Sevgiliniz sizi aldatsa ne yapardınız ?

sevgiliniz veya eşiniz bir başkasıyla konuşsa,kısacası sizi aldatsa ne yapardınız.İlk tepkiniz ne olurdu. İntikam planlarımı yapardınız yoksa kafasını gözünü mü kırardınız.Farklı cevaplara açık bi soru.

Not: sorunun benimle alası olmadığını belirtmek isterim aklıma geldi sordum

0|0
4739

En İyi Kız Görüşü

• Önce hayatından çıkmam sanırım biraz zaman isterim sırf o anda içi içini yesin,nasıl bi hata yaptığını anlasın diye.Daha sonra bırakırım,tabiki ağlamaktan japon balıkları gibi olur gözlerim günlerce evden çıkmam ama kendimi iyi hissettiğim bi anda arabasının camını kırarım yada kırdırtırım,tekerleğini patlatırım,tel numarasını muhabbet sitelerindeki gay odalarına girip herkese dağıtırım.Belki bu olaylarda sonra "Kızın bedduasını aldık ondan oluyor" gibi düşünür dahada acı çeker.Cidden sevdiysem gerçekten bunları yapabilirim.

Ama Allah göstermesin gerçekten,düşüncesi bile kötü..

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 46

• Tenezzül edip sormazdım bile eğer eminsem, görmüşsem, sessizce giderdim, beni aldatmasından öte düzenbazlığına, kendisine bile dürüst olmamasına içerlenirdim.Kişi kendini aldatır, karşısındakini değil... Bu liyakattaki birisi ile hayatımda sadece ''değmeyen ''olarak kalırdı...

0|1
    0|0
  • Jet hızıyla hayatımdan çıkarırım ve asla yüzüne bakmam. İntikam mı? Böyle aciz bir yaratıktan alınacak en iyi intikam onu anında unutmak ve mutlu olmaktır :)

0|3
    0|0
  • Çok kötü olurdum herhalde başımdan kaynarsular dökülürdü şok olurdum ağlardım sonra sakinleşmeye çalışırdım hiç haber vermeden evine giderdim normal davranırdım hiç beklemediği bi an da tokatı yapıştırırdım bunlar ne falan resim konuşma vs yüzüne atardım ben içimde tutamam bu tarz şeyleri

0|1
    0|0
  • benim tanıdğım bir komşum yıllar önce karısını evlenmeden önceki erkek arkadaşıyla takip ederek adamın ablasının evinde yakalamış ki bu karakuşak teakwondo sahibi çocuk kapıyı çalmış'' çıkın'' demiş ikisi süt dökmüş kedi gibi ''işte önceden tanışıyorduk vs''bu demiş ki''ulan g... tanışıyordun beni ne hülleci yaptınız?''öldürürüm sanıyordum ama öldürmedim öldürseydim bu kadını tanımazdım ''demişti 2. karısı için

0|1
    0|0
  • Eğer onu çok sevmişsem canım acır ve canını yakarım.Benim için sıradan birisiyse onun hayatından çıkarım bir daha da benimle iletişim kuramaz

0|1
    0|0
  • Ne intikam alacağım o şerefi aşağıda sürünen insan için. Her yerden silerim telefon numaramı bile değiştirim bana ulaşacağı her yerden silerim.. Susmak konuşmaktan çok öte bazenn..

0|2
    0|0
  • aşırı dozda cilveleşme varsa dilini; sevişmişse başka bi tarafını keserim

satır kullanmayı öğreniyorum nolur nolmaz diye

1|1
    0|0
  • gözüm kapalı tokat atar ağız burun gebertrdm kızınnda saçını baaşını yolar snra hiç bişy olmamış gibi arkama bakmadan giderdim :)

0|1
    0|0
  • Allah korusun Allah yaşatmasın ayrılırdım

0|1
    0|0
  • bence o anki ruh haline bağlı

0|0
    0|0
  • susar giderim,bakmam yüzüne bakmam bi dakka bile katlanmam :D

0|1
    0|0
    • bence hırsını alman lazım :)

• buraya yorum yapanların ortak cevabı muhatap bile olmam gibisinde, çok sabırlısınız bence

• kaliteli olmak bu :)

• Hayatımdan sınır dışı ederdim ve tercih ettiği hayatla baş başa bırakırdım intikam falan hiç öyle axiona gerek yok ne hali varsa görsün banane :)

0|1
    0|0
  • Çok güvendiğim için çok yıkılırdım. Kolumu bacağımı kırsalar o kadar canım acımaz.

