Hastalık hastalığı olan var mı aranızda?

yani nasıl acıklyım böyle yalnız kaldıgınız zamanlar da vücüdunuzu inceleyip kendinizde bir hastalık ararmısınız ve bu kendi aradınız hastalıgın belirtilerine bakıp bir kaçı var ise bile kendinizi hasta oldugunuzu düşünürmüsüz.ve genellikle düşünülen hastalık dönüşü olmayan yani tıbben fazla çözümü olmayan bir hastalık olurmu.kronoik kanser vb

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• annemmmm

0|1
    0|0
    • üzüldüm gercekten,benm en yakım arkadasım ordan biliyorm devamlı üzülüyor felan vs cok karısık acaba dedim sadece ondamı

• aynen aynen başı ağrısın beyin kanamsından girip morgdan çıkıyo

.ister istemez sende üzülüosun olumsuz etkileniosun yani

• evet katılıyorum sana.

Kızlar Ne Diyor 5

• o kadarda değil.

0|0
    0|1
  • Hastalık hastası değilim ama boş kaldığımda (yani son 3aydır) bazı hastalıkları inceleyip belirtilerin bende olup olmadığına bakıyorum.Okul dönemi açılınca koşuşturmadan böyle kuruntu yapıcak vaktim kalmıyor çok şükür.

0|1
    0|0
  • Eskiden yakın oldugum biri hipokondriyazis hastasıydı. link

oldukça zordur baş etmesi, hem kendi hayatını hem de çevresini ufak çapta zindan eder.

durduk yere nefes alamadigini, kalp krizi ya da beyin kanamasi geçirdiğini sanar, telkinle oyle olmadigina inandiramazsin, semptomlari gercekmiscesine yasar. gecenin bir yarısı hastanelere kosulur.

sabaha dek basinda beklenir. günler böyle geçer. zor.

0|0
    0|0
  • annem annem yok yok kadında

0|0
    0|0
    • bir yandan üzülüyor insan ama bir yandan da yaslılar olabilirler hak vermek lazım.genclerden varmı acaba boyle 22 23 yasında hasta oldugunu sanan

• çok çok neyse çok takılmayınca hastalıkta kalmıyo :)

• tamam canım sen bilirsin üstelemiyorum:)

• kolum uyuştuğu için kendimi kalp hastası, tansiyonum arada 6 7 lere düştüğü için tansiyon hastası ilan ettim. ama ona hiç güvenmediğim ve hep kuşkulandığım için de sevgilim beni psikolojik hasta ilan etti bende emin değilim aslında .d .d

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• herkes hasta olmaktan korkar cekinir ama bunu takinti haline getirmek psikolojik hastaliktir

0|1
    0|0
Yükleniyor...