• Sor
  • Bence

Erkeklerin, kadınların en çok sevdiğiniz yönü nedir?

SEVMEDİĞİNİZ YÖNLERİ NELERDİR ?neden futböll tek aşkları gibi davranır ki şu erkek ler :)

En İyi Görüş

• Futboldan nefret eden erkekte gördüm =)Sevdiğim yönler: Korumacı oluyorlar, eve falan bırakmalar güzel oluyor.Sevmediğim yönler: Baya var, ama erkekleri genelleyemem bu konuda.

• şeyi eklemeliydin. Böyle semt gibi konuşmalar, köşelerde takılmalar, ellerde tespih kro giyimli erkekleri bide onların yanınlarında kardeşim ayağına yatıp kendini elletmeye çalışan kızlar flan...

Erkekler Ne Diyor 19

• heryönden sevilebilitelieri var, herkesin kendini ifade etme biçimi farklı olduğundan kimisinde abes duran diğerinde güzel olabiliyor, o yüzden şekilllendirilmiş yönlendirilmiş baskı altına alınmış kadın istemiyoruz. i<3unique

• Evinin kadını gibi hissettirmeniz.

• Futbolu fazla sevmem sevgili daha önemlidir :) , Bayanların hem sevdiğim hem sevmediğim tek yönleri suçlu olsalar dahi haklı konuma geçmeleri :D

• NORMALLLL :d BAYIM BIZ HERZAMAN OLMASADA COGU ZAMAN HAKLIYIZ

• Zıttını iddia edemem zaten , Neymişşşş kadınlar her zaman haklı :):)

• Kadınlar candır

• :)

• bence her erkek aynı değildir ben futboldan hiç hoşlanmam bence basketbol çokdaha iyi ve eğlenceli bir spor ben bölgesel ligde 4 yıl basketbol oynadım ondan önce futboloynuyordum ama hiç zevk vermiyor amaç siz bi spor ben insan çoğu uzun dostlukları futbol yüzünden bozuyor ama basketbol öyle bi spor değil dir.

• kadındır ya sevilmeyecekte ne yapılacak

• Kadınların en sevdiğim yönleri edilgen yapıları olması. Sevmediğim yönleri ise ota boka karşı sevgi patlamaları yaşamaları. Ay canıııımmmmm ne şekerrr, ay sen ne tatlı şeysinnn, ay çok hoşşşşşş vs.

• Feminen olmaları :)

• yoo. "aşk" diyince aklıma bir tek sevgilim gelir. futbol bir aşk değildir, bir hobidir sadece. bir heyecandır. ama daha fazlası sevgilide vardır. yani sevgilim şu bir kaç aylığına izmire gitmemiş olsaydı, manchester united - galatasaray maçını dahi izlemeyebilirdim onunla zaman geçirmek için .) sevmediğim yönleri ise pek yoktur. severim yönlerini.

• yemek yapmanız

• ablacım doğruya doğru vucutu güzel bayanlar isteriz hafif uzun zayıf gibi ne bileymm bide eşortmanlı oldumuu sakın denemeynn bunu herkez size atlar

• Futbolu sevmem ! Milli maçları seyrederim ! Kadın kadındır,erkek erkektir ! Kişilikler değişir !İnsanların davranış,konuşma,karar verme,düşüncelerini yaşadıkları toplum ve ruh halleri belirler.

• Sevmediğim yönü : özel günlerinde resmen işkence uyguluyorlar... bunu her kadın için söyleyebilirim sanırım...Sevdiğim yönleri : bütün kadınlar falan diyemem bunun için... yani ben sevdiğimi bilirim bi tek... ki onu da her yönüyle severim... yani saçının rengi , gülüşü , gözleri , burnu , mimikleri , kokusu... say say bitmez :P

• Sevmediğim yönleri hatasafada ama onlar olmazsa birbirimizi yaparız:D...

• ayna karsisinda 5 saat harcamalari ve alisveris manyakligi

• 5 DEĞİL 1 SAAT.

