Yanınızdaki erkek size laf atıldığında duymamazlıktan gelse ?

Erkek arkadaşınızla birlikte lunarparktan çıkıyorsunuz eğlendiniz çok güzel herşey.Birlikte yürüyorsunuz ve karşı tarafdan geçmek zorundasınız orda 5-6 çakal tipli boş dolaşmayan yaşça sizden büyük şahıslar size ağır bir şekilde bir laf attı''yavruya bak be,neler yaparım ben buna''.Sevgiliniz baktı ki tekin tipler değil diye bulaşmadı ve ama karşı taraf sevgilinizin önüne geçip aynı lafları sevgilinizin yüzüne bakarak söyledi ama sevgilinizde sizin elinizden sıkı bir şekilde tutup hızla uzaklaştı ordan birşey demeden.

Şimdi siz erkek arkadaşınıza trip atar mısınız ? Bana şu kadarcık değer vermiyorsun diye,yoksa direk ayrılır mısınız ?

0|0
22|22

En İyi Kız Görüşü

• eğer sevgilim böyle bir şey yaparsa en doğrusunu yapmış olur,sonuçta özellikle istanbulda böyle hayvanlar çoğaldı en iyisi hızla uzaklaşmak ne halt yapıcakları belli değil. böyle saçma konulardan da olay yaratan kızada çocuk derim ben zaten. böyle bir konudan bana değer vermiyosun hadi ayrılalım sonucu çıkartan kızla bir ilişki yaşanmazzz yahu.

0|6
    0|1

Kızlar Ne Diyor 21

• ne yani orda dayilik taslayip girisseydi basina bela mi alsaydi ? bu mu istedigin?

adam olaya karismak istememis. ne yapsin? supermencilik mi?

en iyisini yapmis. o kopeklerle kopek olmamis. efendi gibi gitmis. bu seni umursamadigini gostermez.icinden ne duruma gelmistir kiz arkadasima oyle dedilerde bisey yapamadim diye. sorma bosver erkeklik gururunu zedelersin daha cok. bisey deme. unut gittsin. birdaha da boyle bisey oldugunda SEN TUT skca elinden oradan uzaklasin.

0|3
    0|0
  • Bazen 3 maymunu oynamak zorunda kalabilirsin mecburen..Eğer bu durumun dışında sevgilinle mutluysan seni gerçekten sevdiğine inandırabiliorsa seni boşver bu da kusur kalsın..Hiç bir şey dört dörtlük olmaz..Tamam sevgilin tepki verseydi süper olurdu ki türk erkeğinin çoğunluğunda koruma iç güdüsü vardır ama sevgilin de korkmuş olabilir..bu seni sevmediği anlamına gelmez bence..bununla kısıtlama olayı..eminim çok koymuştur ama o an bişey yapamamıştır..belaya bulaşmak istememiştir...

0|0
    0|0
    • Soran kişi erkek,bir bayan ağzıyla yazmış :D

• yazdıklarımı iyi okumadınız sanırım :)

• valla bilemiyorum o şartlarda siz kendinize güvenmemiş olabilirsiniz haklı da olabilirsiniz ama benim sevdiğim adam olsaydı istanbulun en korkutucu adamlarıyla bile o anda kavga edebilirdi eminim :P anladığım kadarıyla siz böyle bişey yaşadınz ve şuan kız arkadaşınız size trip yapıyor kızıyor sevmiyorsun sen beni falan diyor sanırım? :)

• Düzgün insan olsa neyse bulaşmadığı iyi olmus kavga etse 5-6 kişiler ne yapabilir konusmadan anlamaz zaten onlar 5-6 kişinin arasında dayak yiyip rezil olacağına ve sanada bişey olabilirdi o sırada o yüzden yanında kavga etmek istememiştir küçük düşerdi çünkü en mantıklısını yapmış hiç trip atmana gerek yok değer vermiyor deme hani sana değer vermese yanında küfür ederdi onlar kadar basit olurdu değer verdiğinden elinden tutup uzaklaşmış

0|0
    0|0
  • Trip atmam. Tekin degillermis iste, bulasmadigi iyi. Tek basina 5-6kisiye yuruse dayilanarak daha komik gozukur gozumde, kahraman olmaz

0|0
    0|0
  • nasil ya tabi dicek ne diyon be filan akrislik vermeisni siterim ööle seymi olurmus bri laf atcika yniamdaki erkekde susucak tabi alf atan sadece bi iki ksiiyse kizsin ama cok ksiiyse istemem kavag cikmasin

0|0
    0|0
  • Allah askina adam ne yapsin? Böyle tiplere bulasmamakla en iyisini yapmis. Öbür türlü hem kendisini hem de beni daha fazla tehlikeye atmis olurdu. Mantikli bir davranis oldugunu düsünürdüm.

