Ne yapmaliyim yardimci olun?

Boyum 1.64 kilom 62 kac kilo vermeliyim ideali nedir size? cok iradesiz bir insanim ama kendimi begenmemeye basladim ciddi anlamda bir caba gostermek istiyorum:(

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• 10 kilo falan vermen lazım, ki verirsin bence hem yaz geliyor, bol bol yürüyüş yap işe yarıyor gerçekten. bende senin ölçülerindeydim hatta kilom daha fazlaydı.

0|0
    0|0
    • ya okul yuzunden saglikli beslenemiyorum onunda etkisi var ekstra ne yapabilirim yuruyusten baska?

• öncelikle abur cuburu azalt, bol bol su iç. ip atlayabilirsin, hani iki elini beline koyup daire çizme hareketi varya ondanda günlük yap, verirsin inşAllah çok kafaya takmamak lazım birde :)

• Insallah canim ya ben kafaya takiyorum malesef ama elimden geleni yapicam cok tesekkur ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• 50-53 ideal aralık.

0|0
    0|0
  • Balık etliysen boş ver her erkeğin ilgisini çeker

0|0
    0|0
    • Erkeklerden banane ben baskasi icin degil kendim icin istiyorum balik etliyim ama kendimi artik begenmiyorum

• Bak öyle deme sende aşk olursun sonra bananede de göreyim. Ayrıca psikolojik olarak beynine zarar veriyorsun. Bir spor salonuna yazılı eminim ki faydası olur.

• Boyuna göre 45-50 arası diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Çok fazla 50 altı ideal senin için.

0|0
    0|0
  • 5 - 6 kilo versen gayet iyi olursun. Balık etli :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 4-5 versen iyi olur ama bence şu an da kilolu degilsin

0|0
    0|0
    • Ya herkes öyle diyor ama istikrarli olamiyorum ne yapicam bilmiyorum

• 55 olsan harika olur boyuna gore

0|0
    0|0
  • Çok Zayıf olmak istemiyorsan 55 iyi bence senin boyun için

0|0