• futbol erkeğin savaşçı ruhunda var en kolay oyundur futbol cebinde top alacak kadar paran varsa her yer sahadır 2 taş arası mesafe kaledir eğlenceli ve günlük stresi atmak için bi hediyedir erkeklere... kadınların alışveriş merakı sevmediğim yönleri her gün bi mağazada sabahlasalar yıllarca ewe gelmezler :D

• Bazı kadınların en sevmediğim yönü kibirleridir. Hatta tiksinirim.. Dünya güzeli olsun, içinde kibir varsa, benim için çok çirkin biridir...

• Futbolu severimde fanatiklik derecesinde değil. Kadınların sevmediğim yönü çok. Sevdiğim yönleri yazsam daha kısa olur. Hiç bir yönlerini sevmemeyi seviyorum..

• sevdigim yönü duygusal olmaları duygularını ifade edebilmeleri nblm sevmedigim dersen cok konusmaları

Kızlar Ne Diyor 13

• her iki cinstedekavgacı insanı sevmemkaprisli insanı sevmemküsen insanı sevmemerkeklerde kaba ve odun hali sevmemkızlarda sırnaşık, yılışık hali sevmem

• Ben erkeklerin arkadaş ortamındaki muhabbetlerini seviyorum, kızlardan daha içtenler. Zaten o yüzden bütün arkadaşlarım erkek

• Kıskançlık olmaz,arkadaşımızı bir kız kestiği zaman iyisin yine kız fena kesiyodu der çekememezlik yapmyız,birisine aşık oldumu ve tek taraflı oldumu bunun için agladımı bizde aglarız kızlar gibi oh ne güzel demeyiz!

• evet ve sahipleniyorlar. Canım sıkılsın anında yanıma gelip bana destek olurlar. Kızlarlada arkadaşlık kurdum ama sonu iyi bitmedi. ERKEKLER FOREVER! :)

• Sahiplenici olmaları güzel oluyor.Ama erkekte en nefret ettim küfür etmeleri.

• kadınlarda her şelin detayına inip ilişkiyi bunaltması ve bazılarındaki aşırı duygusallık hali.. erkekte de dünya benim çevremde dönüyor halleri kendine boş ve aşırı özgüven besleyenleri elini sallasa sallamaktan koluda kırılsa kmsede gelmese 50si gelir diyenleri sevmıorum

• Her ne kadar ben kendimi korumasını bilirim desemde sevgilimin beni koruması hoşuma gider.Sevmediğim yönler bakımından erkeklerin çoğunlukla saygısız olması tahammül edilcek birşey değil.

• Sevmediğim yönlerinden biri sırtlarında kıllarının çıkması mesela nefret ediyorum yazarken bile midem bulandı.=D

• :) O BULNTI BN DEDE OLUO :)

• =)

• Erkeklerin ençok sevdiğim ve aynı oranda nefret ettiğim yönleri, sorgulayıcı olmamaları. Bazen bu sorgusuz ve düz mantık halleri çok işi yararken, bazen de inanılmaz yıpratıcı olabiliyor.

• zodiac 12 tür kadın buyurmuşken kategorilere göre incelemeliyiz bence daha pratik

• yükselenleriile birlikte çok çeşit yapıyor,o kadar çeşit kadın varmı? herbir burcu diğer 12 burçla eşleştirince ancak bilimadamlık bir geyik oluşur beni aşar, önemli olan sokağa çıkıp kaldırıma paralel uçmaya başladığımda bana ayaka uydurup uyduramadığıdır.
      Tidelevelisincreasingduetospringtime

• erkeklerde sevdiğim yönleri:korumacı oluyolar,sahiplenici huyları.sevmediğim yönleri ise::önünden geçen her kıza bakmaları,sorumsuz olmaları,sevdiğinin doğum gününü unutması...

• hergün açıklıyorum baydı artık

• Erkeğin sahiplenmesini severim ama her şeye karışmasıda itici olur kendine guvenmesı sahıplenmesı daha bır suru var ama bunların hepsı bır kısıde yok maalesef toplama herıfte bulamıyorsun .

• :)

• Bir erkeğin alaycı ve yılışık olmasını sevmiyorum..

• KESINLIKLEEE

Yükleniyor...