Aranızda üniversiteye giden varsa ilk gününüzü anlatın nasıldı?

Aranızda üniversiteye giden varsa ilk gününüzü anlatın nasıldı ?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Sınıfı karıstrmıstım salak sacma bır dersı dınlemek zorunda kalmıstım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ilk gün benim için normaldi ama bi çocukla çarpştım ve elmdekı kahve üstüne döküldü sanırım o çocuk için kötü bi ilk gün oldu ;))

0|0
    0|0
  • Gelicek pazartesi yazarım unutmazsam.

0|0
    0|0
  • ayy anımsamıyorum epey olmuş...

0|0
    0|0
  • soyadım 2 hocayla aynı çıktı

ayrıca herkes death note hayranı

ve kiracı olmamı sağladılar

0|0
    0|0
    • ilk gün ilk derse girdim hoca geldi tanıştı ilk hafta imza yok dedi ders bitmiştir tanışıp kaynaşın sosyalleşin sigaranızı kahvenizi için.

• hangi üniv.?

• öyle deme, tüm normallikler beni bulur.

Erkekler Ne Diyor 8

• Üniversitede ilk günüm gayet sıradandı. Sadece biraz heyecan vardı, fakat liseden birkaç arkadaşla aynı sınıfa düştüğüm için çok rahattım. Hiç kasılma ya da arkadaş ortamının dışında kalma gibi bir durumum olmadı..

0|0
    0|0
  • Sınıfa girdim ve oturdum. Aynı binada dersimiz olan liseden arkadaşımla takılıp muhabbet ettik bol bol. Bu kadar yani.

0|0
    0|0
  • ilk günümde gittim sınıfa oturdum hocalar geldi tanıttılar kendilerini sonra biz tanıttık sonra eve gittim :D

0|0
    0|0
  • ilk gün okula gittim, cinayet işlenmişti. bir çocuğu öldürmüşlerdi. ilk derse girdim, hoca tehditkâr konuştu ders ve geçme konusunda. sonra sınıfta bir kızla tanıştık. kahve falan içtik beraber, sonra bize gittik tavla oynadık. güzeldi ilk günüm.

0|0
    0|0
  • Bir hafta geç gideceğim, haftaya yazarım diyeceğim de; geçen sene ne oldu ise yine benzer şeyler olacak.

0|0
    0|0
  • berbat ötesiydi

0|0
    0|0
  • 6 sene önceydi

iyidi .

0|0
    0|0
  • ilk günüm; ulan yemişim okulunu batak atalım devam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...