkırıklığı.sorun şu:hergün görmek zorundasınız.gözünüzün önünde olan bir insan.bana göre değilmiş yanlış tanımışım demek kolay da ya unutması?yorumlarınız?ona verilebilecek en güzel tepki nedir(ilgiden egosu kabarmış bu beni seviyor havasında olan birineverilebilecek en güzel cevap/davranış)ne olurdu?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• umursamıcaksın gormemezlıkten gelceksın demıs arkadaslar fakat umursamadını gormemezlıkten geldınıde gostere gostere yanı fark ettırmıceksın fark ettırırsen tam tersını yaparsın. en guzelı cıddılesmek(sinir degil kesınlıkle) bana gore tabı benım gıbı arkadas kalma sıkkını cıkartanlardansanız.

0|0
    0|0
    • onu yapmakta zor aslında.umursamamakta bir umursamadır bence.gülüp eğlenmeye devam etmek lazım..ne derse desin aldırış etmemem gerek..başka yolu yok bunun.biz arkadaş falan da olamayız.maalesef olmuyor olamadı daha doğrusu.

• küçültmek değil asla.ağlamak istemiyorum artık.hayat onsuz da yaşanır elbet.bunu yaşayarak öğrenmem lazım.zaman lazım biraz zaman..

• hayat her turlu yasanır bır kısı ıcın yasanmaz dıe bısı yok bı sakınlesmeye rahatlmaya bırazda dagıtmaya ıhtıyacın var kafanı senın

Erkekler Ne Diyor 8

• Konusup ayrıldık. Yani zorunlu kılınan bir durum yaşamadım.

0|0
    0|0
  • yoo

0|0
    0|0
  • susmak olurdu

0|0
    0|0
  • bu dediğin durumu 3 sene boyunca yaşadım, çok zor bi durum bu ama biraz güçlü olmak gerekiyor.

0|0
    0|0
  • susarak özledim

0|0
    0|0
  • Hangi sevdiğimi :S

0|0
    0|0
  • onun Bulundugu ortamdan uzaklaşmak...

0|0
    0|0
    • Kaçmak olur ancak.mecburen görmek zorundayım..aynı yerde çalışma durumları maalesef:(

• bende vereyim adresimi olur ki seni bulamazlara iade adresim:itinayla kına yakılır apt.kınam 1 kilo olsun sok.kınayı hemen mi yakalım cad.no:kınam:7 daire kınam:8 hahaha:)))))

• yok canımm ne gerek var bide iade parasımı vercez sen gel bizim aprtmana birlikte yakarız :) :)

• kaldım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• onu görmemezlikten gel

0|0
    0|0
    • bunu zaman zaman yaptım ama hep gönlümü almasını bildi.ama son yaptığının affı yok bende.yok 0 etkisiz eleman artık benim için.!

• eger ki öyleyse yoluna bakacaksın ona taviz vermeyeceksin hayat devam ediyor unutma...!

• çok ağlattı beni hem de çok.az önce koridorda duydum sesini boş boş konuşup gülüyordu arkadaşıyla.bende bugün bi güzel olmuşum odamda birileri vardı konuşuyorduk.bön bön baktı gitti ee öyle yapana böyle muamele bu daha iyi günleri:)

Yükleniyor...