Kapat

Tartıştığınız insanla eskisi gibi yakın olabiliyor musunuz?

insanları anlamış değilim bunu nasıl başarabiliyorlar halen aklım almıyor.bugün biriyle çok fena tartıştım.bu tartışma nerdeyse kavgaya gidicekti o derece ve sinirlerim altüst etti.bu tartıştığım kişide yakınım arkadaşım... iyiydik bi konu açıldı ve bu konuda aldı başını gitti ve tartışma çıkmasına neden oldu.ben bi insanla fena şekilde tatisicak şekle gelirsem o kişiyle bir daha eskisi gibi olamıyorum soğuk davranıyor mesafe koyuyorum ona yakınlık gösteremiyorum.bu bahsetttiğim kişide hiç böyle birşey yok. yine eskisi gibi sanki hiç birşey olmamış, benle değilde başkası ile tartışmış gibi halen candan,sarılıyo ediyo vs.böyle nasıl oluyolar anlamıyorum.o öyle olduğu sürece bana daha çok sınır basıyo.bunu yazıyorum onun yaptıkarıda göz önüme geliyor sinirleniyorum.sizlerde tartıştığın insana yine eskisi gibi candan davranabiliyormusun?

0|0
78

En İyi Kız Görüşü

• mantıksız bir tartışmaysa 10 dk sonra unuturum, ama canımı yaktıysa asla affetmem..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Neden tartıştığımıza bağlı

0|0
    0|0
  • Araya Sogukluk Girerse, hiç bir şey eskisi gibi olmuyor Malesef...

0|0
    0|0
  • ufak tartışmalar tuz biberdir

0|0
    0|0
  • gayet iyisin bende sen gibiyim.

0|0
    0|0
  • Asla yakınlaşmam...

0|0
    0|0
  • mesafeyi baştan koymak gerekir bu devirde çok yok ama gerçekten saygı gerek karşılıklı

0|0
    0|0
  • tartışmasına bağlı bana kelek yapmışsa yürüsün ne hali varsa görsün derim. adam yerine komam

0|0
    0|0
    • bende oyle dıyorum ama bu durum ortam ıcınde oldu ve olay tartısma bıttıkten yarım saat sonra eskısı gıbı davranmaya basladı.ben konusmuyorum o konusmak ıcın can atıyor zaten bı araya gelmem onun bulundugu ortamada gırmem ben baska bır yerdeysem o bı sekılde buluyor gelıyor yanıma

• içinde tuttuklarını tahatısz olduklarını onun yüzüne açıkça söyle ne bu ya hiçbişiy olmamış gibi davranmak çocuk mu kandırıyorsun dimi? içinde tutma söyle ve rahat et.

• Kimle tartıştığıma bağlı. Sevgilimse daha da bi yakın olurum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• tartışmak güzeldir.abartısı çok saçma.sevdiğimiz insanlarla tartışmazsak bence o zaman sorun vardır.çünkü her zaman aynı düşünemeyiz,karşımızdakinde hoşumuza gitmeyen bi davranış olmuş olabilir ya da karşımızdaki bizim yaptığımız bi davranıştan rahatsız olmuş olabilir.bunlar söylenmeli.gerekirse tartışılmalı.tartışmak demek illa bağıra bağıra sinirlenerek olan bişey değil.empati kurulursa daha sakin olunur aslında.

0|0
    0|0
  • ilk zamanlar çok zor oluyo sonra soğukluk kalkıyo hafif ama asla unutmam o sebeple hep bi mesafem olur

0|0
    0|0
  • olrum ama içimdeki hasarı karslyamaz asla! Ve asla kin tutmam hemn de barsrm

0|0
    0|0
    • malesef ben oyle olamıyorum.soguyorum hemen nedense ve eskısı gıbı yaklasamıyor:(

• iyi bi huyun bnce ama secici ol mesela çok kalbni krıp hata ypna böle davran

• hayır

0|0
    0|0
  • Kavgalar,tartışmalar dostlukları güçlü kılar.. Yavşak dostlar kavga etmez.

0|0
    0|0
  • Kolay unutuyorum tartismaları, uzatmam

0|0
    0|1
Yükleniyor...