Bakışını yakaladığınızda bakışlarını kaçırmayan erkek ne anlatmaya çalışıyor sizce?

bakışını yakaladığınızda bakışlarını kaçırmayan erkek ne anlatmaya çalışıyor sizce?ve bu bayadır devam ediyorsa ne yapmaya çalışıyor?

• Kızla dalga geçiyor
    16% (10)15% (6)16% (16)Oy Ver
  • Kızın buna ilgisi var mı erkek anlamaya çalışıyor kıza böyle davranarak,seviyor adam
    30% (18)29% (12)29% (30)Oy Ver
  • Seviyor yüz bulamıyor
    7% (4)15% (6)10% (10)Oy Ver
  • Kızın buna ilgisi var mı erkek anlamaya çalışıyor kıza böyle davranarak,sevmiyor adam
    13% (8)20% (8)16% (16)Oy Ver
  • Egosunu tatmin ediyor erkek
    34% (21)21% (9)29% (30)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

• Çok haşin bakışlı olduğunu söyleyip kandırmışlardır onu... :P

1|0
    0|0
    • bakışlarını kaçırmaması bundan mı

• doğrusu bende bu düşünceyle karşılık verdim bakışlarına ama bakmaya devam ediyor hala, bu ne anlama gelir?

• Demek ki yeterli bulmuyor... Çokta uzatmanın bir anlamı yok aslında.. Derdin ne diye sor... :) Derdine derman ol sonrada. :p

Erkekler Ne Diyor 19

• hipnoz yöntemi bir çeşit...bebek diyor evet doğru anladın sana bakıyorum artık şşşt mi dersin pşşşt mi dersin saatimi sorarsın ne yaparsın bilmiyorum, işaret ver dibinde biteyim, sonrasını konuşuruz yemem korkma...gülümse bakalım ilgi alakan varsa

2|0
    0|0
  • aşık olsa benim gibi utanır gözlerini kaçırır amacı başka onun gözlük tak bence :)

0|1
    0|0
  • bakışlarını kaçırmıyosa haywan gibi kesmek deyimini uyguluyodur.. ayrıca duygusal olarak bişey hissetseydi mutlaka kaçırır bence bakamaz öyle.. fantezi yapıyodur uzak durmak lazım:)

0|0
    0|0
  • benim olmalısın

0|0
    0|0
  • Bakışmalara önem verildiğini bilmiyordum.

1|0
    0|0
  • eğer bir erkek gözünü kaçırmıyosa (öküz gibi bakıyosa ve hatta tipi de buna müsaitse malum olabilir) diğer şekilde bakıyorsa hoşlanmıştır :)

0|0
    0|0
  • abazanın teki olabilir.

0|0
    0|0
  • tanımıyorsanız kesiyordur sizi.tanıyorsanız size ilgisi vardır.

0|0
    0|0
    • tanıyorum aynı ortamlar çoğunluklada

• s*xse davet :DDDDD

1|0
    0|0
  • Çapkın :)

0|0
    0|0
  • cinsellik düşünüyo hemen kaç

0|0
    0|0
  • belki şaşıdır sana bakmıodur :P

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyordur...

0|0
    0|0
  • Ne bakıyor lan bu

0|0
    0|0
  • Hoşlanıyodur.

0|0
    0|0
  • işte burdayım,ben bu işte ustayım diyordur:)

0|0
    0|0
  • hoşlanıyor.

0|0
    0|0
  • Seviyor yüz bulamıyor

0|0
    0|0
  • Kızla dalga geçiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• begendim seni bakisi bu.

ikinci adimin ne olduguda duruma gore degisir.

sende '' bende seni begendim'' bakisi geri atarsan. (uzun uzun geri bakarsan)

ciddi dusunuyor, yada seks istiyor, yada tanismak istiyorsa yanina gelir.

basi bagli ama heycan olsun diye bakiyorsa, bekle ama gelmez hep bakar.

1|0
    0|0
    • tanışıklığım olan birisi,ben soğuk duruyorum bakıyorumda ama,teklif vs. konuşmaya gelmedi bu nedemek peki?

• görüyorum hala bakışları devam ediyor , sıkmıyorsam seni son bişey dicem;birde o günden bi iki gün önce falan ben masada yalnız oturuyordum o da geldi yalnızdı,selam verdi geçti uzak bi yere arkasını döndü , bi kaç gün sonra da bunu yaptı buna ne dersin?neden yapar bir insan bunu teşekkür ederim tekrardan sanada gizo..

• niye sikilayim canım :) yardim edebiliosam nemutlu.

cocuk inceden inceye yaklasio gibi. sanirim oda selam evrsemmi vermesemmi die dunsmus selam vermis. bakismalarla kalmiyim sonunda selam verdiyse..bence var bisey gibi hiseettim acikcasi.

once bak bak bak sonra bi selam. arkasini donup orturmasi da bence cekingen yani napicani bilemior. isim soyleyerek ilgini cekmeye calisio.

peki sende selamini aldinmi? yoksa soguk soguk baktnmi?

(yani selam vermesi en son olay mi oldu? ve bu2 defa oldu olemi?)

• Bir insan,size 9 saniyeden fazla bakıyorsa,ya sevişmek yada sizi öldürmek istiyor demektirmiş falan bilemem artık.

0|0
    0|0
  • Hem bana bakıyor hem yanıma başka biri oturduğu zaman ne yaptığımı kontrol ediyor nasıl davrandığımı ölçüyor ve beni gözleriyle uyarıyor uzun zaman oldu ama hala yanıma gelip konuşmuyor acaba ilk adımı ben selam vererek atsam mı?

0|0
    0|0
  • ilk adımı senden bekliyor bacı.. senin bi bakışına tav olduğunu düşünüyo.

0|0
    0|0
  • Seviyor yüz bulamıyor

0|0
    0|0
  • bence sevse bakışını kaçırır bu yüzden bizi merak ettiği için kaçırmıyodur

0|0
    0|0
    • bayadır bu durum devam ediyorsa?

• Şıkları çok mu düşündün

0|0
    0|0
  • kızla ben olsam bu soruyu gördükten sonra dalga geçerim.

0|0
    0|0
  • benim tanıdğım da kaçırıyo onu napcaz?

0|0
    0|0
    • oda ya cekiniyor tanidigi icin, sonra yu yuze bakicaz bunla diye..

yada hoslandigini dusunmeni istemiyor cunki hoslanmiyor.

• gizo.. gözleri kaçırmıyorsa ne oluyordu

• Hoşlantı var.

0|0
    0|0
  • Kızın buna ilgisi var mı erkek anlamaya çalışıyor kıza böyle davranarak,seviyor adam

0|0
    0|0
  • en makbul erkek cinsi

0|0
    0|0
    • neden boyle dşndün ki ,uzak dursun anlamında mı

• yooo gayet ilgi cekici bence. ezik, kendine güvenden yoksun erkeğin tam tersi. tabi istisnaları dışta tutmak lazım. (bkz: apaçiler, krolar)

Yükleniyor...