Spor salonunda günde 1700 kalori yakan bir kimse 1 ay da kaç kilo verir?

Koşu bandında 1000 kalori yakıyorum. Bisiklette ise 500 kalori yakıyorum. Diğer sıkılaştırma hareketleri felan onlarda 200 kalori etse günde 1700 kalori veriyorum. Bu şekilde 1 ay da kaç kilo veririm? Genelde bacaklar çalıştığı için sadece bacaklar mı eriyecek yoksa tüm vücut mu? Benim yanaklar biraz dolgun yanaklarda erir mi?

Güncellemeler:
Bunun dışında abur cubur hamur yok, günde 1000 kalori alınacak ve günlük yaşantımda hareketli. Bu şekilde 1 ay da kaç kilo veririm? Yüzüm zayıflar mı?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ayda 4 kilo verir.
    Günde 700 kalori net yakar. Haftada 7000;ayda 28000 yapar.28000 kalori 4 kilo eder.

0|0
    0|0
    • Vücut sadece sporla kalori yakmıyorki. Gün içindeki hareketleri yedikleri içtiği su uyurken bile vücut enerji harcıyor. Bu sekilde ayda cesedi çıkar bu cocugun 4 kilo falan gitmez.

• çıksınm çıksın o yanaklar gidecekk :D

• Sadece verilen bilgiler doğrultusunda cevap verdim. Tabikide ayda 4 kilodan fazla verecek;ama biz bunu bilemeyiz. Ben verilen sayıları kullandım.

Kızlar Ne Diyor 2

• günde 1000 kalori alarak ve de 3-3,5 saat şiddetli spor yaparak 1 ay sonra mezarında kurtlar sende yiyecek kas bulamaz benden söylemesi :D

0|0
    0|0
    • Yok kanki benim bünyen sağlam. Bir aralar günde 20 km koşuyordum hiç ağrı olmuyordu. hatta bugun spordan geldim 1700 kalori taktım yaptıklarımın bir bu kadarını daha da yapabilirim hatta. Canım koşmak istiyo :)

• teşekkür ederim D

• rica ederim :)

• Spor salonunda kaç saat geçiriyorsun ya

0|0
    0|0
    • 3 - 3,5 saat civarı

• O yanaklar gidecek. 67 kiloyum ya :D boyum da 1.75. Zaten kilom yok yanaklar dolgun olması rahatsız edici biraz yağ var ondan yapıyom :D

• Yanaklarının dolgunolmsı güzel bişey. Kimisi çöküyor uzaylı gibi oluyor.

Erkekler Ne Diyor 1

• antrenmanın 1buçuk saati geçerse zayıflarsın ama kastan da yersin tartıya girdiğinde zayıfladığını görürsün belki ama hem yağdan hem kastan gider.

0|0
    0|0
Yükleniyor...