Ona karşı olan güvenim hala dorukta!

Arkadaşlar ilk zamanlar benim sevdiğim çocuk benimle çıkmak isterken benimle konuşmalarında hep iyi taraflarını söylerdi:) mesela içki içmiyorum kumar oynamıyorum sınırlı değilim vs vs:( şimdi bir buçuk yıl oldu ve her konuşmamızda bana geçmiştekilerini anlatıyor:)) kızıyorum kendi kendime nasıl aldandın diye ama yaptıklarını başkalarından öğrenmek istemediğinden söylüyor herşeyi:) sen varsın hayatımda herşeyi bıraktım ama önceden bunları söyleyemezdm vss gibi. Ve ona olan güveim dorukta sizce bu doğru mu yoksa yol yakın iken ..?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru kız doğru. Çocuk senle bir ilişki kurmak için kötü taraflarını söylemeye cesaret edememiş zamanında. Şimdi söylüyor. Kaybetme korkusuydu başlardaki iyi yanlarını sayması. Ama fazla yalana alışmasın derim. İlişkiyi yıpratır.

0|0
    0|0
    • Ben icki icenlere cok karsiyim ana baba tanimam gercekten.. O bunu bildigi halde bana icki konusunda rahat olmami soyledi ama o ayda yilda bir sadece arkadaslariyla toplandiginda yada arkadasinin dugununde icmistir bundan eminim. Simdi icme sansi yok ama yine icim rahat degil:( bu konulari actigi icin canım skliyorrr:(

• Keske o sorun olsaydi da bir rahat off cekseydm icimden

• Konuş o zaman onunla

Erkekler Ne Diyor 6

• Sana karşı dürüst olması çok büyük bir artı. Fakat gerçekten yaptıkları sana uyuyor mu? Bunu sorgulamalısın. Onun yerinde olsan sen yaparmıydın.

0|0
    0|0
    • Ya herkesin istedigi gibi bende yolunda birisiyle olmak istiyordum ve ilk konusmalarimiz bana onu oyle tanitmisti.. Ve bunlari simdi soylemesi nasil desem kotu oluyor

• Bir insanın sana gerçekleri söyleyebilmesi için sana güven kazanması gerekir. Söyleyecekleri şeylere saygı gösterebileceğini görmesi gerekir. Bu yüzden bunları şimdi söylemesi bence doğal karşılanabilir.

• Haklisin bu yuzden guvenim dorukta diye yazdm ama yinede icim rahat degil kiziyorum soylediginde o isi sakaya aliyor guluyor benle ama benim icim icimi yiyor:(

• bence o çocuk hala eski alışkanlıklarından vazgeçmedi sana senin değerli oldugunu göstermek için şekil yapıyo.

0|0
    0|0
  • Ben 50 kere sigarayı bıraktım dedim, hala içiyorum.. B*k bırakır o alışkanlıklarını. :)

0|0
    0|0
  • ...

0|0
    0|0
  • haklı cocuk baskalarından duysan daha kötü olur güvenmeye devam et

0|0
    0|0
  • ipüstünde cambaz:) yapışır bir gün yere:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• güvenin dorukta olmamalı belliki biri tehdit etmis ve oda baskasından öğrenip onu terketmemen için yapms olblr yni en azından dürüst oldum hesabı

0|0
    0|0
  • Güven .

0|0
    0|0
Yükleniyor...