Muay Thaiciler, güreşçiler, judocular, kick boksörler, boksörler

toplanın bakalım :) Bu benim hocam.

w w w.youtube.com/watch?v=rbxP29hXh8c

w w w.youtube.com/watch?v=s_HEzXcjbTk

(w'ların arasındaki boşlukları kaldırın bi zahmet :))

Yanındaki kişide Wing Tsuncuların çok yakından tanıdığı bir isim :)

w w w.youtube.com/watch?v=9yCp4bYVlww&feature=player_embedded

Performanslarıını nasıl buldunuz? :)

Güncellemeler:
Soru yayınlanalı 6 dakka oldu.Nasıl hemen çabuk izlediniz :PP Tebellik etmeyin lem.İzleyin :))
Buarada tarafsız bir gözle olması için yendiği videoyu da yenildiği videoyu da koydum.Ancak herşeyde olduğu gibi bunda da yenmekte var yenilmekte.Kendisi de zaten bu gerçeği sürekli kabul eden oldun bir insandır.Yalnız hocam çoğu maçını almıştır bunu da antiparantez olarak belirtmek isterim.Darısı bizim başımıza :))
oldun değil olgun demek istedim.Anladınız siz onu :))

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlar Taekwondoyu Küçümsüyorlar Gibime Geldi.Doğrudur, Ama Birşey Ekleyeyim Bacak Tekniklerinde Bu Kadar Yıkıcısını Bulamazsınız.Örnek Dwid-Chaki.Öyle Bir Etkisi Var ki Akla Zarar.Bir Tanesinin Çeneye,Boğaza,Karın Boşluğuna Denk Gelmesiyle Adamı Rahatlıkla İndirebilirsiniz.Taekwondo nun En Büyük Dezavantajı Tekniklerinin Güçlü Ama Sürekli Olmamasıdır.Sokakta Çok Riskli Olması Gibi Daha Çok Dezavantajı Var.Bu Yüzden Taekwondo Tercih Edilmiyor.Ama Herkese Tavsiye Ediyorum Çok Güzel,Disiplin,Saygı vs. Kazandıran Bir Spor.

0|0
    0|0
    • Küçümsemek değil.Sonuçta o da bir stil.Yapanlara ve üstadlarına büyük saygımız var.Zaten tüm disiplinlerde de birbirilerine karşı bu saygı mevcut.Ancak şöyle de bir durum var ki savaş sanatlarında genelde yaklaşmak isteyen uzaklaştırmak isteyene göre daha avantajlıdır.Taekwon-do rakibinle uzak şekilde yaptığın bir dövüş sanatı.Ancak self defansta uzak dövüşün pek bir manası yok.Çünkü sokakta uzak kalmak gibi bir şansın yok.Eninde sonunda iş yakın dövüşe dökülür.Yakın dövüşe dökülüp

• Buradan da şöyle bir sonuç çıkmasın.Biz birbirimizin kolunu bacağını kırıp eve yoluuyoruz falan.Yok öyle biğrşey.Son derece nazik davranıyoruz.Ama teknikler çok tight yapılabilen fakat etkili teknikler olduğu ve en kısa yoldan mantığı hüküm sürdüğü için gerçekçiliğe daha yakın olduğunu belirtmek istedim sadece...

• Eline Sağlık Kardeş Çok Güzel Yazmışsın.Benim Şu Yazdıklarıma Ek Olarak Belirtmek İstediğim Ancak Yazmaya Üşendiğim Herşeyi Bendende Güzel Birşekilde Anlatmışsın :)

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Aloo linkte Taekwondocular eksik ;)

0|0
    0|0
    • Soruda işte

• Şimdi anladığım dilden konuştun işte :))

• sanatı yasakladı.Ama insanların aklından hemen silemeyeceklerini bildikleri içi Karate,Judo,Aikido gibi stillere ayırdılar.Misal Judo,Jujitsu ile Türklerin ata sporu olan Kuraş'ın bir karışımıdır.Ama esas stili aslında buradan almıştır.Yani hepsini topladığın zaman zaten aslında elinde JiuJitsu'yu buluyorsun :)

• Çok iyi patates kızartırım

0|0
    0|0
  • Süper.

0|0
    0|0
Yükleniyor...