Hiç birisine uzaktan baktığınız açılamadığınız oldu mu?

Herkesin olmuştur nerdeyse bi platonik aşkı açılamadığı belkide cesaretsizliği yüzünden kaçırdığı sizin oldu mu nasıl vazgeçtiniz neden açılamadınız? yoksa hemen söyler misiniz sevdiğinizi?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç söyleyebildiğim oldu mu sanki? Yani, bir iki kişiye söylemiştim zar zor ama kabul edilmedim.

Aslında AŞK bu dedirten de o söyleyemeden önce yaşadıklarındır biliyor musun? Hani hayaller kurarsın onunla; hep yanından, önünden geçmesini beklerisn; gözlerini yakalamaya çalışırsın, göz göze gelince kızarır gözlerini kaçırırsın, bir tebessüm etsin diye karşısında kırk takla atarsın, rüyalarında kol kole gezerken en tatlı yerinde uyanırsın... İşte aşk dersin ama gidip de söyleyemezsin. Ben çok yaşadım, çok çektim ve çok sevdim. Ama bir türlü söyleyemedim. Çünkü olmayacağından korktum. Eğer olmazsa bu güzel düşlerimin yok olacağından, hayallarimin yıkılacağından, onun kaybolacağından korktum. Korkaklık buysa evet, ben korkağım. Ama ne yapayım, çok sevdim.

"Serseri olmayan, namuslu duyguyla sevdim... Sevdim seni, ne çare..."

1|0
    0|0
    • çok içten bi yorum yapmışsın gerçekten böyle olmak lazım sende yanlışlık yok.+1

• Aslında bende bi yanlışlık var ama ne onu bilmiyorum. Belki de bu kadar iyi niyetli, uyumlu biri olmamalıyım; aksine serseri, züppe, altında araba cebinde para, namussuz... bunlar kısa süreli ama sürekli ilişki içerisindeler. Belki uzun vadeli mutluluğu yakalayamayacaklar ama kısa vadeli ama sık keyif içerisindeler. Hep bunu sorgulamışımdır. Ama bir türlü kendimi değiştirememişimdir. BU yaştan sonra da zor...

• asıl yanlışlık o züppelerde hiç bi aşkları gerçek değil.sen masumca seviyosun ki yanına gittiğinde mahvoluyo herşey beklediğin gibi cıkmıyor zaten o kişi en iyisi hatta ama cesaretli de olmak lazım yanlışın vrsa da cesaret konusunda vardır yoksa bakış açın iyi.

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 3

• hoslandigim kisiyle hep konustum. direk acilmak olmasa da iletisim kurdum hani. sartlar tersini soylemiyorsa flort te ettim. insaniz. hayvan gibi bedendiliyle anlasmaya ugrasmak sacma.

1|0
    0|0
  • evet okulda

0|0
    0|0
  • Olmadı dırek soylerım ben

1|0
    0|0
Yükleniyor...