Neden böyleyim ki:-( Neden onu unutamıyorum?

Az önce Keşke(if only)filmini izledim ve çok ağladım...Burada bir sürü yazıya şahit oldum senelerce sevgili kalanlar Allaha sevdiği geri dönsün diye yalvaranlar...Bunların hiçbirini yapmadım yaşamadım yaşım 16yken biriyle sevgili oldum ikinci sevgilimdi sadece numaralarımızın bir tanesi farklıydı tesadüfen tanışmıştık iki ay sürdü yanıma gelmek istemişti ben istememiştim...Onunla olamadığım için mi sorularıma cevap bulamadığım için mi ne için bu haldeyim ben:-(?Sadece böyle anlarda o var oysa ki ona yakın kişiyle sevgili oldum yaşım 20 çok bencilim ama elimde değil belki o şimdi nişanlı bile kim kimi trafik kazasında kaybetti neyin acısını yaşıyorum ben?:-(

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yılların verdiği boşluk sadece yaşadığın durum. Birşeyleri paylaşıp doya doya yaşamak istiyorsun ama bu seferde huyların izin vermiyor. Sana inatçı biri lazım kolay pes etmeyecek ve sevecek biri (alla alla kendimi mi anlatıyorum yoksa :D ) bazı filmler izlediğinde için acır. yanlız oldugunu dusunursun. Bence birşeyleri paylaşmak istediğin bellidir. Paylaşmak güzeldir. bunu samimi bir arkadasın ilde yapabilirsin sıkı dost olacak. iyi günde değil kötü gününde yanında olabilecek biri sadece

0|0
    0|0
    • Paylaştım geçmedi öyle arkadaşlarım var ama olmuyor o ölmüş gibi ama benim hala sorularım var onu geri istiyorum:-(

• Bilmiyorum hayallerinede ortak olmazdım belkide sevmediğimi düşünmüştü:-(o an çok samimiydi o kelime hiç beklemediğim bir anda o kadar değerli olmuştu ki ama ben bende diyebildim bu yüzden hakettim onu kaybetmeyi oh olsun bana:-(

• sen kendi kendini dövüyorsun ben ne yapabilirim ki daha :)) bir sebeb arıyorsun sadece benden neden ayrıldı diye bir sebeb arıyorsun ama yanlıs yapıyorsun. Benim 3 sene sürdü nette ki ilişkim ve ben seni seviyorum kelimesini telefonda kullanmadım hiç bir zaman sadece yanındayken kullandım onu düşünerek. Önüne gelen seni seviyorum diyor sende hemen inanıyorsun. Herkese diyorum sanada diyorum. Seven bir insan sevdiği kızı bırakmaz bu gerçek bunu anlarsan rahatsın anlamazsan çok geç anlayacaksın

Erkekler Ne Diyor 6

• 16 yaşında, sadece telefon üzerinde tanıdığın birini, aradan 4 sene geçmesine rağmen unutamıyor musun? sorun bu mu?

0|0
    0|0
    • Evet bu

• Nadir sayılmaz:-(

• Uzun zaman olmuş

• daha önce yapamadıklarının acısını yasıosun ona karsı içinde bişeyler kalmıs bu durumda seni duygusallığa itiyor

0|0
    0|0
  • filmlerden çok etkilenmeseniz bence

0|0
    0|0
    • Her filmden etkilenmem oradaki adam kıza olan sevgisini anlıyordu a çok etkiledi beni:-(o hiç sevmemişmiydi?:-(

• 20

• için geçmişş sakın ben de öyleydim bir ara ama kurtul bundan tamam mı ;) okulundaki grupları araştır yeni ortamlara arkadaş gruplarına gir

• aşkı bu kadar kutsallaştırmaman gerektiğini anladığında her şey normale dönecektir

0|0
    0|0
    • Kutsallaştırmıyorum ki bak biri oluyor hoşlanıyorum mesela ama önemsemiyorum vakit geçiyor belki onunla ama umrumda değil o çünkü aklıma gelen adam o değil

• bak seni ikna etmiycem.daha önce defalarca kez açıkladım.artık sıkıldım.adamı sevmeye devam et ya da etme.kendin yaşayarak öğreneceksin zaten.

• Oldu sağol

• Aşk acısı falan cekıyosanız ızlemeyın kardesım su fılımleri anlatamıyoruz galiba..

0|0
    0|0
    • Acı çekmek ağlamak için izlememiştim:-(sonunu bilmiyordum

• Gecıcek hepsi üzülme

• Bu yazdıklarından sonra nickimi oku derim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence doğru kişiyi bulamamışsın bu konudaki bencilliğinde çok normal şu an filmin etkiside var tabi ama hepimizin ilişkileri çok uzun yıllarda sürsede bitiyo bir gün kendine bağlama herşeyi doğru zaman geldğinde bırakıcaksın kendini birine ve istediklerini yaşıycaksın bence

0|1
    0|0
    • Ama herkes çok bencil o öyle değildi derdi bana zarar vermek değildi beni üzmek tek kötü lafını duymadım:-(

• Sanmıyorum onun bana anlattığına göre ailesinden biri gibiydi onun için çok değerliydi 5 senelik dostuydu ayrılsalar bile birkez beni aramayı düşünmedi elimden ne gelir ki:-(

• yapabiliceğn bişey yok o zaman

• unut onnuuuu

0|0
    0|0
Yükleniyor...