Neden böyle olduk kankalar?

facebook yok twiit yok etiketlenmeler şurda burda çekindiği fotolar herkez şair yazar kesilmiş bu insanların amacı ne farklı olduklarını kanıtlama çabası.sırf sos. payl. sitelerinde değil sokatada böyle bu insanlar telefonunda kontör olmaz telefonu na bakarsın 1 milyar.aykkabı alır gelir orda burda fiyatını söyler.bi lüks sevdası.bu insanlar neden böyle bu hava atma çabası bu lüks sevdası nerden geliyor. facem var biton şehir gezdim taile gittim şuryta buraya gittim bitane foto bi tane etiketleme yapmadım onu sırf iletişim için kullanıorum taile giden var gidemeyen var neden fotolarımmı oraya koyup al bak ben tatile gittim eğlendim sen gidemedn mesajı veriyim ki olmayana.. insanlar sürekli birbişrini eleştiriyo küçümsemeye çalışıyo .küfür almış başını gitymiş ztn.neden böyle olduk .nerde alçak gönüllülük nerde mütavazilik nerde iyi olan herşey . bazen düşünüyorum başbakan haklı diye toplumu dindar yapsın açsın ulanimamatipları kısıtlasın interneti televizyonu düzülelim kendimize gelelim .abartıp yobazda olmayalım

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• lanet olsun yaptıkları iş değiller...cüzdanlarındaki para, sırtlarındaki ceketleri ya da onlara bugüne kadar değer verilmesini sağlayan diğer özellikleri.. aslında bunların onlarla hiçbir ilgisi yok...kendilerini saydam ve her an eriyebilecek bir kar tanesi gibi güzel ve eşsiz mi hissediyorlar.

onlar aslında hiçbirşeyler..

çünkü sahip oldukları varlıklar gün gelip onlara sahip olmaya başlarlar..

0|1
    0|0
    • kingsin kanka . bu insanlar düzelsinler istiyorum lanet olsun onlara hayatı çekilöez yapıolar

• biz olduk kanka olgunlaştık şimdi dalımızdan düşüp toprağa karışcaz ve o toprağın değeri artacak belkkide yeni fidanlar çıkacak .kankaaaa< ben kaçtım bu günlük ;) ii gclr kib

• aynen öyle kanka :) sanada iyi geceler :)

Kızlar Ne Diyor 6

• ben orda burda foto etiketleyip, gösteriş yapanlardanım. Telefonum 1milyar, bide geçen ayakkabı aldım 120tlye bi görsen çok güzel pembiş pembiş :)

0|0
    0|2
  • Sosyal paylaşımı herkes kullanmak zorunda değil, sonuçta " paylaşım " sitesi olduğu için ve kişisel olduğu için isteyen herkes istediğini paylaşabilir ben bunda anormal bir durum göremiyorum şahsen..Beğenmeden hesabını dondurur çeker gider.

Din konusunda dini anlamak önemli olan, anlamak isteyen zaten çabasını gösterir anlar, kimisi çaba göstermez bu konularda yorum yapamam herkesin tercihi önemli olan insan olmak.

0|0
    0|0
    • evet önemli olan insan olmak bende bunu istiyorum onlar işin tırıvırıları ütopik bişey bu istediklerim ama eskiden biz böyleydik şimdi neden düzelemyelim

• Düzelebiliriz tabi ki istedikten sonra..

• isteyelim ozmn yapalım bunu gücümüzün yettiğince tanıdıklarımızı düzeltelim ilk olarak zor olcak ama yapabiliriz onlarda aynılarını yapsın olduğu kdrıya

• Bunlar yetiştirilme tarzıyla alakalı özellikle farkettim.Eski sınıfımda şımarık bi kız vardı aynen şöyle demişti bigün "X'ten (Garip bi ismi vardı ama çok ünlü bi markaymış işte) bi şal almıştım eskiyince attım ama etiketini söküp başka bi atkıma diktim." Alıp ensene yapıştırsaydın doğuştan markalıyım nede olsa diye düşünürdünde bunları yapmaktan vazgeçerdin belki.Cidden kafa bile yormaya değmez,ekmek parası derdine düştüklerinde gör birde.Tabi böyle bi kaygıları olucak mı orasıda var..

0|0
    0|0
  • lanet olsun adamım!

0|0
    0|0
  • facem yok

.paylaşanlarıda anlamam begenenleride naparsa yapsınlar :)

0|0
    0|0
  • zor be abi.

0|0
    0|0
    • olsun istiyorum .başbakanı sevmezdim önceden şimdi hak vermeye başladım .düzelelim be kanlalar ne olur herşey güzel olsun zor değil sen düzel bendüzeliyim çevremizdekileri düzeltmeye çalışalım biyere varırız

• of herkes bigün büyür merak etme

• dekiğin gibi olur inş febriis kanaaa

Erkekler Ne Diyor 8

• Şimdi ki insanların psikolojisi bu yüzden bozulmaya başladı. Girip facebooka bakıyorlar adam hep gülüyor, orda burda eğleniyor adamın psikolojisi bozuluyor. o neden böyle mutlu ben değilim diye kendi kendini yiyor. halbu ki o adam da o kadar mutlu değil, sadece öyle görünüyor. onunda çeşitli sıkıntıları vardır. sadece oraya yazmıyor. bazı insanlar gerçekten çok abartıyor

0|0
    0|0
    • işte böyle insanlar düzelsin kendilerine gelsin istiyorum türk halkı türkler mütevazidir alçak gönüllüdür ama bu eskide kaldı şu yani nesilleri resetleyip takrar proglamlayabilsek keşke

• İnsanların imanı azaldıkça sorunlar arttı

• insanlar kendilerini olduğu gibi değil olmak istedikleri gibi insanlara göstermeye çalıştıkları için bu halde olabiliriz.kendini toplumda kanıtlayamamış o kadar çok isan varki sanal alemde dediğin gibi hem şair hem eğitimli hem sosyal.ama bunlar gerçek hayatta içine kapanık türler.

0|0
    0|0
    • bizi buhale getiren şey nedir o nu yok edelim internetmi saçmasapan dizlermi eğer onlarsa onları yok edelim

• hayat onlara güzel

0|0
    0|0
  • İbret aldım pampa

0|0
    0|0
  • anne babası parası baska bişi değil.

0|0
    0|0
  • fuzuli insanlardan neden bahsediyorsun ki, unut onları

0|0
    0|0