Canım çok sıkkın şunun yaptığına bakın da akıl verin

yaa allahım kafayı yiyeceğim. şimdi arkadaşlar eski sevgilim bana yalvarıyodu barışalım seviyorum filan diyee. bende süründürüyodum. sonra tamamen iletişimi kestim. bugün sahte bi hesaptan ekledim mesaj filan attım resmen kıza yavşadı. bi de dedim sen acı çekiyomuş gibi duruyosun dedi acıyla ne işim olur benim. kızın telefon numarasını istedi. kafayı yicem

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Sahte bi hesap diyorsunda.. eğer açtığın sahte hesapta arkadaş listene sadece sevdiğin kişiyi eklediysen ve açar açmaz onu eklediysen, sahte hesap olduğunu anlama ihtimali yüksek. belki de sen olduğunu bildi ve bilerek öyle davrandı. Doğrusunu Allah bilir

0|0
    0|0
    • yaa salakmıyım ben o kadar 4 ortak arkadasımız vardı

• yaa istiyorum ama degerim anlasılsın diye surundureyim dedim

• kötü düşünürsen böyle olur işte... onu süründüreyim derken kendin süründün

Erkekler Ne Diyor 12

• :D yahu neyin kafasını yaşıyorsunuz, sen onu mu süründürüyorsun kendini mi belli değil, yahu bu numarayı hayatta bir kere dahi yapmayan kız var mı?

0|0
    0|0
  • oha rsmen kza yvşamş :s.s.s.s.s

0|0
    0|0
  • Adı üstünde eski sevgilin yani bunu yapması normal sevgilin olsa neyse. onun sahibi sen degilsin ki seni ikna etmek için birtakım laflar söylemiş olabilir bu seni sevdiği anlamına gelmez tak sepeti koluna herkez kendi yoluna de gitsin

0|0
    0|0
  • akıl verilcek bir durum göremedim ben burda herşey net yani bu çocuktan sana ne köy olur ne kasaba

0|0
    0|0
  • Eğer sen ona yüz vermezsen. Bu onun hakkı. Sen onu elinde tutmaya çalışıyorsun. Bu yanlış. Onun peşini bırakmalısın.

0|0
    0|0
  • diyelim ki o seni süründürüyordu ve sahte bir hesaptan o seni ekledi, google images yardımıyla çok sağlam bi yiğit resmi buldu, efil efil yürüyo sana. test ediyo seni. senin vereceğin tepkinin garantisi var mı?

0|0
    0|0
  • Neden Böyle bir hareket yaptın ki ?

0|0
    0|0
  • fena oltaya gelmiş kamil . çok tecrübesiz :)

0|0
    0|0
    • ona noluyo yaa bana yazıkk

• erkek bi kişiye yalvarsada dısarıya karizmayı çizdirmez . bide işin içine farklı kız girmiş tam oltaya düşmüş . ama bi kez daha şıçtıgını sıvamak için gelir sana merak etme :)

• :) size müstehak

0|0
    0|0
  • Helal

0|0
    0|0
  • abi şu kızlar varya :)) hiç kızdırmaya gelmiyor

0|0
    0|0
  • Sen ne kadan oyuncu nasıl sinsi birşeysin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...