" Sana aldanmakta güzeldi" derim , çeker giderim . gitmeli yani bir insan.

0|1
    1|0
  • duygu katili daha tehlikeli

0|1
    0|0
    • kısasa kısas bence

• çok hikayelerim vardır benim böyle duyduğum Allahtan hiç kimsenin vebalini almadım şimdi bütün yeni yetmelere anlatırım özellikle tiki kızlar fena trafiktensevilde sevme,yok 3-5 sevgili gibi laflar ederler anlamıyorum nedir bu ya seversin ya sevmezsin bu yaşta fikre bak zikre bak üzülürüm ,üzülürüm

• Başıma geldi.

Yanlarına gittim nasıl olur bu dedim.

Sevgilimin suratına yapıştırdım ve çektim gittim.

İletişimimi de kestim

0|1
    0|0
    • iyi yapmışsın

• teşekkür ederim de ben ayrılmadım ki kimseden daha doğru ayrıldım da yani soru benle alakalı değil öylesine sordum :)

• yok aramızda konuşuyoruz senle alakalı değil

• mahfolurum herkese olan güvenimi kaybederim onuda mahfederim ve bırakırım

1|1
    0|0
    • iyi yaparsın ama bir kişi böyle yaptı diye gerçek seveni görmezlikten gelemezsin

• belli bir süre görmezden gelirim elimde olmaz

• yani o doğal bişi zaten karaktersizle karakteri yüksek kişileri ayırmak lazım

• Kafasini keserim

0|1
    0|0
  • Sevgilim beni aldatsa ilk işim bu siteye sormaktır.

1|1
    0|0
  • hiç bişey iletişimi keserim sadece

0|0
    0|0
  • ben hiç bir şey yapmazdım.tek kelime dahi etmezdim sadece öğrendiğimi bilmesini sağlardım.sonuçta susmak kadar kötü bir cevap olamaz.

ve bir daha asla yüzümü göremez.işte bu kadar

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    26

Erkekler Ne Diyor 39

• Genelde bayan yakalar ise hiç bir şey yapmaz. Hele ki evli ise. Adalet konuşsun der, boşanır yani.

Ama erkek yakalar ise bilmem kaç yerinden bıçaklamaya kadar gidebilir bu durum. Tabiki istisnalar var. Ben hayatta olayları fazla takmayan biriyim. Yakalar isem konuşmamı yapar arkama bakmadan giderim. Ne onun umurunda olsun ne de benim..

0|1
    0|0
  • cevabın benle alakası yoktur.burada yapılacak şey ayağına sıkmaktır.sonuçlarını düşünmeninde faydası olacaktır.evlilikte bu yapılırsa evlilik bitmiştir.evlilik olmadan bir beraberlik varsa ayrılmak kaçınılmazdır.geniş olmak Türk erkeğine sığmaz.ama çok basit bir olayda değil evlilikte işin adli boyutuda var.

0|1
    0|0
  • ben intikamımı amcasının kızınında beni tanıdığı için yardım edip onunla beraber olup şok yaşatmıştım hemde beni aldattığı çocuğun önünde onu deliler gibi öpmüştüm ama oyundu tabi ona yetmişti moralmen beni düşürdüğü sinir stres ona geçmişti yaklaşık 9 aydır yanlızım ama insan artık kendini sağlam eli maşalı bi kıza bağlamak istiyor sendede olur zamanla

0|1
    0|0
  • ben ilişkilerimin başında uyarıyorum, olurda ielrde bigün sıkılırsan benden mantıklı sebebin olsun ayrılmak için, aldatma vs hevesim gibi kaçtı durumlarında insanlığımı kaybederim sana karsı diyorum, kız çekiniyorsa yaa tamam kalsın başlamıyalım diyo, kendine güveniyorsa tamam lan sonuna kadar varım diyor... sevgilim olmuş olsa ve beni aldatsa inan ama inan yüzüne kezzap dökerim...