0|0
    0|0
  • korkmustur:d

0|0
    0|0
  • onun gururunu zedelicek herhangi bi imada bulunmam ama çok fena bozulucağım kesin bütün suratım düşer o an :(

0|0
    1|3
    • Ama sonradan açıklama yapsa sana ? Orda onun eleni sıkıca tuttuğumu söyleyip.Orda arkada bırakıp kendim önde yürümediğini söylese,bu sözlü münakaşının ona fiziksel olarak yansıdığı an tepkisiz kalmıcağını açıklasa mesela ?

• evet tabiki sevgilimin yanımda dayak yemesini asla istemem ama herne olursa olsun beni savunmasını isterdim ama içten içe isterdim tutupta nie yapmadın die onu kötülücek değilim hatta bişey demediği için ona destek olurdum ama dedim ya acayip bozulurdum.

• ne desem yalan olur

0|0
    0|0
  • Artık yanında güvende hissetmem.

0|0
    1|3
    • Orda senin için kavga etse güzel bir benzetilse ve sonrasında sana karşı taciz,tecavüz girişiminde olsa kendini daha güvende hisseder misin ?

• gözümün içine baka baka adam bana laf atıyor yanımdaki en azından uzak durun diyebilir.bencil olan ben değilim.

• o radaki erkeklik değil enayiliktir. ama iş cığrından cıkar kızın elini filan tutmaya çalışıp saldırırlar ozaman ölümü girilir benı komaya sokup öldürceklerinide bilsem dalarım. orada 5. 6 kişi vardiyo senın istediğin senıde sevgilinide bi güzel benzetsınlermı. saçmalıyon

• en doğrusunu yapmış, olgunluğundan dolayı tebrik ederim

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim :D

• uzaklaştığında kızın yanında erkeklik taslayacaksın birde :D ya bırak ya ben döneyimde hepsinin ağzını dağıtayım, bırak gitmek istiyorum, ben aslında dalacaktımda orada sana ayıp olmasın diye yaptım gibisinden :D işini bileceksin bu devirde

• bahtsız yanlış , öyle yaparsa ben patlatırım ona bi tane

• zor bir durum da ben türkiyede hiç bir erkeğin buna dayanacağını zannetmiyorum

0|0
    0|0
  • Niye atayım ya , en mantıklısı.

İtlere bulaşmasın

0|1
    0|0
  • Oha ayrılma sebebidir.

0|0
    0|3
    • Mantik terksin sen, oldu tek basina 6 kisiye yurusun, onlarda erkek arkadasinin agzini yuzunu parcalasin yada bicaklasinlar ve sanada kaysinlar. Beklentin buysa daha kolay bi yolla yap, senin gibi kus beyinliye adamcagiz zarar gormesin.

• badbull sana katılıyorum o radaki erkeklik değil enayiliktir. ama iş cığrından cıkar kızın elini filan tutmaya saldırırlar ozaman ölümü girilir benı komaya sokup öldürceklerinide bilsem dalarım.

• Pisst badbull zibidisi kendine gel!benim mantigim bukimseyi ilgilendirmez.

• fena bozulurum heralde

0|0
    0|1
  • trip atmam belli etmem yani ayrılmamda soğurum ama gerçekten

0|0
    0|3
  • Erkek mi dedin :D

0|0
    0|2
  • sevgilimi tenhada kıstırıp döverim

0|0
    1|2
  • ayrılmam ama ne kadar gurursuzmuş hiçbi tepki vermedi derim içimden

0|0
    0|3
    • Gurursuzlukla ne alakası var ?

• Ben bozulmam şahsen onların it olduğu ve her zaman havlıyacaklarını bilirim ve ona göre davranırım it havlamaktan vazgeçer mi soruyorum sana ? Keyfimi öyle karaktersiz insanlar için kaçırmam kimse kusura bakmasın...

• kızlar cok türk filimi izliyorsunuz 6 .6 kişi diyo ikinizide benzetirler yedınız dayak yanınıza kar kalır . ama iş cırından cıktımı yapacak birşey kalmadımı ölümüne gidilir gerisi enayılık

• Böle yaparak en iyisini ve mantıklı olanı yapmışsın. İt kopuk tiplerle hiç uğraşmamak ve uzaklaşmak lazım.

