2 buçuk aydır spor yapıyorum haftada 3 gün 2 saat ve 5 kilo verdim sizce normal mi?

2 buçuk aydır spor yapıyorum haftada 3 gün 2 saat ve 5 kilo verdim sizce normal mi 1.77 ye 67 kiloydum 62 oldum özellikle göbek bölgesi için gitmiştim. birde koşu bandında koşmak göbek için mekik kadar faydalimi kaç dakika koşmalıyım kaçta?

Güncellemeler:
2 buçuk aydır spor yapıyorum haftada 3 gün 2 saat ve 5 kilo verdim sizce normal mi 1.77 ye 67 kiloydum 62 oldum özellikle göbek bölgesi için gitmiştim. birde koşu bandında koşmak göbek için mekik kadar faydalimi kaç dakika koşmalıyım kaçta?
2 buçuk aydır spor yapıyorum haftada 3 gün 2 saat ve 5 kilo verdim sizce normal mi 1.77 ye 67 kiloydum 62 oldum özellikle göbek bölgesi için gitmiştim. birde koşu bandında koşmak göbek için mekik kadar faydalimi kaç dakika koşmalıyım?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bence sağlıklı kilo vermissin

0|0
    0|0
    • Peki göbek bölgesi için mekik kadar yararlımıdır koşu?

• Mekik zaten yapıyorum yeterince ama koşu da çok önemli diye duymuştum en az mekik kadar önemli mi diye merak etmiştim. Ve ben en çok mekik ve kosuya önem veriyordum

• Koşu dışında mekik varsa kesinlikle ozaman daha çok fayda görürsün

Erkekler Ne Diyor 3

• kesinlikle normal daha fazla verirseniz kötü, bundan sonra daha yavaş yavaş vereceksiniz bu sizi şaşırtmasın ve moralinizi bozmasın

0|0
    0|0
  • zaten koşu bandında koşarak zayıflayabilirsin mekikle karnın zayıflamaz. yediklerine biraz daha dikkat et söylediğin zaman diliminde daha fazla kilo verebilirdin

0|0
    0|0
  • yemene metabolizmana baglı

0|0
    0|0
    • İlk ay sadece sabah kahvaltısında ekmek yedim ve Çayı flan şekersiz içtim yemekleri ekmeksiz yedim sonraki ay çay artık şekersiz ama akşam yemeklerinde biraz yedim ekmek 2. Ay fazla dikkat etmedim yani zaten 60 olmak istiyorum o yüzden çok sert diyetler yapmıyorum.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...