0|1
    1|0
  • kimse peşin konuşmasın başa gelmeyince anlaşılmıyor.dürüst olayım ben bu konulara oldum bittim aşırı tepkiliyim mesafeliyimdir.düşün ki arkadaşım sevgilisini aldatsın ondan uzaklaşır arama mesafe koyarım.bilirimki sevdiğine bunu yapan sırdaşına yoldaşına bunu yapan bana neler yapar diye düşünürüm.kendi açımdan düşünür aman yarabbim neler yaparım diye delirirdim.taaki o acıyı çekene kadar.ve öyle çaresiz bir durumdaydım ki elim kolum bağlıydı ve resssmen hiç bir şey yapamamıştım.kızı sevdiğimden değil BU BANA YAPILIRMI? diye isyan etmiştim.bir ay sakinleşmek için nerdeyse her gün küfelik gezdim.ağladım hıncımdan öfkelendim ama bir şey yapamadım.yaradana havale ettim.şükür ki o imdadıma yetişti ve benim yerime tahsilat yaptı.ölümlü bir trafik kazasına girdi neredeyse bütün kemikleri kırıldı kolları bacakları kaburgaları.bir hafta ağır komada kaldı.aylarca yatalak oldu...tekrar söylüyorum ve sonkez.kimse büyük konuşmasın...

1|0
    0|0
    • ayni seyler bende yasiyorum. bende Aallaha biraktim. cok yoruldum. Allah güc versin diye dua ediyorum. duadan baska bir sey gelmiyor zaten elimden. bilmiyorum ayni senin gibi düsünürdüm basima gelince daha iyi anladim. kader iste. Allah isini bilir ama dua edelim. bende Allahin hakkimi ondan aldigini görmek istiyorum ve birgün inaniyorumki öyle olacak

• Yani pek bişey yapmaya gerek yok Allaha havale etmek yeterli olcaktır

• 3 hakkı var.4üncüde sonu kara toprak. gizli işleri sevmem.yanımda aldatsın. :-))

0|1
    0|0
  • 2 sınede bırer tane vururdum

0|1
    0|0
  • temiz bi' tokadı var.

0|1
    0|0
  • 1 dk daha yanında durmam. Yine de içimde küçük bir üzüntüden başka birşey olmaz kaldığım yerden yaşamıma devam ederim.

0|1
    0|0
  • intikam alırdım

1|1
    0|0
  • Evliysem mahkemeye, değilsem ondan uzak bir yere giderdim...

0|1
    0|0
  • Bi duble fazla içerdim.

0|0
    0|0
  • düşünmesi bile korkunç..çok sevmişsem...neyse söylemeyeyim..rtük var :)

0|1
    0|0
  • Hemmen ayrılır ve karşılaştığımız yerde ölü taklidi yaparım.

0|1
    0|0
  • elimi bi ... için kana bulamazdım ama onu rezil ederdim. o kadar

0|1
    0|0
  • Bbu aldatma ne kadar b.k bir olaydır sevmiyorsan ayrıl kardeşim özellikle sevgiliysen tutan mı var sonra git istediğinle ne yaparsan yap

0|0
    0|0
  • allah göstermesin öyle birşey olsa hiç bir şey söylemeden yanlarından ayrılır yalnız olduğum bir yerde oturup ağlardım sonrada ayrılırdım

1|0
    0|0
  • direk kasaba gider kaç kilo et çıkarr bundan derdim.alayını keserdim sonra da kıyma çektirirdim.sonra pide hadi mevlüt sonra da allah kabul etssin :)

1|0
    0|0
  • seviyosam eğer; Sessizce ağlarım gece olunca http://www.youtube.com/watch?v=TttZoyPXJzI

sevmiosam bile yine üzülürüm.. sonuçta kimse aldatılmayı haketmez..!

0|0
    0|0
  • Aldatan insanın özgüveni eksiktir, eziktir, bu ezikliğini bir şekilde kapama ihtiyacı kendini güçlü hissetme ihtiyacı duyduğundan aldatır. Ne kadar kötü şeyler yaşarsak yaşayalım, "Hiç aldatmadım kimseyi" diyebilmek güzeldir.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19
Yükleniyor...