Telefonunuzu bir erkeğe verdiniz ve ayıp olmasın diye sizi araması gerek...

peki numaranızı aldıktan bir iki saat sonra ararsa ne düşünürsünüz? ya da geç ararsa ne düşünürsünüz? hemen arayınca hiç aklından çıkmamışım diye düşünürmüsünüz? ya da bu çocuk benden baya etkilenmiş falan falan cevaplarınızı merak ettim...

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• Bence biraz bekle sonra mesaj at ki tam umudunu kesmisken mesaj gorunce heyecanlansin.muhtemelen mesaj atmani bekliyordur zaten

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Buna benzer bir olay yaşadım anlatayım: X şehrinden Y şehrine yolculuk ediyordum. Y şehrinde okuyorum. Yolculukta yan tarafa bir çocuk oturdu, annemler beni yolcu ederken komik komik şeyler oldu çocuk da kıs kıs bana gülüyordu. Ben de oturdum koltuga . Ben 2 numara koridor o da 3 numara koridor. Neyse lafı uzatmayalım, muavınden su ıstedım tuttu tak dıye su verdı cocuk. şok olmakla brlıkte sasırdm ılk basta yakınlasmaya calısıyor tabı .

Derken moladan sonra bir anda muhabbet açıldı koyu gitti. Gayet ıyı anlasdım ınsan gbı arkadasca yaklasdım hıcbır sekılde cıvıklık yapmadım. Aynı sehırde okuyoruz dıye kayıtlarla ılgılı sorunum vardı yardım edebılcegını soyledı numaramı ıstedı. Vermesem ayıp olcak dedim, versem sevglım var dedım kendi kendime. iyi birine benzıyor dıye heralde rahatsz etmez dedım hem belkı ısım duser yardımcı olur dıye verdım. Ben kolay kolay numaramı vermem. Hattımda toplasanız 20 kısı vardır en fazla. Neyse. Otobus bızı ındırdı ve bavulları alıp ayrıldık. 2 saat gecmedı mesaj attı . Yurduna vardın mı dıye. Tuhaf oldum. dedım kı ''vardm evet neden sordun'' bır sorun var mı dıye merak etmıs. Beyefndı cok yardmsever sanırım.

Sımdı bu cocugun bana karsı bırseyler hıssettgıne emınım ve ondan numaramı sılmesını ıstesem anında sıler bunu da bılıyorum cunku yılısık bır tıp degıl. Ama ben bu tarz seylerı soyleyemıyorum karsımdakının kalbını kırılmasın dıye. Hem de cekınıyorum utanıyorum kendımı suclu hıssedıyorum. Napsam acaba. Hattı degıstıremem.

0|0
    0|0
    • ilgisiz davran anlar o, aradada sevgilinden bahset tamamdır ;)

• ow. Supersın :D neden aklıma gelmez ki. AmA dusundum kı dolaylı yoldan anlatmaksa sız erkekler zaten duz mantık oldugunuza gore dırek soylemek lazım. Dıger turlu ayıp olabılır dıye dusundum.

• oyle yapcm sagolun

• genellikle geç arıyorlar zaten:) akşam uyumadan önce arasın ki uyumadan önce beni düşünüyormuş diyeyim:)

0|0
    0|0
  • cıvık biri oldgnu düşünebilirim. bi süre geçtikten sonra yazması daha mantıklı ve daha çekici benm için

0|0
    0|0
  • Hersey olabilir gec ararsa unutmus yada dogru zamani bekliyor utaniyor vakit bulamadi erken ararsa sabirsizlaniyor sizi dusunuyor yada aradan ciksin konusmasinda anlasilir zaten

0|0
    0|0
  • aramasını istediğimiz icin numaramızı veririz grcktn hslndığımız birisiyse hemn aramasını isteriz aksine bekletmesi sinirimizi bozar

0|0
    0|0
  • düşünmem ararsada açmam

Allah ın sapıgıdır muhtemeleen

0|0
    0|0
  • numaramı erkeklere vermediğim için bişey düşünmüyorum...

0|0
    0|0
    • senin cevabı verecek kızların olduğunu tahmin etmiştim soruyu sorarken, verdiğin cevap iddialı bir okadar da saçma, bunu ne amaçla yazdığını tahmin edebiliyorum, buradaki kullanıcıların çoğu bunu anlayabiliyor ;) uslu kız...

• sence bizler salakmıyız :)) kendini kandırmaya devam kuzum..seninle tartışmak istemiyorum. sen gerçekleri yazdın, bende gerçekleri yazdım.. iyi akşamlar..

• ne kandırması ya! puf! iyi akşamlar sana da...

• Hiç beklemediği zamanda ara kı şaşırsın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...