0|0
    0|0
  • o o anda doğru olanı yaptı hem bana zarar gelebilirdi hem kendine

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Doğru olanı bulaşmamaktır. Eğer bulaşan bir erkek var ise yeni yetmedir. Yani dayak yiye yiye öğrenecektir. Cafemde çalışan bir elemanım vardı. Kız arkadaşı ile gece Kızılay'da dolaşmışlar. Kız arkadaşına laf etmişler. Paldır küldür dalmış ne varsa. Sabah bir geldi, her tarafı faça içinde :))

Bu tür olaylara maruz kalmamak için gece geç saatlere kadar gezmemeli. Ya da kaliteli mekanlar seçilip, kapı önünde vale aracınızı getirdiği gibi binip uzaklaşmalı :)

Beni hiç mi sevmiyorsun yaa, laf attılar bana ühüü diyen kızlara, yiyorsa sen gir dermişim :P

0|2
    0|0
  • napıcaktı hayat hiç bişeye deymez sen öldügünle kalıcan belki yarayıp alıp kız iki gün ya zırlar zırlamaz arkada evlat acısı ceken ana baba kız g**tünü devirip uyucak giden gittigiyle kalıcak ne için kim içinn karın olsa ayrı mevzuu öl öldür ama kalkıp da bunun için fedailik yapmam

0|0
    0|0
  • düşünsene sen ve kız arkadaşın ordasın, 5-6 barzo karşında ulan dalayım şunlara dayak yesemde olsun dalayım dicen, ee yanında kız var , 4dü sana girişse diğer 2side kızı taciz etse dahamı iyi olur? belinde silah olsa diyelim kalkıp sıkacakmısın bi kaç it sürüsü yüzünden 10 15 sene hayatınımı mahfedeceksin? çıkacak işte değil arkadaş, yani kendini düşünmüyosun tamam dayak yersin problem değil, ya kıza bişey yaparlarsa gözünün önünde o anda naparsın.?

hiç böyle bi durumla karsılaşmadım, karşılaşırsam o anda üstümde bıçak silah varsa eğer, kızı hemen eve gönderirim bi şekilde geri gelirim tek başıma yada 1 kaç kişiyi yanıma alırım gerisini ALLAH bilir artık.

0|0
    0|0
    • Semt zaten kişinin oturduğu semt değil ordan bir an önce uzaklaşmak bence en iyisi dediğiniz gibi o kişilerin hesabı sonrada kesilir.

• erkek bulaşıcak manyağın tekide bıçaklıycak çocuğu kızda 'geberdi meberdi ama erkek gibi erkek di diyecek çok mantıklı amk

0|2
    0|0
  • bak dostum bende profosyonel muay thai yaparım hayatım döwüş sporlarıyla geçti.we orda şunu öğrendik. yanınıda sewdiğin bir kimse warsa eğer kesinlikle olaylara karışmaman lazım.eğer kazayla bile olsa sewdiğin kişiye bi zarar gelirse ömür boyunca o vicdan azabından kurtulamazsın. bencede en mantıklısı beladan uzak durmak.iş başa düşmedikçe çakalla çakal olmaya gerek yok. wursanda bela wurulsanda.. ama çok onuruna dokunduysa sonradan dönüp dikilebilirsin karşılarına buna sözüm yok

0|0
    0|0
    • Semt zaten kişinin oturduğu semt değil ordan bir an önce uzaklaşmak bence en iyisi dediğiniz gibi o kişilerin hesabı sonrada kesilir.

• o kızı evine bırakır geri döner dayak yiyeceğimi bilsem ki burda kimse beni dövemez yinede bırakır gider dalarım o kadar geniş erkek mi olur amk

0|1
    0|0
  • Allah kimseyi böyle bi duruma düşürmesin inşallah

1|1
    0|0
  • senden bu yüzden soğuyacaksa bırak yanında olmasın zaten benim başıma hiç gelmedi tabi o anki durumu bilemicem ama belinde varsa mangmn çıkar sık yere iki tane bak bakalım bitanedi kalcak mı ama ya birine gelir de ölürse ondan sonra o p**evenkleri adam yerine koyacaklar al başına belayı o yüzden ne bulaş ne de bulaştır.(abartı bi örnekti sadece)

0|0
    0|0
  • ilkinde duymazdan gelir yaşamasına izin veririm..uzarsa kızı bırakıp yanlarına dönmek zorunda kalırım..bu son haddi..çünkü her şeye rağmen belaya bulaşmamak iyidir..bela seni bulursa da yapacak bişey yok..önemli olan kızın yanında kavga etmemek..kendini güvende hissetmeye ihtiyacı var çünkü..sonra hesabını göreceksin..herkes mutlu, ne şiş yansın ne kebap :D

0|0
    0|0
  • Mantıklı olmak lazım.1-2 kişiden bahsetsek tamam ama 5-6 hatta yaşçada büyük kişilerin üzerine cahil olma payıyla kavga esnasında dayak yemesini garantilemiş oluyorsun.Sence sevgilinin artistlik yapıp seni savunması ve dayak yemesi mi iyi yoksa hiçbir şey olmamış gibi yürümeniz mi?

