Hayatınıza yön veren takıntılarınız var mı?

mesela ben hoşlandığım biri olduğunda burç uyumuna bakarım . burç uyumu yoksa birden soğurum ve o ilişkinin yürümeyeceğine inanırım .arkadaşlarımın bile burç karakterlerine bakarım onların davranışlarına dikkat ederim. evlilik kararı alırken burç uyumuna dikkat edeceğim sanırım :) artık bu durumu çok abarttım yeni tanıştığım birine adından sonra burcunu sorar oldum. karakterini çözmek için takıntı oldu bende.

sizin böyle takıntılarınız var mı ? aslında size normal gelebilir bu durum ama dışardan bakınca ilginç olduğunu anladığınz birşey yani ?

0|0
127

En İyi Erkek Görüşü

• kadının ellerine bakarım bakımlı ve güzelse birlikte olurum değilse dünya güzeli olsa yanıma yaklaştırmam. kalçalarına bakarım dümdüzse ya da yere yakınsa yanıma yaklaştırmam, göğüslerine bakarım küçükse ya da sarkıksa yanıma yaklaştırmam, göbeğine bakarım büyükse yanıma yaklaştırmam, saçlarına bakarım kısaysa yanıma yaklaştırmam, dişlerine bakarım çarpıksa yanıma yaklaştırmam, kulaklarına bakarım büyükse ya da kepçeyse yanıma yaklaştırmam, bacaklarına bakarım kalınsa ya da kısaysa yanıma yaklaştırmam, ayaklarına bakarım çirkinse ve bakımsızsa yanıma yaklaştırmam, sırtına bakarım sivilceli ve kambursa yanıma yaklaştırmam

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• burç fetişisin yani bende can yakacam diye çok korkarım ondan da hayatıma hep yanlış tercihler yaptım

0|0
    0|0
  • Burçlara inanmam:) Hayatıma hurafelerle yön vermem.. Senin burcun ne?

0|0
    0|0
  • Mantık takıntım var, duygusallıktan uç nokta denebilecek kadar uzağım. Duygusal insanları da sevmem, uzak tutarım kendimden mümkün mertebe.

0|0
    0|0
    • "Duygusuz insan olmaz" diyecekler için düzeltme, duygudan ziyade katıksız bir tutku besliyorum sadece, duygusallık açısından sahip olduğum ve sahip olmaktan da mutlu olduğum tek şey o. Ne hissedersem sonu tutku oluyor.

• ilginçmiş :) iyiki seninle tanışmıyoruz çok zıt karakterdeyiz

• Akrebim zaten, iyi ki tanışmıyorsun. :D

• ben kadının acık konuşacağım heryerini beğensem bile gözleri ilgimi çekmezse benim için pek manası olmayan bi bayan olur...:)

0|0
    0|0
  • sadece hoslandigin icindir bu :) cidden sevsen takmazdin burclari. ben fazla hirsliyim ve genelde hayatimi bu durum yonetir

0|0
    1|0
    • hırslı olmak kalp damar hastalığı gibi sorunlar yaratsa da bence ayrıcalıklı bir durum

• çok iyi biliyorum :)

• tebrikler o zaman.

• hayır takmam takıntıyı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• ohoo benim bir sürü takıntım vardır :) mesela yer mermer taşlarla döşenmişse kesinlikle karelerin içine basarım.Özellikle ruj ve kalem takıntım vardır beğendiğim ruj veya kalemi almazsam çok kötü olurum ve ertesi gün alırım ve en beğendiğim rujlarımı hep kaybederim evlat acısı gibi olur.Kimi zaman elde bulaşık yıkarsam sayma takıntım vardır kaç tabak kaç bardak kaç çatal gibi...Otobüsle seyahat ederken direkleri ve arabaları sayma takıntım var :D Aynı zamanda değer verdiğim her kesin bana aldıkları çikolata sakız vb hediyelerini o günün tarihiyle saklama takıntım vardır.hoş kokan bir parfüm bulduğumda ev her ne kadar parfüm dolu da olsa onu alırım.ve bu yazdıklarımın hepsini neredeyse her gün yaparım bunlar sadece hatırladıklarım :D

0|0
    0|0
    • wuu :) bu çok fena

• obsesif kompulsif :D sen nasıl yaşıyosun böyle dikkat et kendine :D

• :D yaşamaya çalışıyorum :D

• hayvanları obje gibi görenlere sinir olurum tartışırım önceden sevdiğim biri olsa bile böyle bir düşünceye meyilli olduğunu anlarsam bu düşünceyi savunan bir söz ağzından çıkarsa tartışır ilişkimi keserim.bana normal geliyor ama çevremdekiler bu konuyla ilgili kafayı bozduğumu düşünüyor.halbuki ben sadece onların göremediklerini görüyorum.

0|0
    0|0
    • evet bende hayvanlara zarar verenleri sevmiyorum iletişimi koparıyorum . düşman oluyorum onlara . birde oyuncak gibi satanlara sinir oluyorum

• bişrey çiğnerken ,içerken ağzından çok ses çıkarması..nefret ediyorum hele ki ağzı açık çiğniyorsa ses getirerek, benim için bitmiştir.

1|0
    0|0
  • yalnış bir takıntı bence canım her aynı burcu taşıyanlar aynı karaktere sahip olmuyorlarki.

0|0
    0|0
    • evet bunu fark ettim ama alışkanlık oldu ve vazgeçemiyorum :)

• :) sen her yani tanıştığın insana burç sorarsan onlarda yalnış ir izlenim vermiş olursun sana karşı ön yargılı hareket ederler dikkat et bence.

• Burçları severim de takıntı derecesinde değil :)

Düşündüm de takıntım yok öyle yön veren.

0|0
    0|0
  • Ne demişler takma kafana tokadan başka bişey:)dediysemde bende takıntılıyım okadar çok takıntım var ki sağ ayakla bir yere girmekten baştayıp devam eden saymakla bitmez.

0|0
    0|0
  • bu huyumdan nefret ediyorum ama erkekte kısa boya tahammülüm yok.kısa boylu birinden hoşlanmam.sanırım uzun boylu olmadığım için.insan kendinde olmayanı ister derler ya

0|0
    0|0
  • asiL olması lazım en başda boş ve hafif konuşursa amiyane bir tabirle direk yol veririm.. tahammül sıfır..

0|0
    0|0
  • aklın takılmadiği yermi var?:) mesela ben büyük gücün herzaman hayatıma yön verdiğine inanirim

0|0
    0|0
  • boy bel ve saç takıntım var.aklımı kaçırtıcak artık bu takıntı bana

0|0
    0|0
  • Takıntılarım var ama hayatıma yön verecek cinsten değil.

0|0
    0|0
  • karnımın gurultsuna takıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...