Sevgilimin yaptığının affı olur mu siz söyleyin

Benim 2 yıllık bir birlikteliğim vardı. Birbirimizi seviyorduk. Çok mutluyduk sürekli sarılır öpüşür sohbet ederdik. Sahile giderdik saatlerce sarılıp denizi seyrederdik. Aynı lisedeydik birlikte ders çalışır eğlenir dersleri çok eğlenceli geçirirdik. Sonra birgün seni çok seviyorum ama senden ayrılmak istiyorum başkası var artık dedi. Ben şok oldum neden seviyosan ayrılıyosun diye sordum. O çocuğun çok parası var senin durumunda çok iyi ama o daha zengin ve bana çok güzel şeyler alıyo dedi. Bende tamam yürü git o zaman dedim. Aradan 1 ay geçti geldi bana seni hala sevdiğimi söylemiştim lütfen yeniden birlikte olalım dedi. Neden zengin sevgiline gitmiyosun dedim o da bana hiç ilgi göstermedi dedi. Sen beni azıcık paraya sattın bir daha seninle konuşmak istemiyorum dedim. Ağladı sarıldı özür diledi. Bende birşey demedim şimdi sürekli arıyor mesaj atıyor. Ben kızları süründürmekten yada ağlatmaktan keyif alan biri değilim ama affetmekte zoruma gidiyor artık ona güvenmiyorum ve para için beni bırakmasını hazmedemiyorum. Onu hala çok seviyorum napmalıyım ?

0|0
13|7

En İyi Kız Görüşü

• ohoo yeniden yapmayacağı ne malum bırak onu geride önüne bak.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Böyle kızların varolduğuna inanamıyorum gerçekten,en azından 1hafta sağlam kafayla otur düşün tekrar barışırsan seni bıratığı özellikle bu gibi bi saçma nedenle bıratığı aklına geldiğinde ister istemez tartışma çıkarmıycak mısın? Affedersen kafasına kakmayıp bunu tamamen unutmalısın ama buda zor.. Bunlarıda düşünmelisin umarım herşey düzelir.

0|0
    0|0
  • o kız başını çok taşlara vurur para bi halta yaramaz bırak ne affetcen ya aklı başına gelsinde başkalarına yapmasın seviorum diye öyle kişilkli birine katlanma tekrar bırakmaycağı ne malum? bu arada nie zengin sevgiline gitmiyosun dediğinde ilgi göstermiyo demiş ilgi gösteren biri olsa seni yine bırakır salla gitsin sen böyle iyisin bence

1|0
    0|0
  • Affetme satmış seni resmen yarın öbürqün zengin birini bulursa yine ayrılır hem para icin bırakanın sevgisi asla ama asla gerçek olamaz

1|0
    0|0
  • sakın affetme. sevsende süründür onu. senı para için bıraktı o. para senden daha tatlı daha değerli geldı. iyi düsün

0|0
    0|0
  • ohaa.bunun bi affı yok arkadaşım.seni bugün para için terkeden yarın neler için terketmez ki.onu başkasıyla öpüşürken görseydin bile affet derdim.ama bunun affı olmaz bence.

0|0
    0|0
  • insanın gururu her seyden önce geliyor degil mi? :)

bana kalırsa bırak ama cok seviyorum, onsuz olamam diyorsan tek bir şans daha ver. en ufak bir hatasında geri kabul etmemek üzere ayrıl.

1|0
    0|0
  • Bence karsına al ve adam gibi konus. çünkü bana cok mantıksız geldi. acık sözlü biri mi kendisi?.onu keneden daha iyi tanıyorsun. ciddiym al karsına konus.

0|0
    0|0
  • bence vazgeçmelisin sonuçta o nankör biriymiş...

0|0
    0|0
  • para ve aşk = ) bırakırdım

0|0
    0|0
  • Bu soruyu okuyanlar sizlere sorum var.

Bu soru kaçıncı baskı? İnandınız mı.

0|0
    1|0
    • İnanmayabilirsin umrumda değil

• bence affetme karakteri belli kızın

0|0
    0|0
  • Bence affetme yakında yıne paralı bırını bulur ve tekmeyı basar sana

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Asla yapma böyle bir şey. Ya yine gelip başkası onu alırsa? Seni başkası için terk eden bir insana asla güvenme.

0|1
    0|0
  • yeni bir zengin sevgil bulup gitmemesinin bir garantisi varsa ilişkini devam ettir... ama garantisi olmayacağına göre güle güle dersin.. :)

0|0
    0|0
  • arkdaşım hemen bırak bir defa satan bir daha satar ilgi göremediği için gelmiş sen büyüklük göster affetme ama yanından gönder 1. hata 2. salaklık olur

0|0
    0|0
  • sende aynısını ona yap şimdi tekrardan beraber olun sonra kızdan ayrılıver aklı başına gelsin inntikamını al yerde bırakma

0|0
    0|0
  • abi bunlar eskisi ya, fabrikatör olsan daha inandırıcı gelirdi.

haaa bide zengini tercih eden kız ilgi beklemez zaten para herseyi halleder.

0|0
    0|0
  • hacı hemen kurban kes..iyi ki kurtulmuşsun..tekmeyide vur..

0|1
    0|0
  • Bizide çağır o başkasını bi harcayalım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...