0|0
    0|0
    • Kızlar farew dostum işte,adamın canı yanıcak oda arkadaş ortamında ayy kızlar biliyor musunuz Özgür benim için 6 kişinin arasına girdi :) Hani şekil ya ergen ya kız arkadaşımız hıa** :D

• Bu işin sonu, yarın gazetelerde "6 kişi, bir kıza tecavüz etti ve sevgilisinide öldürüp ormana attı" diye çıkar. Öyle yalandan boş delikanlılık sözleri etmekle olmaz. 6 kişiyi birden kim alt edebilir ki? Takma kafana kardeşim, en iyisini ve yapılması gerekeni yapmışsınız.

0|0
    0|0
    • kelebek diye bi alet var :)

• benim senin gibi bi oğlum yok iyi geceler

• Hocam bırakın şöyle klavye başında atar yapanları

• bu yaşıma geldim bir defa el kaldırdım onda da 3 ay ceza evinde yattım.öyle bir durumu allah bana yaşatmasın.değil sevgilim yanımdaki bayan arkadaşım da olsa sonuçları kötü olur...

0|1
    0|0
  • Kaliteli soru =) Erkekliğin en kötü vaziyeti olsa gerek. Kendimi bir an o yere koydum da. Dayak yeme atma meselesi değil ama ben dalarım. Öleceğimi bileyim yine duramam yerimde. Oysa durmam gerek.

0|0
    0|0
  • Başıma böyle birşey gelmedi ama ben ruhsatlı silah taşımayı düşünüyorum zaten. Büyük konuşmak gibi olmasın ama hiç acımadanda vururum Allahıma Kitabıma şakaya gelmem o konularda. Önce havaya sıkarım baktım olmuyo neresi rasgelirse...

0|0
    0|0
  • İsterse feriştahı olsun öyle diyecek bende duyacam onu baktım gücümde yetmeyecek orduyu toplar getiririm komaya sokarım adamı

0|0
    0|0
  • link fikir vermek istedim.

0|0
    0|0
  • Emin ol senin yaptığını yapardım

0|0
    0|0
  • Duymamazlıktan gelmekmi.. Laf atanın kafasını gözünü patlatırım.. :D

0|0
    0|1
  • Egale ettin bütün kızları.

0|0
    1|0
  • bak ben sana bişey anlatayım kardeş.

nişanlımı evine bırakmak için beraber onun mahallesinde yürüyorduk heryerde olduğu gibi köşede 15 kişilik it sürüsü vardı yaklaşırkende içimden geçirdim başım belaya gircek diye ve geçerken ağır bi laf attılar nişanlıma ben dayanamadım o an gözüm bişey görmedi üstlerine yürüdüm ama nişanlım tutup uzaklaştırdı beni ordan kaçıyo gibi oldum içime oturdu nişanlımı evine bıraktım ve eve döndüm . hani derler ya mahalleyi toplayın kavga var diye. aynen öyle yaptım çok iyi hatırlıyorum 2 ane hundai minibüs ve 1 şahin dolusu adam götürdüm oraya :) 15 kişiye karşılık bi 40 kişi falan vardık . gittik admaları dövdük sonra iş büyüdü karakolluk olduk bütün mahalleye nişanlım ve ailesi rezil oldu aileler arası bozuldu bi b**ka yaramadı o yüzden en iyisini yapmış o kişi

0|0
    0|0
    • Dostum nişan yok birşey yok 20 yaşlarında gençlerin 2 aylık takılması gibi birşey. :D Birde semt zaten ücra bir semt.

• herkezin kurtlar vadısındeki gibi cevresi yokki :)

• akrabalarını toplasan yeter zaten kardeş çevreye gerek yok :)

• Zor bir durum gerçekten

1|1
    0|0
  • işte erkek olmanın zor taraflarından biri daha

1|2
    0|0
    • Aynen orda adam çıkarsa saplasa pıçağıı,belki 2 sene sonra yüzünü bile hatırlamacağımız bir hatun yüzünden ömür boyu kalıcı bir iz kalıcak :D

Yükleniyor...