Bu 5 özellikten en çok hangisi ağır basar sizin için?

doğmadan önce size bir seçme hakkı verilseydi doğduktan sonraki hayatınız için en çok hangi vasfınızın olmasını isterdiniz? (özelliklerin hepsini üst düzey olarak düşünün sadece 1 tanesini seçebilirsiniz) zekilik, güzellik-yakişiklilik, popülerlik (itibar), yetenek (istediğin herhangi bir dalda), güç (maddi-manevi kendi ayakları üzerinde durabilen, yüksek özgüvenli )

0|0
127

En İyi Kız Görüşü

• Her alanda kullanacagimiz icin bu konuyu her anlamda dusunmek lazim mesela ornek 1: yatakta zeki olsan guclu olsan veya yetenekli olsan ve populer olsan bi b*ka yaramaz ama güzellik-yakisiklilik yarayabilir.

Ornek 2:Ortamda tanismak icin gittin birilerine takilacagin ortami bu butun ozellikler etkileyebilir gibi gibi bu liste uzar.

Saygilar...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• ZEKİLİKKKK kesinliklee buu !

0|0
    0|0
  • Güç

0|1
    0|0
  • Zekilik

0|0
    0|0
  • Hepsi.

0|0
    0|0
  • insan kendinde olmayan şeyi ister hiçbiri:)

0|0
    0|0
  • güç çünkü hepsi olursa zaten güçlü sayılırsın

0|0
    0|0
  • popülerlik

0|0
    0|0
  • güç

0|0
    0|0
  • Zekan varsa tamamdır

0|0
    0|0
  • yetenek diyelim. sezgi olsun.

0|0
    0|0
  • Zeka Şans

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunlar ortamına göre değişir ama ben Zekilik diyorum. Neden? Çünkü zeki insan etrafındakileri etkiler popüler olabilir,zekasını kullanır güçlü olabilir,yakışıklılık güzellik önemli değil etkilendiği zaman,zeki insanin elbette bi yeteneği vardir ve onu zekasıyla sürdürüp iyi yerlere gelir. Çok uzattım kısaca hepsine açılan kapı ZEKAdan gecer..!

0|1
    0|0
  • güç derim çünkü güçlü olan birisi aynı zamanda zekidir. aynı zamanda pöpülerdirde, güçlü olmak kızlarca çekicidir yani yakışıklılık etkisi yapar :D işte bir yetenek olmuyor

0|0
    0|0
  • yetenek isterdim kesinlikle ama sıradışı olacak yoksa herkesin kendine göre var birtakım yetenekleri elbette

0|0
    0|0
  • Zeka ve para bu ikisi varsa sizi tutabilene aşk olsun...

0|0
    0|0
  • Güçlü olmak zaten mutlu olmak demek. Güç!

0|0
    0|0
  • hiç birini istemem topraaaaaaammm

0|0
    0|0
  • Zeka, yetenek

0|0
    0|0
Yükleniyor...